واشنگتن — ایران است که به دنبال یک جواب در مورد چگونگی پاسخ به ملی خشم بیش از پلیس با قتل جورج فلوید. و آنها به دنبال به ایالت و سناتور ” تیم اسکات به ارائه آن است.

سوال این است که آیا اسکات تنها سیاه ایران سناتور قادر خواهد بود به جلو و جمهوری خواهان پشت قانون در roiling پس از فلوید مرگ است. که چالش های شیب دار به اندازه کافی در بیشتر سفید رهبری حزب خود اعلام کرد “قانون و نظم” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. اما اسکات نیز پنبه حلاجی شده در اعضای جامعه سیاه و سفید او را متهم اجازه می دهد جمهوری خواهان به استفاده از او در سال انتخابات به راست نژادی اشتباهات.

                                                                                                                                                                                                                       

اسکات که نگهداری خطوط ارتباطی باز با مغلوب ساختن پیشی جستن حتی پس از رئیس جمهور به نام سفید supremacists در Charlottesville, Virginia “مردم خوب” است که به درخواست منتقدان: چه کسی بهتر است ؟

“جای تعجب نیست 24 ساعت گذشته را دیده اند بسیاری از ‘رمز’ پسر ‘ یا ‘شما در حال استفاده “در اشاره” اسکات توییتی چهارشنبه. “اجازه دهید من این راست … شما نمی خواهید کسی است که در مواجهه دهها توسط پلیس کشیده شده است بیش از ده ها بار شده است و یا صحبت برای سال تهیه پیش نویس این؟”

فلوید به قتل در دست مینیاپولیس پلیس موجب دردناک تحول و تظاهرات علیه نژادپرستی نظاممند در ایالات متحده است. اما آن را نیز مطرح وسرد آزمون برای جمهوریخواهان که کنترل مجلس سنا. به عنوان فلوید مراسم تشییع جنازه برگزار شد در هوستون در شنبه میچ مک کانل رهبر اکثریت زده یک لحن جدید و اذعان کرد که تقریبا همه جمهوری خواهان مجلس سنا بر خلاف دموکرات ها سفید هستند.

“هیچ یک از ما تا به حال تجربه بودن یک آمریکایی آفریقایی تبار در این کشور و برخورد با این تبعیض” مک کانل که برای انتخاب مجدد در کنار مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. “من فکر می کنم بهترین راه برای حمله داعش به رفتن به جلو بر این به گوش دادن به یکی از خود ما که تا به حال این تجربه است.”

                                                                                                                                                                                                                       

مک کانل صحبت کرد و پس از اسکات به پایان رسید, جلسه سنا جمهوری خواهان در این قانون که در قسمت خواهد ایجاد یک پایگاه داده ملی برای پلیس در آوریم. فلوید برادر Philonise به چالش کشیده کنگره در روز چهارشنبه به “جلوگیری از درد” با پلیس اصلاحات. اسکات گفت که او صحبت کردن با کاخ سفید اما نه تهمت تا کنون به توافق بر سر یک بسته از قوانین.

54 ساله و سابق عضو خانه خود را توصیف به عنوان “پسر یک پسر, یک پسر از یک برده” یک نسل از غرب آفریقا خانواده که در ایالات متحده وارد سرنشین یک کشتی احتمالا در چارلستون کارولینای جنوبی دو قرن پیش.

“همه زندگی من و برای همه خانواده من, میراث ما سعی کرده بود برای جلوگیری از مقابله” اسکات می نویسد: در “فرصت می زند: چقدر سخت کار جامعه و کسب و کار می تواند به بهبود زندگی و پایان دادن به فقر است.” “همیشه ما بر این باور بودند که هدف اصلی باید برای پیدا کردن زمینه های مشترک به منظور حرکت رو به جلو است.”

در سپتامبر سال 2017 تهمت احضار سناتور به دفتر بیضی به بحث در مورد اسکات انتقاد از رئيس جمهور در پاسخ به مسابقه شورش در شارلوتس ویل ویرجینیا — قابل توجه تهمت را شرح سفید supremacists درگیر بودن در میان “بسیار خوب مردم در هر دو طرف است.” اسکات می نویسد که رئیس جمهور مهربان بود — و او راه می رفت با رئیس جمهور تعهد به فرصت مناطق برای فقیر شهرستانها. پیشنهاد تصویب به عنوان بخشی از کاهش مالیات لایحه به قانون امضا شده است که در سال.

                                                                                                                                                                                                                       

پلیس قتل فلوید Breonna تیلور در لوئیزویل کنتاکی و دیگران ساخته شده اند مشکلات با پلیس رفتار و مسئولیت پذیری سخت برای جمهوری خواهان را نادیده بگیرد. اسکات قانون بخشی از یک پشت سر هم از ایران-صورتحساب نوشته شده در موضوع است. سناتور. رند پل از کنتاکی می خواهد برای جلوگیری از ارسال مازاد آمریکا تجهیزات نظامی به اجرای قانون محلی است. و از سوی دیگر ، میت رامنی یوتا است که پشتوانه چندین دو حزبی صورتحساب به تغییر شیوه های پلیس.

اما چالش های مختلف برای اسکات, در بخشی به دلیل مسائل اعتماد بین سیاه و سفید, جامعه, حزب جمهوری خواه و مک کانل. تشکر. جیمز Clyburn D-S. C. گفت: در یک مصاحبه تلفنی که اسکات را موفق اگر او “تولید یک محصول خوب است.”

“من فکر می کنم که تیم پس زمینه, او تجربه لازم هستند که به همراه سناتور جمهوریخواه به تحقق است که این اجرای قانون موضوع واقعی است و نیاز به برخورد با” Clyburn گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “من امیدوارم که او خواهد تعامل با اندازه کافی از اعضای دیگر را به مطمئن شوید که هر چه او می آید تا با را خرید-از دیگران خود را در کنفرانس.”

نشانه هایی وجود دارد که آنها در حال گوش دادن. نوروزی که خطر از دست دادن کنترل اتاق بازرگانی در انتخابات ماه نوامبر در حال فاصله گرفتن از مغلوب ساختن پیشی جستن را تحریک آمیز پاسخ به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند موضوع دستاوردهای جنبش پشتیبانی می کند.

در روز سه شنبه دیابت لامار الکساندر R دنیاست. گفت: Scott گفته بود خود را در گروه مطالعه کتاب مقدس است که او می خواهم متوقف شده توسط پلیس در چارلستون چندین بار حتی به عنوان یک مقام دولتی برای بودن در محل اشتباه و در زمان اشتباه.

“در طول این چند روز گذشته من شده فکر کردن زیادی در مورد آنچه Tim Scott به ما گفت” الکساندر گفت: در آمریکا هستند. “یک نتیجه از جورج فلوید را کشته است که آمریکایی ها در حال گفتن داستان بیشتر شبیه تیم اسکات.”

در سیاسی تقاطع اسکات در روز چهارشنبه خطاب به منتقدان در جامعه که chafed در نقش خود است.

“پرتاب نیست ‘تو تنها پسر سیاه و سفید می دانند که “در من یا” اسکات توییتی. او یکی از اعضای مجلس سنا به او اشاره کرد که دیگران بودن دموکرات ها Cory Booker از نیوجرسی و کامالا هریس از کالیفرنیا. “جلوگیری از تظاهر وجود دارد برخی از تنوع نژادی شکاف در سنا است.”

درست است هر چند که روحانی در حوزه و مغلوب ساختن پیشی جستن پایه از پشتیبانی اکثریت سفید. و اگر مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار دارد او را بیشتر انجام می شود به صورت سیاه و سفید آمریکایی ها از هر گونه رئیس جمهور خود شعارهای اغلب حمل نژادی لایههای. در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که چهار زن عضو مجلس نمایندگان از رنگ شناخته شده به عنوان “تیم ملی” باید “بازگشت” را که در آن از آنها آمد. هر چهار نفر در حال شهروندان آمریکایی است.

اسکات در روز چهارشنبه به نام خود خوش.

“تاریخچه یک معلم است,” او گفت:. “رئیس جمهور شده است پذیرای سه سال گذشته در اولویت است که من آورده ام به او,” او اضافه شده است. “امیدوارم او باید همان رویکرد است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net