سانتا مونیکا Mountain Lion تولد سه بچه گربه ها (2 پسر و یک دختر بچه!)


سانتا مونیکا (CBSLA) — A 3-year-old شیر کوه زندگی می کند که در کوه های سانتا مونیکا به تازگی به هنگام تولد به دو پسر و یک دختر است.

رادیو-طوقه کوه شیر توسط برچسب زدن برای کمک به مقامات نظارت بر حرکت حیوانات برای پژوهش ندارد و نام را به عنوان ما به دیدن استفاده می شود با خود ما حیوانات خانگی.

به خدمات پارک های ملی مادر شیر کوه می رود توسط P-54 و فرض پدر است P-63. گربه ها هر دو دستگیر شدند شمال 101 آزادراه در Simi تپه.

زیست شناسان بر این باورند که آنها بودند که برای اولین بار پدر و مادر سه بچه گربه ها.

P-54 دن از بچه گربه ها یافت می شود ممکن است در سال 2020 است. (حسن نیت ارائه میدهد: National Park Service)

بیش از چهار ماه گذشته GPS ردیابی نشان داد که مادر شد و بارها و بارها در بر داشت در همان محل به عنوان تنها نر بالغ نر رادیو-طوقه شیر کوه زندگی در کوه های سانتا مونیکا بیش از دو روز است که به طور معمول بدان معنی است که آنها در حال جفت گیری.

حدود دو ماه بعد از محققان متوجه حرکات است که نشان داد که زن شیر کوه بود یا تغذیه در کشتن یک سایت و یا تولد. دومی معلوم بود در این مورد.

هر سه بچه گربه ها در حال حاضر به نام P-82 P-83 و P-84 همه ظاهر سالم است. گوش خود شدند برچسب برای آینده شناسایی و نمونههای آزمایش ژنتیک.

زیست شناسان می گویند فرض پدر ممکن است به ارمغان آورده اند بسیار مورد نیاز تنوع ژنتیکی به کوه های سانتا مونیکا.

محققان ابراز نگرانی در مورد چگونه همخونی می تواند قرار داده mountain lion جمعیت های در معرض خطر گفت: در یک سال 2016 پیدا کردن که اگر هیچ چیز تغییر گربه ها در کوه های سانتا مونیکا می تواند ناپدید می شوند در عرض 50 سال است.

خدمات پارک های ملی در حال مطالعه كوهی در داخل و اطراف کوه های سانتا مونیکا از سال 2002.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de