Helen R. Murray وارد شفق قطبی روباه به عنوان تهیه کننده اجرایی دو سال پیش و تحت رهبری شرکت تئاتر است رونق ایجاد جذاب صف پخش که شامل تغزلی موسیقی آهنگ های جدید جهان, تونی کوشنر را فکری موسیقی کارولین یا تغییرو نگاه طنز مسابقه در ابلق یا سیاه و سفید برای Dummies. در این سال آغاز شد و با سنجاب, در مورد جنگ میان قرمز و خاکستری سنجاب است که به ما آموخت جوندگان نمی تواند استفراغ و سنجاب گاهی اوقات گزش یک رقیب بیضه ها, در حالی که همچنین ارائه یک سوزاننده مثل در مورد مسابقه جنگ و مهاجرت.

این آخر هفته Marc Acito موسیقی اسرار جهان و دیگر آهنگ ها باز می شود در یک برتر جهان, به کارگردانی موری خودش. او و Acita — یک رمان نویس و برنده جایزه نمایشنامه نویس — همکاری دارند و با هم کار کردن در این تولید.

این نمایش بر اساس زندگی واقعی دوستی بین دو قرن بیستم غول آلبرت اینشتین فیزیکدان نظری و مشهور خواننده اپرا ماریان اندرسون. دوستی خود را آغاز کرد و در سال 1937 هنگامی که اینشتین دعوت اندرسون به ماندن در خانه خود را. او انجام شد در پرینستون که در آن به او آموخت و شده بود را تکذیب کرد هتل محل سکونت به دلیل نژاد. دیرین دوستی گرفت. Acito تصور صحنه بین این دو در روند کاوش تم, علم, هنر, نژاد, ایمان و دوستی است.

مری لوئیس لی, Denver, بانوی اول — یک حامی قوی از هنر خودش به تحسین خواننده (او ستاره دار در کارولین یا تغییر) — نقش اندرسون. جهت موسیقی است که توسط اندرو فیشر آوازی موسیقی و تئوری موسیقی, معلم, برای, Littleton, مدارس دولتی.

“رابطه بین یهودی موسیقی و موسیقی همواره جذاب به من” فیشر اشاره کرد, در بیانیه ای. “هنگامی که ما در تاریخ از مردم مظلوم ما اغلب پیدا کردن زمینه های مشترک در هنرمندی مظلوم و مورد آزار و اذیت قرار گرفتند.”

ما با صحبت موری به تازگی در مورد رویکرد او به این بازی کار خود را در روباه و برداشت از دنور.

Westword: شما می توانید به ما بگویید بیشتر در مورد دوستی خود را با مارک Acito و چگونه اسرار جهان و دیگر آهنگ ها شروع شد ؟

Helen R. Murray: Marc و من برای اولین بار ملاقات کرد زمانی که من توسعه یافته و تولید اولین مرحله بازی. رفتن را از طریق آن توسعه و فرایند تولید به ما نشان داد که چگونه به خوبی ما با هم کار کنند. او جذاب و منحصر به فرد سبک نوشتن که مش معاصر یا تاریخی در جهان واقعی و رویدادهای حقیقی mindscapes. به سادگی پیدا کردن من کار خود را سرگرم کننده را به تولید. مال ما نیست فقط یک همکاری حرفه ای اما یک دوستی واقعی به عنوان به خوبی. آن را می سازد برای یک دختر دوست داشتنی مختصر زمانی که ما با هم کار کنند و یک جایزه در اواخر شام همراه زمانی که ما کار طولانی در روز.

او برای اولین بار تن به تن اسرار به من هنگامی که ما سواری در ماشین هم در راه به تمرین برای یکی دیگر از بازی های خود را که من تولید شده و کارگردانی شده — یک مرحله اقتباس از رمان خود را چگونه من پرداخت برای کالج. هنگامی که او به من گفت که ایده خود را به صورت اسرار جهان و دیگر آهنگ ها, من بلافاصله شیفته. من شده اند با این اسکریپت از پیش نویس یک. این وحشی برای دیدن چگونه آن را تکامل یافته است.

می تواند شما را توصیف رویکرد خود را به عنوان مدیر?

من همه چیز در مورد جزئیات. من تمایل به مدرسه می آید به دراماتورژی arc. من تمایل به درخواست تعداد زیادی از هدف-سوالات بر اساس طول تمرینات عمدتا به دلیل آنچه یک شخصیت است که می خواهد برای رفتن به یک بسیار مهم است بخشی از دلیل مخاطبان خواهد بود مایل به رفتن در یک سفر با او. وقتی که می آید به چوب بست, من به شدت تحت تاثیر قرار [آن] بوگارت و [هارولد] Clurman آموزه و توسط مدیران که باید به شکل راه من فکر می کنم ما باید به عنوان رفتار انسان در یک اتاق تمرین.

کیرستن کلی و جری Whiddon از نیویورک و دی سی به ترتیب همیشه یک باز, دعوت, اتاق امن که در آن همه هنرمندان به رایگان ایجاد کنید. من با استفاده از یک تن از کلاهبرداری های خود را. من مراقبت زیادی در مورد ایمنی برای هنرمندان — که شامل تعمیر و نگهداری از فضاهای امن و ایمن محیط. من تا به حال برخی از آموزش در صمیمیت کارگردانی و که بیش از حد به شکل راه من را انتخاب کنید به رویکرد لحظات مهم است. من حدس می زنم سریع راه گفت آن است که: من در تلاش برای ایجاد یک فضای امن و بنابراین هنرمندان اعتماد من و می دانم که آنها در حال پشتیبانی در نظر گرفتن خطرات بزرگتر. و سپس ما آن را همه خوب نگاه کنید!

من فکر می کنم رمان نویس و دانشمند C. P. برف معروف صحبت در مورد دو فرهنگ — علم و علوم انساني — و چگونه پزشکان از هر یک را درک نمی کنند دیگر. پس از آن من را مجذوب خود که هر دو در فرم و محتوا اسرار طول می کشد این در. من دوست دارم افکار شخصی خود را. و نیز افکار خود را در راه موزیکال در حال تغییر به عنوان یک فرم است.

موزیکال در حال تغییر! من کاملا موافقم. این نشان می دهد یک مثال کامل از نحوه, در بیشتر و بیشتر “راست تئاتر” موسیقی است که با استفاده از هر دو diegetically [آهنگ های واقع گرایانه بخشی از روایت و عمل است. مثال: یک مادر آواز لالایی برای فرزند او] و غیر diegetically [عمل تقویت شده است و یا اظهار نظر در موسیقی غیر واقع بینانه راه است. مثال: هر بزرگ و ترشح نشان می دهد لحن در موسیقی]. در انجام این قطعه در حال تبدیل به “پخش موسیقی است.” این منحصر به فرد را نشان می دهد البته نه کامل موزیکال. اما آنها در حال درآورده در این جهت است. آنچه که موجب شد من بیشتر با این موسیقی تئاتر فرمت سوالات: چرا ما باید به آواز خواندن ؟ چه چیزی باعث می شود یک شخصیت یا یک لحظه نیاز به بیان خود را از طریق موسیقی ؟

اسرار جهان و دیگر آهنگ ها پیاده روی خط بین تئاتر اشکال اشاره کردم با اجازه دادن شخصیت به آواز خواندن به دلیل وجود یک دلیل واقعی برای شناور دور از واقعیت به چیزی بزرگتر.

به عنوان علم و علوم انسانی, من فکر می کنم دنیای مدرن ما را ترک کرده است C. P. افکار در دو فرهنگ در گرد و غبار. من آنها را پیدا کنید به همان اندازه زیبا, و ما در حال حاضر علوم انسانی اغلب پیدا کردن صندلی عقب به علم که او ادعا بود نادیده گرفته و کودک را از سیستم آموزش و پرورش در آن زمان است. من یک علم جستوجوی است. من برای پیدا کردن هنر در علم است. من هنری با الهام از یافته های آن است. و من شناخته شده اند بیش از چند دانشمندان که احساس به همان شیوه. و هر چند که من هرگز ملاقات پسر من احساس اعتماد به نفس است که آلبرت اینشتین یکی از آنها بود.

هنگامی که شما به کلرادو به نظر می رسید شما به دنبال یک محل که در آن شما می توانید آزمایش و ضخیم آزمون مرزهای. بسیاری از مدیران این می گویند و من علاقه مند هستم در غالب فلسفه به عنوان یک هنرمند چگونه شما را انتخاب کنید محصولات خود را, چگونه این یکی متناسب با چشم انداز خود را. و شاید آنچه فاکس به ارمغان می آورد به دنور صحنه و چگونه آن را متناسب با آن است.

من نمی دانم که من به دنبال یک محل برای آزمایش دقیقا. نه من هیجان زده برای پیدا کردن یک جامعه که مایل بود به من یک شانس برای انجام این نوع از کار من در مورد مراقبت. ما همیشه نقش جدید/موزیکال به عنوان یک خطر اما من بی قراری که ایده و امیدواریم که برای دیدن یک تغییر است. ما به نظر می رسد مایل به گرفتن شانس در یک فیلم و یا یک کنسرت و یا یک رستوران. ما هیجان زده به سعی کنید چیزی جدید و تست حد و مرز برای آن رسانه. من تعجب می کنم که چرا تئاتر جدید نیست و به راحتی در آغوش میان دیگر فرهنگی جدید لرزش.

من هرگز فکر می کنم در مورد برنامه نویسی من به حد تست. اما من قطعا جذب جسورانه کار است که به بررسی موضوعات مسائل و ایده های است که ما همه کشتی با امروز. گاهی اوقات که است اجتماعی, سیاسی, اخلاقی, یا, اخلاقی, اما آن است که همیشه در مورد ما چگونه کمون با هم برای به اشتراک گذاشتن در یک داستان. من کار خود را به مطمئن شوید که روباه همیشه شامل ما اطراف آن جامعه و به دنبال پیدا کردن یک تعادل در داستان ما بگویید و سرایان که به آنها بگویید. فقط به عنوان یک متحد برای متنوع صداهای نمی تواند هدف; که یک قهرمان برای آن صداها باید هدف نهایی. که نیاز به قرار دادن متنوع روایات در این مرحله با وسعت پر از تئاتر هنری و حمایت مالی پشت سر آنها.

اسرار جهان و دیگر آهنگ ها اجازه می دهد تا برای قصه گوهای به آنهایی که از هر دو ایمان و علم; تایتانیک, چهره های تاریخی از هر دو سیاه و جوامع یهودی گفتن یک داستان مشترک در مورد آمریکا تجربه. و آن را اجازه می دهد تا برای این چیزها به بیان ناقص راه. که صادق است.

صداقت در مرحله بسیار بزرگ برای من است. اگر من تا به حال به شما من هنری بیانیه ای آن را احتمالا خواهد بود: در من ایجاد کار صحبت می کند که به ما بافت همبند به عنوان انسان در یک فضای امن که در آن بسیاری از دیدگاه ها خوش آمدید و آنچه که ما را با هم درگیر شدن.

در این دو سال شما بوده ام در فاکس چه بود بزرگترین شگفتی ؟ نا امیدی? شادی و پیروزی? چه چیزی شما را رعایت محلی مخاطبان?

بزرگترین سورپرایز: چگونه هیچ چیز متوقف می شود به صورت برف است. به طور جدی. در سی ما لغو تمرینات را نشان می دهد و بسیاری به علت بارش برف. Coloradans هیچ شوخی است. آنها نشان می دهد تا!

نا امیدی: من آرزو می کنم وجود دارد برخی از سالم برنامه های وزارت امور خارجه در منطقه تان شدیدا از تئاتر و مدیران و نویسندگان و طراحان. آن را می سازد همه تا بازی خود را هنگامی که شما سالم محصولات کشاورزی از تئاتر پزشکان با وارد کردن نیروی کار است. چگونه در مورد آن CU? زمان برای اضافه کردن بیشتر برنامه نویسی?

شادی: من کارکنان به طور کامل سنگ. من واقعا لذت بردن از کار کردن با آنها را هر روز. و فراتر از آن است که من پیدا کرده اند این هنرمندان در اینجا به استقبال و فوق العاده است. من شده اند به طور منظم خوشحال به در اتاق با آنها.

پیروزی: من بسیار خوشحال بوده است با این کار است که ما در مراحل. من احساس می کنم مثل یک افتخار پدر و مادر, آیا من helming تولید و یا شامل چشم انداز از یک بازدید مدیر.

مخاطبان: هرگز آنها را دست کم نگیرید. آنها ممکن است همیشه نمی دانند چه می خواهند اما آنها مطمئن می دانید آنچه آنها می خواهم! من احترام و گرامی داشتن فوق العاده کاربران که می آیند برای دیدن نشان می دهد در اینجا. پرش در ما subscribership تا به تقویت نیاز به نگه داشتن ارائه درگیر برنامه نویسی و من خواهد شد به طور مداوم در تلاش برای انجام آن است.

اسرار جهان و دیگر آهنگ ها اجرا می شود, فوریه 21 به 15 مارس در آرورا فاکس مرکز هنرهای 9900 شرق, Colfax, خیابان. بلیط محدوده از $18 (سالمندان نظامی دانش آموزان) به $37. شما می توانید در شفق فاکس وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im