پاسادنا (CBSLA) — پاسادنا مامور اتش نشانی متی Busko شده است در مقدار زیادی از نیش زنبور عسل تماس خود را در طول 12 سال به عنوان یک آتش نشان, اما زمانی که او در اولین واکنش موتور به یک حمله زنبور عسل پنج شنبه او تا به حال هیچ ایده گروهی تا 40 هزار زنبور در انتظار آنها است.

در پاسادنا آتش نشانی در پاسخ به تماس از یک “حیوان نیش” در کلرادو چهار راه بین جنوب بانی خیابان و شمال سیرا بنیتا خیابان نمی دانستند این بود که گروهی از زنبورها با توجه به CBSLA را لوری پرز.

Busko می گوید آنها را دیدم تنها چند وزوز اما او احاطه شده توسط گروهی به عنوان به زودی به عنوان او پا را از دستگاه خود را.

“به عنوان به زودی به عنوان من آنها حمله کردند. من داد زدم مثل من 7 ساله دختر” گفت: Busko.

“من من کاهش یافته است, رادیو, عینک آفتابی من رفت پرواز من کلاه من خاموش و شروع کردم به تلاش برای مبارزه با زنبور کردن که کاری نکرد. آنها نیش زده من چندین بار در سراسر چهره من در لب چند بار در هر گوش همه بیش از دست من.”

او گفت که او خوشحال بود که او با پوشیدن این لباس آستین بلند, یکنواخت که او هنوز هم تا به حال از آموزش تمرین زودتر از آنجا که زنبور های بسیار تهاجمی است.

“من شروع به در حال اجرا westbound پایین کلرادو بلوار تلاش برای بدست آوردن دور از آنها. من ساخته شده یک توقف در پارکینگ در هتل زنبورها اجازه نمی دهد تا” او گفت:.

Busko زد یک بلوک قبل از تبدیل گوشه ای که در آن دیگر از آتش نشانان کمک گرفتن باقی مانده زنبورها از او و به او Benadryl شات.

“تعداد یک سوال من خواسته است ‘چرا شما فقط پرش به عقب در دکل?’ مهندس من در آن روز نسبت به زنبور عسل, بنابراین من نمی تواند به عقب هاپ در آن وجود دارد.”

Busko یکی دیگر از لوازم ایمنی فردی آتشنشان یا یک افسر پلیس و دو تماشاگران گرفته شد و به بیمارستان با چند نیش زنبور.

محلی زنبوردار معتقد است که مستعمره ساخته شده بود Africanized زنبورها بر اساس حجم و پرخاشگری. آتش نشانان در هوایی نردبان استفاده از دی اکسید کربن نشانی و فوم به دست کشیدن پایین لانه.

“من خوشحال هستم همه رو از وجود دارد و که همه امن” Busko گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de