• Coronavirus طرح اقدام ممکن است شامل SAPOL
  • دریافت بیشتر از خود تبلیغ اشتراک دیجیتال

قصد دارد برای مقابله با کروناویروس قربانیان باید شیوع پایمال بيمارستان عبارتند از: فعال کردن “امکانات در خارج از منطقه شهری” در حال حاضر شناخته شده به عنوان مناسب.

اما در یک مصاحبه اختصاصی با تبلیغ ارشد بهداشت عمومی افسر دانشيار نیکولا Spurrier گفت قراردادن تخت خوابگاه-سبک به های موجود در بخش و یا ساختمان موقت بیمارستان جدید در هر هفته — به عنوان دیده می شود در چین هستند نه بر روی تخته رسم.

حرکت دیگر در جریان است که مقامات بریس برای افزایش تعداد بیماران عبارتند از:

UPSKILLING کارگران بیمارستان که قبلا در بخش های مراقبت و مراقبت ويژه به طوری که آنها می تواند مستقر به عنوان مورد نیاز به عنوان بیمار شماره تورم و سلامت کارگران سقوط بیمار;

آموزش ایمنی و بهداشت شغلی پرستاران را بیش از SA آمبولانس امدادگران مستقر در فرودگاه آدلاید در حالت آماده به کار برای مسافران سقوط بیمار در حالی که در پرواز;

برای اولین بار اجازه می دهد داروسازان به واکسیناسیون کودکان در سن 10 ساله و مسن تر در برابر آنفولانزا به عنوان بخشی از یک واکسیناسیون فرزندتان فشار هنگامی که این واکسن در دسترس است در اوایل ماه آوریل به گارد در برابر بلندی “طوفان کامل” آنفلوآنزا و کروناویروس بيماران جاری شدن سیل در بیمارستان;

ایجاد “گروه” کلینیک در بیمارستان به طوری که مردم با ورود این ویروس بای پس بخش اورژانس و نگهداری می شوند جدا شده از بیماران دیگر.

SA Health Chief Public Health Officer Associate Professor Nicola Spurrier. Picture: Brad Crouch
media_cameraSA بهداشت ارشد بهداشت عمومی افسر دانشيار نیکولا Spurrier. عکس: براد دولا

Dr Spurrier قرار داده و وضعیت را به چهار چوب در یک مصاحبه اختصاصی با این تبلیغ که در آن او از مردم خواست تا به “هشدار نگران نیست” و معقول بهداشت اقدامات احتیاطی.

این خدمات عبارتند از شستن دست و پوشش سرفه و عطسه ماندن در خانه اگر بیمار داشتن یک GP بررسی اگر شما یک بیماری مزمن و افراد بالای 65 سال باید واکسن پنوموکوک.

با این حال او گفت: “مطلقا هیچ نیاز” به پوشیدن ماسک در عمومی و خواست مردم را به ادامه برای لذت بردن از شیوه زندگی معمول خود را از رفتن به ورزش را به شام و به حاشیه و رویدادهای دیگر.

“من شوهر و دو زن جوان در بیابان به ملکه این هفته و تا به حال هم بزرگ است,” او گفت:.

“وجود دارد هیچ دلیلی برای توقف این وقایع عمومی ما حاشیه درست بود Superloop 500, مردم باید با بهره گیری از این وقایع است.

“ما باید تنها به حال سه مورد در جنوب استرالیا و ما در حال انجام آزمایش های گسترده خواهد بود و گزارش هر گونه موارد مثبت — در لحظه ای که آب و هوا خوب است بنابراین خارج شدن و رفتن به این چیزها.”

Dr Spurrier تأکید استرالیا است که هنوز هم در مهار فاز اجازه می دهد برای آماده سازی انتظار می رود شیوع گسترده تر که شامل او پیوستن به روزانه تلفنی با مقامات ملی.

“ما در حال تلاش به COVID-19 آمده بر روی استرالیا بسیار تدریجی راه — البته اگر آن را در آمد و به سرعت به عنوان ما را دیده اند در شمال ایتالیا می تواند به سرعت پایمال کردن خدمات بهداشت و درمان,” او گفت:.

“هر کس ممکن است نیاز به بستری شدن در بیمارستان ما تجربه در استرالیا این است که مردم نمی کردم همه که بد بنابراین وجود خواهد داشت مقدار زیادی از مردم که می تواند مدیریت در خانه و ما به دنبال در مدل های دیگر از خارج از بیمارستان مراقبت است.”

خواسته که در آن بیماران خواهد بود قرار دارد اگر بیشتر وارد شده در بیمارستان ها از در دسترس تخت Dr Spurrier رد خوابگاه-سبک بخش گفت: این مهم است که به حفظ استانداردهای بالینی.

“ما به دنبال امکانات دیگر خارج از ما بیمارستان های شهر و کار را از طریق آنچه خواهد و مناسب نخواهد بود,” او گفت:.

“ما بخشی از راه را از طریق برنامه ریزی مرحله پس از آن است که کمی پیش از موعد به بحث در مورد آن در حال حاضر.

“من حدس می زنم ما می گویند ما به دنبال ساخت یک بیمارستان جدید در دو هفته که کارت.”

او اشاره کرد هر بیمار در سا swabbed توسط یک دکتر برای یک مشکل تنفسی به طور خودکار تست شده توسط SDA پاتولوژی برای این ویروس به ارزشمند هشدار زود هنگام برای این بیماری است.

جنوب استرالیا تا به حال تنها سه تایید coronavirus موارد — یک زن 24 ساله است که در یک شرایط با ثبات در سلطنتی آدلاید بیمارستان با علائم خفیف پس از خروج از کشتی کروز الماس شاهزاده خانم.

یک زن و شوهر چینی که به این بیماری باید پس از بهبود. تبلیغ و درک آنها از هوبئی استان بود و مدارک پزشکی, اما,,,, Dr Spurrier کاهش یافته است به بحث در مورد پس زمینه خود را.

او تایید کرد SAPOL تا به حال موفق به ردیابی حرکات خود را در آدلاید با استفاده از تلفن همراه خود را و چند نفر از افراد شده بود تماس گرفت برای سلامت چک, اما وجود دارد هیچ نیازی نیست برای یک هشدار است.

او تاکید کرد که بر خلاف بیماری مانند سرخک که در آن یک آئروسل های عفونی اشکالات معطل می تواند پس از یک فرد به سمت چپ اتاق COVID-19 توسط قطرات و قابل توجهی تماس نزدیک مورد نیاز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de