SA coronavirus درمانگاه و در حال اجرا

  • عضویت فقط برای $1 برای اولین بار در 28 روز
  • آخرین: $1bn برنامه ریزی برای مقابله با کروناویروس

جدید کروناویروس درمانگاه سلطنتی آدلاید بیمارستان ارزیابی 12 نفر و آزمایش 16 در اولین روز از عملیات از جمله افرادی که تا به حال در پرواز با قربانیان شناخته شده این بیماری است.

تعداد موارد تایید شده در سا باقی مانده در هفت نفر از جمله سه نفر که بهبود و ترک بیمارستان اما مقامات در انتظار نتایج آزمایش بر روی 15 نفر که علائم نشان می دهد آنها در معرض خطر و یا که سفر تاریخچه افزایش خطر.

Infection prevention nurse consultant Marija Jurala and registered nurse Stephanie Kipirtoglou at the RAH’s specialist coronavirus testing clinic. Picture: AAP / Sam Wundke
media_cameraپیشگیری از عفونت پرستار مشاور Marija Jurala و پرستار ثبت شده استفانی Kipirtoglou در راه متخصص coronavirus تست درمانگاه. تصویر: AAP / سام Wundke
Composer and conductor Brett Dean has contracted coronavirus and is in hospital. Picture: Britta Campion
media_cameraآهنگساز و رهبر ارکستر برت دین است قرارداد coronavirus است و در بیمارستان است. تصویر: Britta Campion

هشت ماهه نوزاد پسر و مادرش, 40, با این بیماری در حال “خوب” در فلیندرز مرکز پزشکی ارشد بهداشت عمومی افسر دانشيار نیکولا Spurrier گفت.

“COVID-19 به هر دلیل به نظر می رسد کمتر شدید در کودکان و نوجوانان, کودکان, من تا به حال یک پیام از یک paediatrician در فلیندرز می گویند او دیده است نوزاد و کودک به خوبی انجام می دهند” دکتر Spurrier گفت.

او گفت: آهنگساز و ویولننواز برت دین بود که با توجه به بازی در این سال Adelaide Festival, اما تشخیص داده شده است با کروناویروس و سلطنتی آدلاید بیمارستان “است که با داشتن بهترین مراقبت ممکن است اما من نمی توانم ارائه هر گونه جزئیات بیشتر است.”.

در یک ویدئو از جداسازی بخش در ره او گفت: آن را “خیلی خوب ارواح”.

“آنها به دنبال پس از من زیبا – من حتی ‘, اقیانوس, انداز’ به عنوان شما می توانید ببینید” او با اشاره به عکس روی دیوار پشت سر او.

“در بسیاری از راه های جداسازی یک زیستگاه انتخاب برای یک آهنگساز به هر حال.”

Dr Spurrier مردم خواست تا به خارج و لذت بردن از بسیاری از حوادث در ارائه این آخر هفته طولانی — اما به ماندن در خانه اگر آنها احساس بیمار و استفاده خوب “سرفه آداب” و بهداشت دست در ملاء عام.

یک مرکز پرواز خروجی در Mt بارکر نیز بازگشایی پس از بسته شدن به عنوان یک اقدام احتیاطی پس از یک زن آلوده, 24, وجود دارد به طور خلاصه پس از بازگشت از خارج از کشور قبل از بستری به راه که در آن او در یک وضعیت با ثبات است.

Dr Spurrier تاکید کرد که نزدیک تماس طولانی مدت مورد نیاز بود به قرارداد عفونت است که گسترش قطرات است.

Inside the coronavirus testing clinic at at the RAH. Picture: AAP / Sam Wundke
media_cameraداخل coronavirus تست درمانگاه در در ره. تصویر: AAP / سام Wundke

مرکز پرواز سخنگوی Haydn بلند گفت: چهار افرادی که در تماس با این زن آلوده در Mt بارکر آژانس تست شده اند و دو منفی هستند در حالی که این دو در انتظار نتایج نشان می دهد هیچ نشانه ای ندارند.

“آنها در جداسازی هر چند برای 14 روز و آنها را از خانه کار می کنند,” او گفت:.

“به محض این که ما ساخته شده بودند آگاه این موضوع را چهارشنبه شب ما کار کرده و با مقامات مربوطه به اطمینان حاصل شود که اقدامات مناسب گرفته شده برای به حداقل رساندن هر گونه خطر برای مردم ما و مشتریان.

“این شامل بسته شدن مغازه دیروز برای تمیز کردن. با توجه به این که فرد در فروشگاه برای یک دوره نسبتا کوتاه از مقامات بر این باورند که خطر ابتلا به این ویروس به افراد دیگر کم است.”

Dr Spurrier گفت: “جواب سوال” آیا 97-به علاوه درصد از افرادی که بازیابی از این ویروس پس از آن باید ایمنی اشاره کرد مشابه ویروس باعث سرماخوردگی است که مردم تمایل به دریافت بیش از یک بار.

Morrison commits $500m to coronavirus response

نخست وزیر اسکات موریسون اعلام کرده دولت در حال آماده سازی 500 میلیون دلار برای آن coronavirus پاسخ یک شکل از کشورها و مناطق در حال انتظار برای مسابقه به دیدار با برآورد 1 میلیارد دلار هزینه.

SA بهداشت است که در حال حاضر قرار دادن کارکنان اضافی در آن بیماری مسری کنترل شعبه برای پاسخ به تلفن نمایش داده شد و پس از یک بهمن از سوالات و دکتر Spurrier خواست مردم بودند که در پرواز با موارد شناخته شده برای تماس با شعبه در 1800 232272 ایمیل [email protected].

او گفت: مردم تنها در عرض دو ردیف از موارد تایید شده به احتمال زیاد در معرض خطر با توجه به نیاز برای نزدیک تماس طولانی مدت.

در ضمن کاتولیک churchgoers در سراسر آدلاید خواهد بود قادر به نوشیدن شراب عشای ربانی مستقیم از جام, به عنوان سختگیرانه تر سیاست های بهداشت در حال اجرا در میان coronavirus نگرانی.

قلمرو مذهبی اسقف اعظم کاتولیک آدلاید و پورت پیریه معرفی خواهد شد بیشتر فکر شیوه های بهداشت در همه کلیساها از فردا به عنوان کشیش نیز مجاز به توزیع و همدلی ویفر به طور مستقیم بر روی زبان.

Why aren't children getting sick from coronavirus?

در حالی که جهانی coronavirus بحران بدتر کودکان ممکن است ایمنی از بدترین آن.

کلیسا دارای قدرت توزیع داخلی, ضبط خبرنگاری با هشت شیوه های جدید برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

بهداشت عمومی تبلیغات حمله رعد اسا یادآوری به مردم برای رعایت بهداشت به دنبال مراقبت های پزشکی و منزوی خود را اگر آنها را تبدیل به بیمار نیز بود سریع ردیابی توسط دولت فدرال برای مبارزه با کروناویروس وحشت.

این کمپین به نورد در اواخر این ماه به شرح زیر دولت موفقیت های اولیه با هدف قرار دادن چینی و استرالیایی از طریق رسانه های اجتماعی محبوب سیستم عامل از جمله WeChat و Facebook.

گسترده تر رسانه های حمله رعد اسا که شامل تبلیغات پزشکان و کلینیک ها و روزنامه ها و تلویزیون و رادیو و رسانه های اجتماعی و دیجیتال, سیستم عامل, است که انتظار می رود از ویژگی های پیام رسانی خود در انزوا بهداشت و محدود کردن تماس های اجتماعی وقتی که ناخوش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de