لس آنجلس (CBSLA) — سانتا مونیکا مرد دستگیر شد جمعه توسط FBI در فدرال به اتهام برگزاری چندین حملات سایبری در وب سایت کالیفرنیا آمریکا نامزد شده است.

آرتور Jan سد, 32, متهم شده است با یک تعداد از عمد آسیب رساندن و تلاش برای آسیب محافظت کامپیوتر. اگر محکوم به اتهام او چهره یک قانونی حداکثر حکم 10 سال زندان فدرال.

بازرسان فدرال می گویند سد صحنه چهار distributed denial-of-service یا DDoS, حملات در ماه های آوریل و مه 2018, جاری شدن سیل بینام نامزد وب سایت با اضافی درخواست به منظور بیش از حد سیستم و جلوگیری از درخواست مشروع و قانونی از انجام. این حملات در زمان پایین نامزد وب سایت برای یک مجموع از 21 ساعت. با توجه به وزارت دادگستری, نامزد, افزایش, امنیت, اقدامات و حفظ امنیت وب سایت شرکت پس از سومین حمله سایبری اما این سایت هنوز هم زدم آفلاین یک هفته قبل از انتخابات مقدماتی.

این حملات سایبری موجب کاهش در کمک های مالی مبارزات انتخاباتی و مجبور نامزد و کمپین کارکنان به صرف زمان بیشتری انجام بحرانی incident response. نامزد صرف بین $27,000 و $30,000 پاسخ به حملات و سرزنش آنها را برای از دست دادن ژوئن 2018 اولیه انتخابات.

با توجه به استشهاد بررسی دریافتند, حملات سایبری, همه نشات گرفته از یک وب سرویس آمازون حساب کنترل سد و چهار حملات مکاتبه برای ورود به این حساب از هر سد را در خانه و یا محل کار است. سد نیز داشت به انجام “تحقیقات گسترده” در هر دو نامزد و حملات سایبری با توجه به فدرال شکایت کیفری.

شکایت کیفری می گوید دن به کار گرفته شده توسط یک رقیب کنگره و نامزد انتخابات را برنده نهایی. اف بی آی می گوید که آنها نمی شواهدی که نامزد برنده و یا سد را در دست داشته اند و یا تا به حال آگاهی از حملات سایبری.

سد دستگیر شد جمعه پس از تسلیم شدن به اف بی آی در ایالات متحده دادگاه در مرکز شهر LA. او انتظار می رود به اولین دادگاه ظاهر بعد از ظهر جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im