لس آنجلس (CBSLA) — سانتا کلاریتا زن و شوهر قرار داده شده است در انزوا در ایالات متحده پس از تخلیه از یک قرنطینه کشتی کروز از ساحل ژاپن بیش از نگرانی های است که آنها ممکن است قرارداد این رمان coronavirus.

زن و شوهر, کارل و Jeri Seratti گلدمن شد و در الماس شاهزاده کشتی کروز و گفت: آنها هیجان زده به بازگشت به ایالات متحده با هم.

این Goldmans شد در یکی از دو تخلیه پروازهای خارج از چین — اولین وارد یکشنبه در پایگاه نیروی هوایی تراویس در شمال کالیفرنیا و دیگری در روز دوشنبه در تگزاس است. چهارده نفر از مسافران از جمله کارل و Jeri قبلا در آزمایش مثبت برای کوروناویروس. کسانی که مسافر شد و سپس پرواز به نبراسکا برای درمان.

اما زمانی که زن و شوهر وارد نبراسکا آنها از هم جدا شدند. کارل گرفته شده بود برای درمان به بیمارستان های نامربوط, اختلال عصبی در حالی که Jeri و دیگر 12 مسافران گرفته شد به نزدیک ترین واحد جداسازی.

در یک ویدیو ارسال به Facebook, Jeri نشان داد چه شرایطی بودند مانند داخل واحد جداسازی.

“این است که من آن را مانند یک خوابگاه,” او گفت: در این ویدئو. “من قادر به ترک این اتاق در همه. این است که آن را برای 14 روز بدون قصد در خارج هیچ چیز.”

داخل اتاق پراکنده بود, تخت, کمد, تردمیل, حمام با دوش و یک تلویزیون.

Jeri گفت که حتی اگر او تا به حال سرفه او تا به حال توسعه یافته نیست یک تب بود و تحت دور دیگری از تست برای تایید اولین تشخیص اولیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im