سیاتل پلیس روشن ‘اشغال’ منطقه بیش از 30 بازداشت

سیاتل — سیاتل پلیس همگرا در شهر ‘œoccupied’� اعتراض منطقه در اوایل روز شنبه پس از شهردار جنی Durkan صدور یک فرمان اجرایی برای معترضان به تخلیه این منطقه است.

مردم را اشغال کرده اند چند بلوک در اطراف پارک و اداره پلیس سیاتل شرق حوزه حدود دو هفته بعد از پلیس رها شده ساختمان زیر standoffs و درگیری با معترضان خواستار نژادی عدالت و پایان دادن به خشونت پلیس.

                                                                                                                                                                                                                       

پلیس گفت که این حرکت جمعه طراحی شده است برای محافظت از مردم است. معترضان در کاپیتول هیل محله در پاسخ با شعارهای و تماس با آنها را به تنهایی ترک.

‘œSince تظاهرات در شرق حوزه منطقه آغاز شد و در ژوئن 8th, دو نوجوان کشته شده اند و سه نفر به طور جدی زخمی در اواخر شب حوادث” پلیس سیاتل گفت: در توییتر. “پلیس نیز مستند سرقت ضرب و جرح و دیگر جرایم خشونت آمیز.

‘œBecause مظنون در سال های اخیر تیراندازی هنوز هم ممکن است در منطقه و از آنجا که بسیاری از مردم در این منطقه در اختیار داشتن سلاح گرم,’� گفتند.

افسران خواهد بود مجهز به محافظ اضافی دنده آنها به عنوان تلاش برای پاک کردن خیابان ها.

KUOW رادیو گزارش داد که 5:30 a. m. پلیس تا به حال ساخته شده حداقل 10 بازداشت.

سیمان موانع باقی مانده است که در مقابل اداره پلیس سیاتل شرق حوزه ساختمان سهشنبه غنی شد توسط معترضان با تکه های بتن و برزنت.

                                                                                                                                                                                                                       

شده اند وجود دارد افزایش تماس با منتقدان از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حذف معترضان از ‘œCapitol تپه های اشغالی در اعتراض به’� منطقه شرق مرکز شهر پس از تیراندازی مرگبار دوشنبه 16 ساله و پسر 20 ژوئن کشته شدن یک جوان 19 ساله ،

معترضان می گویند که آنها نباید مورد سرزنش خشونت در این منطقه است. مردم همچنان به اضافه کردن آثار هنری گل و شمع در یادبود برای 16 ساله در روز سه شنبه.

رئیس پلیس کارمن بهترین است گفت: تیراندازی در حال مخدوش کردن پیام نژادی عدالت ترویج شده توسط معترضان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de