لس آنجلس (CBSLA)سانتا مونیکا-مالیبو Unified School District, تخته, آموزش و پرورش رای دادند به اتفاق آرا به شروع 2020-21 سال تحصیلی با آموزش از راه دور.

این منطقه تا به حال شده است با تکیه نسبت به شروع سال با ترکیبی از در دانشگاه و آموزش از راه دور, اما افزایش اخیر در COVID-19 نفر در لس آنجلس تاخیر در بازگشت به ساختمان مدرسه تا زمانی که آن را بی خطر است برای انجام این کار است.

“ما متعهد به ارائه به دانش آموزان ما با دقیق و جذاب آموزش از راه دور برنامه برای سقوط” سرپرست دکتر بن Drati گفت.

“ما شنیده با صدای بلند و روشن است که آموزش از راه دور در بهار تا به حال برخی از نقاط روشن اما همچنین ارائه چالش است. ما کار کرده اند با فرهنگ و هنر, معلم, رهبران, سایت, رهبری, و مشاوره با پدر و مادر گروه به منظور توسعه یک چهارچوب قوی تر آموزش از راه دور برنامه دانستن است که ما ممکن است برای انتقال به عقب اگر شرایط را بدتر کند. ما آن را انتظار نیست برای شروع با این مدل اما ما آماده خواهد شد برای انجام این کار است.”

هیئت مدیره هدف این است که برای بازگشت به دانشگاه یادگیری زمانی که همه پروتکل های ایجاد شده توسط L. A. County وزارت بهداشت و دولت نیازهای برآورده.

روز جمعه رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور مدارس در استان ها در دولت COVID-19 فهرست سازمان دیده بان برای ماندن بسته شده است.

سی و دو شهرستان در دولت دیده بان لیست از جمله لس آنجلس, نارنجی, رودخانه, سان برناردینو و ونتورا. تمام مدارس دولتی و خصوصی در این شهرستان باید شروع 2020-21 سال تحصیلی با آموزش از راه دور.

Newsom گفت: استان ها باید دولت نظارت لیست برای 14 روز متوالی قبل از عمومی و خصوصی و مدارس و جسمی می تواند بازگشایی شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de