سیاتل اعضای شورای اعتراض پس از گاز اشک آور استفاده می شود در جمعیت

سیاتل — تنها چند روز پس از سیاتل شهردار و رئیس پلیس وعده داده شده از یک ماه توقف با استفاده از یک نوع از گاز اشک آور برای متفرق کردن معترضان در این بخش با استفاده از آن دوباره در طول یک شبه تظاهرات آوردن شدید انتقاد جمعه از اعضای شورای شهر پاکستان به تعمیرات اساسی بخش و خواستار شهردار در نظر گرفتن استعفا.

تحت فشار از نمایندگان معترضان و ده ها تن دیگر انتخاب رهبران که در خواست کرده است که افسران شماره خود تاکتیک اداره پلیس سیاتل گفت: حذف موانع در نزدیکی شرق حوزه ساختمان در کاپیتول هیل محله که در آن معترضان و جوخه های ضد شورش مواجه شده اند خاموش شبانه. این اداره گفت معترضان می تواند مارس گذشته ساختمان آن باقی خواهد ماند کارکنان برای جلوگیری از آسیب.

                                                                                                                                                                                                                       

رئیس شورای Lorena گونزالس و دیگران ابراز سرخوردگی خود را با شهردار جنی Durkan و پلیس سیگنالینگ تغییر رادیکال می تواند در راه است. گونزالس گفت: شورا باید فکر می کنم در یک œtransformational راه’� در مورد چگونگی نمایش شهرستان امنیت عمومی و بودجه ،

‘œWhen می شنوم که مردم می گویند وجود دارد فقط چند سیب بد در نیروی انتظامی, من شدیدا با آن مخالف,’� گفت: عضو شورای دبرا خوارز یک شاه سابق شهرستان قاضی. ‘œIt فقط نه سالم درخت. ما نیاز به کاشت یک درخت جدید.’�

عضو شورای Kshama Sawant در حال حاضر به نام برای Durkan به استعفا و اعضای ترزا-little images and Tammy مورالس روز دوشنبه گفت: شهردار باید حداقل فکر می کنم در مورد آن.

‘œHow بسیاری از مردم نیاز به نوشتن در مورد اینکه با تانک در خانه های خود را ؟ چگونه بسیاری از مردم به اسپری در خیابان هر شب یا تجربه گرفتن آمار با فلش بمب و یا گلوله های لاستیکی?’� – Little images گفت: در جلسه شورای. ‘œThe شهردار باید … خودش بپرسید اگر او راست رهبر و استعفا دهد.’�

                                                                                                                                                                                                                       

در آن مصاحبه-little images گفت که در حالی که او معتقد است که شهردار باید استعفا, تغییر که سران این شهرستان اهمیت کمتری نسبت به تغییرات سیستماتیک در رویکرد خود را به ایمنی.

به عنوان شورا بودجه صندلی-little images اعلام کرد استنطاق به پلیس صرف. او گفت که او می خواهد برای کاهش بودجه پلیس نصف و سرمایه گذاری مجدد پول ‘œin جوامع است که ما شکست خورده’� از جمله در مسکن و انبوه حمل و نقل.

Durkan دارای سابقه کار در پلیس اصلاحات. بیشتر به طور قابل توجهی به عنوان سیاتل آمریکا وکیل او به رهبری وزارت دادگستری در وادار کردن پلیس سیاتل به ایجاد اصلاحات در آموزش استفاده از زور و پاسخگویی تحت 2012 رضایت فرمان. دفتر او خیانت کرده به هیچ وجه قصد از پله پایین و گفت: او ‘œwill منحرف نمی شود و از کار مهم است که باید انجام شود.’�

‘œAs کسی که در اصل بررسی اداره پلیس سیاتل برای قانون اساسی استفاده از زور شهردار Durkan معتقد است که SPD می تواند منجر ملت در ادامه اصلاحات و پاسخگویی اما می داند که این هفته اعتماد در زمانی که اعتماد مهم ترین,’� سخنگوی Kamaria هایتاور گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

                                                                                                                                                                                                                       

تحولات در سیاتل آمد به زودی پس از مینیاپولیس اعضای شورای شهر گفت: آنها قصد بر هم زدن پلیس به دنبال کشتن جورج فلوید و تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی است که فوران در سراسر جهان است.

واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee گفت که او با تشکیل یک گروه مشورتی از رهبران و اجرای قانون نمایندگان برای توسعه پلیس و پیشنهادهای اصلاحی. در میان موضوعات در جدول مستقل ایالتی واحد تحقیقاتی برای افسر-درگیر قتل; بازاندیشی پلیس در استفاده از زور و ایجاد یک الزام تعهد که ماموران گزارش سوء رفتار توسط افسران همکار.

پنج شنبه بود و شب دوم در یک ردیف است که مشکلات رخ داده در سیاتل کاپیتول هیل محله. پلیس با استفاده از فلش چتری و گاز اشک آور برای متفرق کردن جمعیت پس از مقامات گفت: مردم با پرتاب سنگ و آتش بازی در افسران.

در اوایل یکشنبه شب در یک حادثه دستگیر شده در نمایشی یک مرد سوار یک ماشین در تظاهرات آمار یک مانع است و مظنون به تیراندازی 27 ساله می گوید که رسیده بود به راننده سمت پنجره در تلاش برای متوقف کردن او را. این معترضان بود که به ضرب گلوله در شانه راه می رفت دور از صحنه در حالی که حضور داشتند به توسط پزشکان و, به گفته پلیس آنها را دستگیر درایور شناسایی به عنوان Nikolas فرناندز برای بررسی حمله پس از او از ماشین brandishing یک تفنگ دستی.

فرناندز بخشیده اولیه دادگاه ظاهر دوشنبه برگزار می شد در $200,000 وثیقه; آن روشن نیست اگر او تا به حال حفظ یک وکیل.

با توجه به گزارش پلیس گفت که افسران برادر خود را با این نسخهها کار در شرق Precint; او فکر او می تواند درایو را از طریق منطقه; و که او می ترسید برای زندگی خود را زمانی که معترضان رسیده در پنجره خود را به طوری که او اسلحه را برداشت – که unholstered در صندلی مسافر – و اخراج شدند.

Durkan و بهترین باید عذرخواهی بیش از استفاده از گاز اشک آور و اسپری فلفل در غیر خشونت آمیز معترضان اما باید گفت: پلیس باید در برخورد با عنصر جنایتکار در تظاهرات.

Durkan یکشنبه شب گفت: او را مسدود هزینه های پلیس, تکنولوژی, سلاح ها, وسایل نقلیه و ساختمان تا بیشتر مذاکرات با اعضای جامعه و پیدا کردن 100 میلیون دلار تخصیص بودجه برای نیازهای جامعه. که پول نمی خواهد آمد از بودجه به عنوان بسیاری از معترضان خواستار Durkan گفت.

___

AP خبرنگار راشل La Corte در المپیا کمک کرده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de