سانتا مونیکا بورلی هیلز برای تحمیل حکومت دوباره شنبه

سانتا مونیکا (CBSLA) – شهرهای سانتا مونیکا و بورلی هیلز – که هر دو با تجربه جدی غارت و خشونت بیش از آخر هفته در طول تظاهرات بیش قتل جورج Floyd – دوباره تحمیل حکومت شنبه.

پلیس سازمان دیده بان به عنوان گاز اشک آور مستقر است در طول تظاهرات پس از جورج فلوید مرگ در 31 ماه مه سال 2020 در سانتا مونیکا کالیفرنیا. (گتی ایماژ)

سانتا مونیکا و بورلی هیلز گزارش شده است که آنها را تحمیل حکومت سراسر شهر بود که در جریان در 1 p. m. روز شنبه برای کسب و کار خود مناطق و 4 بعد از ظهر در سراسر شهر بود. بورلی هیلز منع گسترش از طریق 5:30 صبح روز سه شنبه.

بورلی هیلز سخت بود ضربه غارت و آتش سوزی در آن Fairfax منطقه در روز شنبه در حالی که سانتا مونیکا سوم خیابان تفرجگاه نیز ویران غارت و آتش سوزی یکشنبه.

سرباز گارد ملی شد و در نهایت در آورده به سانتا مونیکا یکشنبه شب برای کمک به جمعیت پراکنده. این معلوم نیست که چگونه بسیاری از افراد به زندان برده شد.

سانتا مونیکا پلیس و آتش نشان و شهرستان خدمه و برخی از خوب سامریان بودند در خیابان در اوایل صبح روز دوشنبه برای شروع فرآیند پاکسازی و تلاش برای بازگرداندن آسیب دیده و کسب و کار. شهرستان درخواست شد هر کسی که می خواست به کمک در پاکسازی را به خود چهره – پوشش کار دستکش, برومس dustpans و کیسه زباله.

حدود 1000 نفر از پرسنل گارد ملی مستقر شدند شنبه شب پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom, اعلام وضعیت اضطراری برای همه لوس آنجلس. آنها با استقرار در مناطق سخت آمار خشونت و غارت از جمله مرکز شهر لس آنجلس و لانگ بیچ سانتا مونیکا و بورلی هیلز.

مرد جوان نشسته در دستبند تحت بازداشت در 31 ماه مه سال 2020 سانتا مونیکا. (گتی ایماژ)

L. A. شهردار اریک Garcetti گفت که او امیدوار استقرار گارد به L. A. خواهد بود “بسیار سفر کوتاه” اما هیچ جدول زمانی ثابت. آخرین بار گارد ملی مستقر شد به L. A. بود که در طول رادنی کینگ شورش در سال 1992.

L. A. شهرستان هیئت ناظران صندلی کاترین Barger یکشنبه اعلام کرد که او اعلام وضعیت اضطراری نیز که به منظور تسهیل در بین پاسخ و هماهنگی متقابل و کمک به سرعت بخشیدن به تامین منابع حیاتی و فعال آینده دولت فدرال و بازپرداخت هزینه های متحمل شده توسط این شهرستان است.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de