سانتا مونیکا اعلام اورژانس محلی در میان Coronavirus همه گیر

سانتا مونیکا (CBSLA) — شهر سانتا مونیکا اعلام محلی بهداشت عمومی اورژانس جمعه با توجه به گسترش coronavirus در سراسر جنوب کالیفرنیا. این حرکت در می آید یک روز پس از یک کارمند در سانتا مونیکا سوم خیابان تفرجگاه فروشگاه اپل آزمایش مثبت برای COVID-19.

“کروناویروس است تقریبا به طور قطع در آینده به سانتا مونیکا” وضعیت اضطراری اعلام متحده است. “گسترش coronavirus تأکید ما افزایش ارتباط و به همین دلیل ما در سیستم ایمنی بدن به جهانی همه گیر.”

در این اعلامیه صادر شد اواخر جمعه شهرستان توسط مدیر ریک کول و آن را به نقل از شهر 90,000 ساکنان وضعیت خود را به عنوان یک مرکز بزرگ توریستی و تجاری مقصد و نزدیکی آن به شهر لس آنجلس به عنوان عوامل ساخت این احتمال وجود خواهد داشت بیشتر موارد وجود دارد در روزهای آینده.

این اطلاعیه به شرح زیر مشابه حرکت دیگر شهرستان, دولت فدرال و مقامات از جمله رئیس جمهور تهمت که اعلام کروناویروس یک بیماری همه گیر ملی اضطراری در روز چهارشنبه.

همچنین در روز شنبه سانتا مونیکا-مالیبو Unified School District اعلام کرد از آن خواهد شد به طور کامل بسته آغاز سهشنبه پس از دو روز دانشجو اخراج آن در حال حاضر در محل.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im