لس آنجلس (CBSLA) — بیس بال عامل اسکات بوروس را افتخار کوبه برایانت مایل به ایجاد یک توپ بیس بال کارآموزی برای زنده ماندن دختر جان Altobelli که کشته شد کنار افسانه بسکتبال.

بوروس گفت: لس آنجلس تایمز او در حال کار بر روی ایجاد یک موقعیت برای الکسیس که چرخش از طریق شرکت خود را در بخش های مختلف.

طی یک مراسم یادبود عمومی برای کوبه و Gianna برایانت در استیپلز سنتر لیکرز مدیر و دوستان نزدیک به کوبه راب Pelinka مشترک, یک داستان درباره آخرین تعاملات این دو بود.

خانواده جان Altobelli پسر JJ Altobelli خود را نامزد Carly Konigsfeld و دختر Lexi Altobelli صحبت می کنند در طول یک مراسم یادبود تجلیل از پدر خود جان همسرش, کری و دختر خود را الهام فرشته در ورزشگاه آناهایم در فوریه. 10, سال 2020 است.

Pelinka توضیح داده شده که در کلیسا در صبح روز ژانویه ، 26 زمانی که او موفق به دریافت یک پیام متنی از برایانت.

سابق Laker درخواست شد اگر Pelinka می تواند او را در تماس با “خاص بیس بال عامل مستقر در جنوب کالیفرنیا” به راه اندازی کارآموزی Altobelli 16-year-old daughter الکسیس.

لحظاتی بعد یک Sikorsky S-76 هلیکوپتر حامل 41 ساله کوبه Gianna جان Altobelli همسرش Keri و جوان دختر 14 ساله الهام و چهار نفر دیگر سقوط کرد و در کالاباساس در میان مه آلود شرایط.

هلیکوپتر بود کاماریلو با مسافران در هیئت مدیره به عنوان کوبه را Mamba آکادمی ورزشی در هزار اوکس که در آن برایانت به مربی Gianna و الهام در مسابقات بازی.

“کوبه گذشته انسان عمل قهرمانانه” Pelinka گفت: در روز شنبه سرویس. “او می خواست به استفاده از پلت فرم خود را به برکت و شکل یک دختر کوچک در آینده است.”

با توجه به بار Pelinka تماس بوروس روز پس از سقوط و آگاه شد که قبل از این غم انگیز سقوط بوروس دعوت کرده بود جان Altobelli و الکسیس به تور بوروس Corp. و در حال تنظیم طرح به شکل از چگونه الکسیس می تواند به دست آوردن تجربه کار وجود دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im