WINSTON-SALEM, N. C. — Olivier Sarr برنده نبرد بزرگ مردان به عنوان Wake Forest برخورد قابل توجهی به نوتردام را NCAA Tournament امید در روز شنبه با یک 84-73 پیروزی بر بازدید از مبارزه ایرلندی.

7-پا Sarr به ثمر رساند 30 امتیاز ساخت 12 16 عکس برداشت و 17 ریباند برای Demon Deacons (13-15, 6-12 ACC) که دور کشیده با یک 10-0 اجرا کردن کشش پس از هدر دادن 16-مرحله نیمه اول منجر شود.

                                                                                                                                                                                                                       

جان Mooney گل 24 امتیاز و برداشت 17 ریباند برای ایرلندی (18-11, 9-9) که تا به حال موفق به کسب هفت از گذشته خود را نه در این کنفرانس است.

Chaundee قهوه ای اضافه شده 15 امتیاز برای Deacons از جمله 3-اشاره گر جامعی که یک 11-0 نوتردام اجرا در اوایل نیمه دوم اجازه می دهد ایرلندی به تجمع و در نهایت به این منجر شود. براندون Childress بازی, آخرین بازی خانگی, حال 14 امتیاز.

Black ساخته شده 7 15 3-نقطه field-هدف تلاش است.

Nate Laszewski آمد کردن زمین به نمره 15 امتیاز برای ایرلندی.

Childress’ 3-اشاره گر با 3:09 برای رفتن به بیدار پنج نقطه سرب تحریک 10-0 اجرا شود. یک چپ دست شیر در Sarr با 2:21 سمت چپ قرار داده و Deacons جلوتر 75-68 و کنترل برای خوب است.

Sarr ساخته شده از انواع عکس های از جمله قلاب راهنمایی و بازسازی در برابر 6-9 Mooney و 6-11 Juwan دورهام.

بیدار شتافت به 39-23 سرب و رهبری 41-30 در حاصل کار دو تیم. ایرلندی قطع منجر به 45-43 در Prentiss Hubb بلوز را پس از سرقت.

اما براون در پاسخ با 3-اشاره گر از گوشه سمت چپ برای جلوگیری ایرلندی اجرا شود.

T. J. گیبس به ایرلندی اول خود را منجر شود پس از باز کردن یک دقیقه با رانندگی سبد خرید ساخته شده است که آن را 57-55 با 9:28 سمت چپ. اما Childress به سرعت پاسخ با 3 نقطه ضربه.

                                                                                                                                                                                                                       

تصویر بزرگ

نوتردام: از دست دادن ممکن است یک خنجر به ایرلند اواخر NCAA اجرا شود. آنها به احتمال زیاد نیاز ناراحتی پیروزی روز چهارشنبه در شماره 6 ایالتی فلوریدا و قوی نشان دادن در ACC Tournament به هر گونه واقع بینانه امیدوار ساخت 68-تیم میشه. Sarr در معرض ضعیف ایرلندی داخلی دفاع.

Wake Forest: Black که ضرب و شتم دوک در دو وقت اضافه پیش از آن در هفته ادعا کرد یک دوم راست صفحه اصلی پیروزی بر یک حریف. از Deacons می توانید اطمینان حاصل شود که آنها نمی خواهد پایان در پایین ACC جدول رده بندی با پیروزی روز سه شنبه در کارولینای شمالی. با Sarr بازی در بهترین حالت خود را از Deacons می تواند یک حریف خطرناک در چه بافندگی را به عنوان یک باز ACC Tournament.

بعدی

نوتردام: ایرلندی میزبان No. 6 ایالت فلوریدا در روز چهارشنبه.

Wake Forest: Black بازی در کارولینای شمالی در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im