مربیان امیدوارم که ورزشکاران خود را در اختیار یک قهرمان ذهنیت است.

برای سنت چارلز شمالی پسران واترپلو مربی کریس Cloy که کار ساخته شده است کمی ساده تر با سابقه-ساخت موفقیت از North Stars’ پسران شنا برنامه.

                                                                                                                                                                                                                       

ماه گذشته مربی راب رونی شمالی ستاره اسیر خود متوالی دوم پسران شنا قهرمانی کشور یک دستاورد است که Cloy امیدوار به استفاده از را به نفع خود در طول این بهار, واترپولو, کمپین.

“موفقیت نژادهای موفقیت” گفت: Cloy. “قادر بودن به استفاده از انرژی و هیجان است که ما شنا تیم تا به حال چند سال گذشته است که یک قطعه کلیدی از پازل. ما باید بسیاری از پسران در برنامه های ما است که رقابت برای هر دو تیم شنا و واترپلو تیم است.”

در حالی که شناگران و واترپلو ورزشکاران به اشتراک گذاری برخی از آشکار مشترک skillsets اضافی وجود دارد کار تیمی عنصر دست و چشم و توپ مهارت های مورد نیاز به اکسل در آب چوگان.

Cloy امتیاز به چارچوب ذهنی از آموخته های اخیر شنا فصل به عنوان یک جزء کلیدی برای تیم خود.

“آنها می توانند با استفاده از تجربیات خود شنا برای کمک به ایجاد اعتماد به نفس در طول water polo فصل گفت:” مربی.

                                                                                                                                                                                                                       

سنت چارلز شمالی در حال حاضر رتبه 15 توسط illpolo.com در فصل خارجه نظرسنجی را به شدت لاغر ارشد جانباز سيبا Filipovic برای استعداد و رهبری این بهار.

دو هفته پیش Filipovic قرار داده شده چهارم در 200 IM و کمک در سه top-5 رله تیم شمالی ستاره در کشور ملاقات شنا در اوانستون.

یک سال پیش Filipovic شد اولین St. Charles شمالی پسر در مدرسه تاریخ انتخاب شده به Illinois Water Polo همه امور خارجه تیم (3 تیم) پس از پیشرو شمال ستاره (19-12) 93 با اهداف و 71 دزد در 31 منطبق است.

“سيبا بسیار با استعداد بازیکن تهاجمی است که می تواند بازی در هر نقطه در استخر” Cloy گفت: از ابزار بازیکن که متعهد به حضور و بازی واترپلو در آکادمی نیروی هوایی در فصل آینده.

                                                                                                                                                                                                                       

ارشد راننده مت ولف و تاریخ و دروازه بان جاستین نی همچنین بازگشت این ستاره که باز فصل خود را روز پنج شنبه در لینکلن-راه مرکزی.

ولف رهبری تیم را در کمک (39) و رتبه سوم را در اهداف (34) در فصل گذشته.

“مت یکی از باهوش ترین بازیکنان در آب” گفت: Cloy. “او را درک نقش خود را و چگونه به این تیم بهتر است.”

نی در ضمن مجموعه یک-فصل مدرسه رکورد با 322 موجب صرفه جویی در بهار گذشته.

“جاستین بسیار ورزشی بازیکن که لنگر دفاع است که اجازه دهید تا دوم بدترین اهداف در تاریخچه تیم در فصل گذشته گفت:” Cloy.

دانشجوی سال دوم Aidan Allamian ارقام را بزرگتر تاثیر این ستاره است.

“هدف ما این است که برای ساخت از سال گذشته موفقیت” گفت: Cloy. “ما می دانیم که ما باید آن را یک گام در یک زمان.”

سنت چارلز شرق که به پایان رسید 4-18 از یک سال پیش شروع فصل آن در مین شرق در مارس 18.

سالانه تالار گفتمان مسابقات (پسران و دختران) است که به نفع جامعه سرطان آمریکا است که میله میله برای 25 مارس در سنت چارلز شمال.

تیم های برتر: Stevenson, لیون, شهرستان فنویک ایلینوی مرکزی Lincoln-راه شرق سنت ریتا Conant ایلینوی شمالی جدید, کوشا, لویولا Neuqua دره York, اوانستون, Barrington, Glenbrook جنوب موندلین St. Charles شمال.

بالا افراد: سيبا Filipovic sr., ابزار St. Charles شمالی; جاستین نی jr. دروازه بان St. Charles شمالی; مت ولف sr., راننده St. Charles شمال.

بالا تازه واردان: Aidan Allamian, soph., سودمند است.

فصل لاغر: شمال ستاره نگاه به بهبود پس از سال گذشته 19-12 ضبط و به نظر می رسد در یک موقعیت خوب برای انجام این کار که فقط به لطف بازگشت تیم اول دانشگاه یا دانشکده جانباز سيبا Filipovic. فصل گذشته Filipovic led شمال ستارگان 93 با اهداف و 71 دزد در 31 بازی در حالی که تبدیل شدن به اولین St. Charles شمالی پسر در مدرسه تاریخ انتخاب شود به Illinois Water Polo همه امور خارجه تیم (3 تیم انتخاب). “او بسیار با استعداد بازیکن تهاجمی است که می تواند بازی در هر نقطه در استخر” گفت: ستاره شمال مربی کریس Cloy. “تیم مخالف او را می دانم و باید به برنامه بازی به او را متوقف کند.” Cloy می داند که تیم او می تواند مقدار زیادی نبرد تست شده توسط فصل را به پایان. “ما بازی بسیار چالش برانگیز و برنامه ما را ببینید که چگونه ما را پشته تا در برابر برخی از تیم های برتر در این دولت خیلی زود در این فصل گفت:” مربی. شمال ستاره که باز فصل خود را در روز 12 مارس در لینکلن-راه مرکزی بازی در Conant دعوت در مارس 14. در آوریل شمال ستاره’ برنامه شامل یک سفر جاده ای به صورت دفاع از دولت قهرمان Naperville مرکزی (21 آوریل) در یک دیدار برتر استیونسون (مارس 13) و خانه بازی در برابر دفاع 4-محل وزارت امور خارجه دان لینکلن-راه شرق (مارس 17).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im