فصل به احتمال زیاد بیش از, اما شهر بادخیز گاو, مربی تیم خدا را شکر برای توسعه

شهر باد می وزد Bulls برنامه ریزی شده بود به میزبانی جزیره لانگ شبکه در پنج شنبه, مارس 12.

در عوض آنها را جمع آوری در اتاق قفل در سیرز مرکز و گفت: خداحافظ.

                                                                                                                                                                                                                       

“ما آنها را به نام همه بود و ما بداهتا وداع و خیلی باحال بود” گفت: سال اول شهر بادخیز گاو, مربی تیم فوتبال, Cotter. “نبود یک رویداد برنامه ریزی شده بود اما خام و واقعی بود و بچه ها بسیار گرم و عاطفی نسبت به یکدیگر است. که مرتب از چگونه شما نوشتن یک فصل برای کمک به بازیکنان در پایان آن.”

به طور کلی فصل چهارم به صورت محلی G-League حق رای دادن نبود یک موفقیت بزرگ. گاو به حال 17-26 ضبط زمانی که فصل متوقف شد به دلیل نگرانی از شیوع کروناویروس.

شده است وجود ندارد اعلام رسمی اما وجود دارد هیچ دلیلی برای انتظار G-لیگ فصل را ادامه دهد. شهر باد می وزد تا به حال هفت بازی باقی مانده است.

بسیاری از بازیکنان به خانه رفت پس از جلسه. دو بازیکن راه آدم Mokoka رفت به ماندن با دوستان خود در نیویورک به صبر کردن NBA بالقوه از سرگیری. Cotter بومی استرالیا سوار به واشنگتن دی سی که در آن همسر خود را زنیا با این نسخهها کار در استرالیا سفارت.

                                                                                                                                                                                                                       

شهر باد می وزد نمی شمع تا برنده اما می تواند ادعا می کنند برخی از توسعه بازیکن پیروزی. در آخرین بازی در هافمن شهرکهای تازه کار مرکز Simi Shittu انباشت اشیاء بدست آمده تا 32 امتیاز و 21 ریباند در از دست دادن به کانتون.

دو روز قبل از آن Mokoka تا به حال بهترین بازی های این فصل پیروزی در مین در پایان با 27 امتیاز و 9 ریباند و 8 پاس گل.

Mokoka یکی از نقاط روشن برای خریداران سازمان است. او پیشنهاد های زیادی را در لیگ تابستانی یا پیش فصل. اما گذشت زمان 6-پا-5 بال از پاریس نشان داد برخی از خوب 3-و-D بالقوه است. تهاجمی خود را دفاع در برابر دالاس’ لوکا Doncic on Mar. 2 در مرکز متحده تحت فشار قرار دادند NBA گاو به یکی از بهترین برد این فصل است.

Cotter احساس یک تصمیم گیری است که کمک به باز کردن Mokoka دفاعی پتانسیل داشتن او گارد توپ تا آنجا که ممکن است در G-League.

“من فکر می کنم این مشکل برای خارجی کودکان و نوجوانان به بیش از آمده و بازی را در G-League” Cotter گفت. “G-لیگ چنین منحصر به فرد لیگ, و آن را طوری از کوره در رفته به بازی بسکتبال, سبک آن ها خیلی بالا و پایین. آن را به یک دوره از تنظیمات.

“ما را نگه داشته و او را به بازی ما گیر با او و ما یک نقش که قرار بود برای انتقال به سطح بعدی. او شروع به ساخت عکس به عنوان به خوبی.”

                                                                                                                                                                                                                       

نیز وجود دارد مقدار زیادی از لحظات ناامید کننده برای شهر باد می وزد. هیچ کدام بیشتر از پایان فصل مصدومیت زانو رنج می برد توسط سابق DePaul star Max Strus در G-لیگ نمایشگاه در ماه دسامبر.

Strus به طور متوسط 18.2 امتیاز و 5.9 ریباند در G-League. قبل از فصل متوقف شد که او حلق آویز در اطراف مدافع مرکز پس از جراحی ACL است که خیلی خوب نشانه گاو نر می خواهم به نگه داشتن Strus سراسر سال آینده است.

“من فکر می کنم با توجه خریداران بودند با وسايل او را به حال فرصت بازی (برای NBA Bulls),” Cotter گفت. “اما آنچه که ما از دست رفته در حداکثر یک رهبر. او مرتب کردن بر اساس مانند چسب برای ما. من فقط صحبت کردن در زمینه برنده شدن و از دست دادن.

“نکته دیگر حداکثر آیا او واقعا شروع به توسعه. او بهبود دفاع خود را. ما او را برای رسیدگی به توپ و آمد انتخاب کنید-و-رول. او شروع به نمایش مهارت های که برای خدمت به او در رسیدن به سطح بعدی. من چگونه از او مراقبت در مورد بازی راه حق است.”

به عنوان این فصل باد می وزد شهرستان انتظار می رود برای دیدن مقدار زیادی از Bulls-دور دوم انتخاب دانیل Gafford در هافمن استتس. اما rookie مرکز به پایان رسید تا پر نقش با NBA گاو و تنها در سه بازی برای شهر باد می وزد.

جانباز گارد میلتون دویل از لویولا به طور متوسط 17.5 امتیاز در حالی که مبارزه از طریق هیپ آسیب است. شهر باد می وزد پیشرو گلزن شد گارد P. J. دوزیه یک دنور ناگتس راه دو بازیکن در وام. او به طور متوسط 21.4 امتیاز در 18 بازی.

برخی دیگر از نقاط روشن شد midseason کسب Jaron Blossomgame (16.9 امتیاز) و همه کاره rookie جاستین سیمون (12.8 امتیاز). Cotter فکر می کند DePaul محصول تره’Darius مک کالوم ممکن است را ساخته اند این بزرگترین پیشرفت از آغاز تا پایان این فصل است.

شهر باد می وزد به پایان رسید و رتبه دوم در میان 28 تیم در G-League در امتیاز دفاعی و هشتم در کمک به درصد. Cotter احساس اواخر فصل پیروزی در ایالت مین که در آن فهرست کامل و 28-14 رکورد نشان داد چه گاو می تواند انجام.

“بود که به من یک تجمع نمی انداختن سر خود را زمانی که همه چیز دشوار و ماندن درست به آنچه ما در مورد به عنوان یک تیم” Cotter گفت. “بازیکنان تا به حال برخی از ارزش ها و آنها در آن گیر کرده است. این یک پیروزی بزرگ. بود که احتمالا ما بهترین پیروزی این فصل است. من فکر نمی کنم بسیاری از بازیکنان در حال رفتن به مخالفت با من است.”

توییتر: @McGrawDHBulls

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im