A 10-year-old, بریتیش, دختر سریع پوشش از خشم علیه ماشین “چریکی رادیو” جلب توجه Tom Morello, the گیتاریست گروه و ساکن سابق لیبرتیویل.

بنابراین Morello ارسال Nandi Bushell جدید black Fender روح قدرت Stratocaster — امضای خود گیتار.

                                                                                                                                                                                                                       

Bushell چند نوازنده ارسال شده آهنگ در یوتیوب در اوایل ماه ژوئن به عنوان همبستگی با سیاه زندگی مهم جنبش است.

“شما سنگ!” Morello گفت: در یک پیام ویدئویی بازی های برگزار شده توسط Bushell پدر و مادر برای او در یک ویدیو یوتیوب پست شده در هفته گذشته.

“این واقعا به من امید به آینده” Morello گفت. “شما یک مقدار زیادی از روح در اینجا یک کمی قدرت روح برای رفتن با آن.” رایگان به … مارلی

جایزه اسکار, بازیگر برنده و مورتون گرو بومی Marlee Matlin نبود در اصل برنامه ریزی شده بود یک مهمان در یک قسمت جدید از “ستاره ها در خانه.” روزانه آنلاین مستند نشان می دهد افزایش می دهد پول برای موسسات خیریه مانند NAACP صندوق دفاع حقوقی.

یک ستاره نکردم ژوئن 26 قسمت اختصاص داده شده بود به بازیگر Marlo Thomas و نقش محوری در ایجاد 1972 آلبوم و سال 1974 تلویزیون ویژه از “آزاد می شود … من و شما است.” تنها چند ساعت یدکی Matlin ثبت شده و ایمیل سریع تصویری از خودش به نمایش میزبان. Matlin ظاهر نقل مکان کرد و بسیاری از روی صفحه نمایش مهمانان به اشک.

                                                                                                                                                                                                                       

Matlin بعد در توئیتر خود نوشت: “با تشکر از شما @SethRudetsky @JamesWesleyNYC برای اجازه دادن به من انجام (بدون آرایش!) یکی از اولین آهنگ من همیشه یاد گرفته و به عنوان یک بچه در زبان اشاره ‘رایگان به من و شما’ — برای @MarloThomas!! OMG!”

‘درمانده’ از خانه

لیبرتیویل بومی Phillipa Soo در “همیلتون” کانون توجه دوباره. یک مرحله فیلم برداری از نسخه 10-زمان تونی برنده جایزه موسیقی خواهد بود جریان در دیزنی+ شروع چهار شنبه, جولای 3.

سو و “همیلتون” خالق و شرکت ستاره Lin-مانوئل میراندا به تازگی چراغ اصلی برادوی بازیگران در یک دور تفسیر آهنگ “درمانده است.” حمایت از خوانندگان بود که ریشه های گروه خانه از “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” کمک کرد که با قرار دادن تصویری به هم.

کلی به عنوان “بابی’

سابق گلن اللین مقیم و “Teen Wolf” ستاره Ryan Kelley یادآوری طرفداران خود را در مورد “دعا برای بابی.” 2009 فیلم تلویزیونی ستاره دار کلی به عنوان یک گی نوجوان که خودکشی دهید مذهبی خود را با مادر, بازی های برگزار شده توسط, Sigourney ویور برای تغییر دیدگاه های خود را.

عمر دوباره پخش “دعا برای بابی” در ساعت 11 صبح 5 جولای به طوری کلی به تازگی در توئیتر خود نوشت: “من soooo خوش شانس به غیر از این پروژه که لمس بسیاری از قلب است. اگر شما آن را دیده نمی توانم قطعا در این زمان!”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de