نجات ما از این COVID-19 کروز به هیچ جا

چرخش در اطراف اقیانوس آرام جنوبی در بازی صندلی موسیقی این لوکس پناهنده شده در زمان پس از زمان مانده است رشته وقتی که موسیقی متوقف می شود. مسافران در نروژی جواهر نیست پا بر روی زمین پس از خروج سووا فیجی در مارس 10.

پس از ترک سیدنی در فوریه 28, ما شده اند اجازه ورود به بنادر در کالدونیای جدید, کامبوج ساموآ آمریکا ساموآ فیجی و نیوزیلند و گفته شد استرالیا (حتی اگر دولت استثنا برای کشتی بازگشت به استرالیا).

من و همسرم رفتگان از بندرگاه سیدنی, هیجان زده, جشن چهارم ما و یا شاید فقط اولین سالگرد عروسی ما به عنوان ازدواج کرده بودند در روز جهش مارس 29.

Tom Huntley on cruise ship Norwegian Jewel which is stuck at sea due to the coronavirus
media_cameraتام هانتلی در کشتی کروز نروژی جواهر است که گیر کرده در دریا با توجه به کروناویروس

کریستال آبی آبهای بورا بورا شد فقط یک سراب در فاصله سفر از یک عمر شد کروز به هیچ جا. ما در حال حاضر شناور در اطراف اقیانوس آرام در یک حباب, حفاظت, هزینه های ما روز چسب به تلویزیون در کابین ما. در اینجا ما به تماشای بی پایان, علمی تخیلی, فیلم پخش می در ABC 24 و اخبار آسمان استرالیا.

هر روز طرح می شود بیشتر و بیشتر شدید, جهان در حال فرو ریختن در اطراف ما. زندگی خیلی طبیعی است که ما به سمت چپ سه هفته پیش. ما را به احساس مانند بیگانگان هنگامی که ما در نهایت بازگشت به سیاره خود را.

برخی ممکن است هیچ دلسوزی برای وضعیت ما فکر مسافران باید بدانند نه به رفتن در یک سفر دریایی با این حال ما سوار کشتی در زمان ساده تر. در فوریه 28, استرالیا تا به حال فقط 25 مورد شناخته شده در COVID-19. در حال حاضر وجود دارد بیش از 1000. نروژی کروز خط نمی خواهد هزینه کرایه مهمانان قبل از کروز رفتگان.

به نظر من NCL گرفته coronavirus همه گیر جدی است. ما می تواند متحرك در استرالیا اگر چیزی بود که NCL می خواستم. اما به جای آن به دنبال پس از مهمانان خود و گرفتن آنها را کشتی با خیال راحت NCL تنها به حال فکر ماموریت خود را برای دریافت چند دلار رگ به ما آب در هر هزینه.

ما در حال حاضر قایقرانی نسبت به هونولولو با مجوز رسمی به حوض وجود دارد. من برای پیدا کردن آن سرسام آور شده اند قایقرانی برای بیش از یک هفته به یک جزیره در وسط اقیانوس آرام است که به سادگی نمی خواهند ما وجود دارد.

هاوایی وزارت حمل و نقل صادر انتشار در مارس 18 بیان نروژی جواهر اجازه داده می شود برای سوخت گیری و restock اما بازگشت به دریا با مسافران اجازه پیاده. به مسائل بدتر یکی از دو پیشرانه در کشتی شکسته است و ما در حال حاضر کروز در نیمی از قدرت است.

اخبار بیشتر:

ما گردشگران تست مثبت به کروناویروس در Barossa دره

نشان داد: چگونه هیندلی سنت به کار گرفته COVID-19 حزب بان

کاپیتان اعلام کرد ما در امن ترین مکان در جهان است. این ممکن است درست همانطور که هیچ مورد شناخته شده از COVID-19 در کشتی. تمام مسافران در سلامت خوب و خدمه در حال کار خستگی ناپذیر برای حفظ کشتی جیر جیر تمیز….

اگر چه ما در واقع امن و خوب نگاه ما به شدت نگران که چه اتفاقی می افتد هنگامی که ما در نهایت پیاده کشتی. ما در گیر در قرنطینه جایی ؟ ما ترانزیت از طریق فرودگاه با خطر ابتلا به عفونت است ؟ اکثر مسافران با سن بیش از 60.

قطعا دولت استرالیا را به حواس خود آمده و چارتر هواپیما برای 300 استرالیا مسافران به خانه با خیال راحت. آن را در بهترین منافع ما به خانه از قرنطینه کشتی در هواپیما همه با هم اجتناب از تماس با جهان خارج است.

چه بزرگ روابط عمومی فرصت برای کوانتاس. ما در حال درخواست برای یک سواری رایگان فقط یک قیمت عادلانه است. من احساس می کنم به خصوص متاسفم برای آن دسته از مسافران که رزرو شده (در نروژی جواهر درخواست) بلیط های هوایی از نیوزیلند فیجی و هونولولو به عنوان به خوبی به عنوان نقطه اصلی تخلیه تاهیتی. بسیاری از جمله خودم نه دریافت بازپرداخت برای برخی از, اگر نه همه از این پرواز.

بسیاری از مسافران در حال اجرا هستند از دارو بیشتر از صبر اجرا و در حال تبدیل شدن به سنگ شده از آنچه سرنوشت ما ممکن است نگه دارید. ما احساس رها شده اما امیدوارم که ما فراموش نکرده است. به عنوان استرالیایی دیدار ما روزانه پشتیبانی ما در حال دادن به یکدیگر باعث می شود من لعنت افتخار به یک دلار استرالیا. اکنون زمان آن است که برای دولت ما به مرحله و همه ما افتخار است. استرالیا پس از استرالیا! ما را به خانه!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de