مدارس بحث که آیا به جزئیات آزمون مثبت برای ورزشکاران

بیش از دو هفته گذشته به عنوان کالج ورزشکاران بازگشت به دانشگاه به کار کردن و آماده شدن برای ورزش بعد از این سال تعداد انگشت شماری از آنها را آزمایش مثبت برای coronavirus.

ایالتی آرکانزاس. هوستون. Boise State. ایالت آیووا. Oklahoma State. بیش از یک دوجین مدارس در همه.

                                                                                                                                                                                                                       

فقط چگونه بسیاری از تست مثبت شناخته شده نیست اما از آنجا که مقامات کالج در حال بحث دقیقا چه چیزی برای گفتن به مردم است. نزدیک به نیمی از 66 فوتبال کاسه زیربخش اعضای که در پاسخ به یک آسوشیتد پرس پرس و جو در هفته گذشته گفت: آنها هنوز هم تصمیم به افشای تعدادی از ورزشکاران با تست مثبت – و بیش از نیمی نمی خواهید به انتشار اعداد در همه.

‘œThat یک چالش واقعی’� ممفیس مدیر ورزشی Laird Veatch گفت. ‘œA بسیاری از ما در این حرفه در حال تلاش برای کار را از طریق آن. به همین دلیل من فکر می کنم شما را دیده ام بسیار کمی از تناقض در سراسر کشور در شرایط از آنچه که اعلام شده است و چه چیزی نیست.’�

تناقض شده است آشکار از بازیکنان فوتبال شروع به بازگشت به دانشگاه در این ماه به صورت داوطلبانه در تمرینات. Auburn تایید سه بازیکن تا به حال آزمایش مثبت; چند روز بعد رقیب آلاباما کاهش یافته است به تایید گزارش که به عنوان بسیاری از هشت مثبت بودند و با استناد به قوانین حفظ حریم خصوصی. بویزی امور خارجه گفت: تنها که تعدادی از ورزشکاران تا به حال آزمایش مثبت بدون ارائه جزئیات.

ایالتی آرکانزاس اعلام ژوئن 4 که هفت ورزشکاران از ورزش های مختلف تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و شد خود جدا برای 14 روز.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œWe را ساخته اند همان نوع از اطلاعیه اگر آن را به حال درگیر ورزشکاران دانشجویی,’� ایالتی آرکانزاس صدراعظم کلی Damphousse در بیانیه ای گفت. ‘œOur تقویت اعلام این پیام است که فرماندار ما به تازگی به اشتراک گذاشته شده: افراد جوان مصون نیست COVID-19 و شما ممکن است آلوده و بدون تحقق آن. … به طور شفاف ما احساس راحتی در تصدیق این تست مثبت آمد از بازگشت ما دانشجو-ورزشکاران به عنوان آنها تنها دانش آموزان بودند که در حال آزمایش است که در هفته است.”

مدارس دیگر نیست به عنوان شفاف است. آنها افشای تعداد آزمون مثبت تنها به مقامات بهداشت عمومی. سیراکیوز یکی از مدارس در این گروه.

‘œWe در حال رفتن به انجام همه چیز ما می توانیم به احترام و حفاظت از حقوق و حریم خصوصی ما دانشجو-ورزشکاران در حالی که در همان زمان خود را درک همکاران این خبر برای شما و ما در حال تلاش برای رسیدن به فضای مناسب و راه درست برای انجام هر دو’� سیراکیوز ورزشی مدیر جان Wildhack گفت.

برنامه های ورزشی گاهی اوقات جلوگیری از ساخت رسمی آسیب اطلاعیه با استناد به بهداشت و درمان بیمه حمل و پاسخگویی به قانون (HIPAA) و یا خانواده آموزشی حقوق و قانون حریم خصوصی (FERPA). هر دو طراحی شده برای محافظت از حریم خصوصی یک فرد پرونده سلامت. ایالات متحده وزارت آموزش و پرورش با صدور دستورالعمل در ماه مارس گفت: یک مدرسه نباید افشای اطلاعات شناسایی شخصی از دانش آموز, آموزش و پرورش, سوابق به رسانه ها حتی اگر آن را تعیین سلامت یا ایمنی اضطراری وجود دارد.

                                                                                                                                                                                                                       

اما صرفا آشکار تعدادی از رفتن به فعال کردن هر کسی است که برای شناسایی ورزشکاران آزمایش مثبت ؟ که برای بحث.

آملیا ونس مدیر جوانان و آموزش و پرورش حریم خصوصی در آینده حریم خصوصی در فروم فکر می کنم تانک اختصاص داده شده به داده ها مسائل مربوط به حریم خصوصی. ونس معتقد است انتشار این تعداد مثبت آزمایش به طور موثر به اطلاع عمومی بدون به خطر انداختن حریم خصوصی.

ونس گفت: افشای تعداد آزمون مثبت برای یک تیم خاص کمک خواهد کرد به اطلاع اعضای عمومی که ممکن است در تماس با ورزشکاران و می تواند در خدمت به عنوان یک راهنما برای آن دسته از مدارس که نیست استقبال دانش آموزان به دانشگاه نشده است.

‘œIf شما می گویید شش دانش آموزان آزمایش مثبت یا یک دانش آموز قرار گرفت و به همین دلیل ما با داشتن تمام تیم آزمایش و یا چیزهایی مانند آن است که احتمالا نمی توان به یک فرد دانشجو’� ونس گفت. ‘œTherefore نه (FERPA یا HIPAA) است که برای اعمال می شود بنابراین هر گونه ادعا می کنند که قوانین حفظ حریم خصوصی اجازه نمی دهد که افشای خواهد بود ریاکارانه است.

‘œThe کلیدی وجود دارد که به تعادل منافع عمومی با حفظ حریم خصوصی دانش آموزان,” او گفت:. “از زمانی که این اطلاعات در کالج ها و دانشگاه ها نیاز به افشای نیازی به شناسایی یک دانش آموز خاص به مطبوعات و یا عموم مردم است.’�

ایالت فلوریدا اعلام کرده است حداقل یک ورزشکار به حال آزمایش مثبت برای coronavirus اما ورزشی, سخنگوی وزارت راب ویلسون گفت: مدرسه نمی انتشار دقیق تعدادی از نگرانی که ممکن است آن را ‘œfairly آسان به شناسایی که.’� Texas Tech گفت: آن را به حال موارد مثبت در آن مردان و بسکتبال برنامه اما نمی نشان می دهد تعداد با توجه به نگرانی های حریم خصوصی.

میانه تنسی مدیر ورزشی کریس Massaro گفت: مدرسه نخواهد انتشار هر شماره تا زمانی که همه پشت در دانشگاه و پس از آن خواهد شد توجه داشته باشید که کل تعداد دانش آموزان که تست مثبت بدون گفت که چگونه بسیاری از ورزشکاران. آپالاچی دولت همچنین قصد دارد برای اعلام تعداد کل مثبت آزمون بدون افتراق ورزشکاران از کل جمعیت دانشجویی.

همانطور که برای ممفیس Veatch گفت: هیچ کدام از آن بازیکنان فوتبال حال تست مثبت و در عین حال به مقامات وقت به تصمیم می گیرید که چگونه برای ادامه.

‘œIn آینده ما در حال رفتن به کار را از طریق آن و واقعا سعی کنید به تعادل دانش آموز-ورزشکار حقوق عمومی ایمنی و بهداشت,’� Veatch گفت. ‘œWe شما پیدا کردن یک راه برای انجام این کار, اما ما نمی تعیین دقیقا همان چیزی است که رفتن به مانند نگاه نشده است.’�

___

AP ورزشی نویسنده Teresa M. Walker در نشویل, تنسی, کمک به این گزارش.

___

بیشتر AP college football: https://apnews.com/APTop25CollegeFootballPoll و https://apnews.com/Collegefootball و https://twitter.com/AP_Top25

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net