شانس دوم مرکز قرار می دهد مسکن برای اولین بار با راه

کریستوفر همپتون تخمین می زند که در چهار و نیم سال پس از او به دنور از ایالت آریزونا او را پر از بیش از 300 مسکن برنامه های کاربردی. “شما نام آن را من تا به حال قرار داده و در آن” او می گوید. خصوصی صاحبخانه بخش 8 کوپن برنامه یارانه مسکن مقرون به صرفه…همه آنها منجر به یک رد نامه پس از دیگری. در ضمن همتون باقی مانده خانمان ماندن در پناهگاه توفنده دوستان نیمکتها رفتن در داخل و خارج از زندان است.

به همین دلیل برای بسیاری از کسانی که رد Hampton, توضیح می دهد, او سابقه کیفری است که به دنبال او به هر شهر و ایالتی که در آن او تلاش برای حل و فصل. اغلب صاحبخانه خواهد به او بگویید که او جنایت منع او حتی از بودن در نظر گرفته شود.

اما همه چیز در نهایت تبدیل به اطراف برای همتون لطف شانس دوم مرکز در سراسر کشور به رسمیت شناخته شده شفق قطبی, زندان, re-entry غیر انتفاعی است که Westword برفلد در ماه دسامبر. در فوریه 24, پراویدنس در ارتفاعات و یا در مسیر استقبال همپتون در میان اولین ساکنان. این گروه شامل 49 بزرگسالان و کودکان 13 که نقل مکان کرد و از هیچ خانه و در همه حال به آپارتمان جدید در المدا پارکوی در شفق قطبی.

تمام دائمی حمایتی مسکن مجتمع بالغ ساکنان شده اند مزمن بی خانمان (کسانی که بی خانمان شده اند برای بیش از یک سال و یا کسانی که تا به حال حداقل چهار حملات بی خانمانی در سه سال گذشته) و کسب کمتر از 30 درصد از محلی درآمد متوسط. آنها درگیر شده ام با سیستم عدالت. همچنین بسیاری از سلامت رفتاری و اختلالات معلولیت های جسمی یا ماده-سوء استفاده اختلالات ساخته شده است که آن را سخت تر برای آنها برای پیدا کردن مسکن پایدار.

برای حسن Latif دوم شانس بنیانگذار و مدیر اجرایی مسیر تحقق یک رویا با پشتوانه سالها کار سخت و دشوار جنگ. شانس دوم مرکز به مدت طولانی شناخته مسکن به عنوان یکی از چالش برانگیز ترین موانع که قبلا زندانی مردم در reintegrating به جامعه و حرکت به ثبات جرم و جنایت زندگی می کند. آن همواره دشوار است برای مردم با جنایات در سوابق خود را به پیدا کردن یک صاحبخانه که آنها را هرگز به ذهن چالش cobbling هم منابع مالی برای پرداخت اجاره بلافاصله پس از خروج از زندان است. و جنایات خاصی نیز می تواند رد صلاحیت آنها از مسکن عمومی است.

دنور مقرون به صرفه مسکن بحران تنها بدتر مشکل است. بسیاری از خارج از زندان تنها برای پیدا کردن خود را در خیابانها. در سراسر کشور که قبلا زندانی مردم ده برابر بیشتر احتمال دارد برای تبدیل شدن به بی خانمان ها نسبت به جمعیت عمومی و افراد دچار بی خانمانی در حال یازده برابر بیشتر احتمال دارد به صورت حبس از جمعیت عمومی است. در کلرادو صدها نفر از زندانیان سابق آزادی مشروط بدون مسکن در هر ماه است.

“هر زمان که من صحبت کردن به کسی که در حال حرکت و در آنها شروع به من گفتن که چگونه بسیاری از سال آنها بوده است در خارج وجود دارد, آن را واقعا بر برای من چقدر مهم است برای زندگی مردم” لطیف می گوید. او امیدوار است که تاثیر آن را گسترش فراتر از خانواده است که زندگی می کنند وجود دارد و دیگران نشان می دهد در جامعه چه “مسکن” اولین مدل این امکان را برای کسانی که تجربه بی خانمانی. در حال حاضر این پروژه کشیده پرشور حمایت جامعه هر چند بدون جنجال.

مسیر نشسته بر روی یک قطعه زمین در پشت ارتفاع کلیسای مسیحی که فروش زمین به شانس دوم مرکز و پشتیبانی این پروژه است. احتمال دوم با همکاری خروس بزرگ, خود توسعه مونتانا مبتنی بر توسعه دهنده با دهه تجربه در مسکن مقرون به صرفه برای پیدا کردن سرمایه برای 13 میلیون دلار پروژه. با تشکر از مسکن کم درآمد مالیاتی اعتبارات اعطا شده توسط کلرادو مسکن و سرمایه گذاری سازمان پروژه محور کوپن از کلرادو بخش مسکن و سرمایه های خصوصی بودجه از ملی حقوق صاحبان سهام صندوق مسیر مستاجران پرداخت خواهد شد بیش از 30 درصد از درآمد ماهانه خود را در اجاره.

اما بودجه تنها نیمی از نبرد است. در ماه جولای 2018, شفق قطبی ى کمیسیون رد مسیر سایت پلان با استناد به نگرانی در مورد پارکینگ. که بعد از ماهها از چه لطیف تماس اطلاعات غلط و همسایگان ناشی از ترس در مورد زندگی در نزدیکی مردم با جنایات در سوابق خود را. شانس دوم درخواست کرد که تصمیم به شفق شورای شهر در سپتامبر 2018 و یک تورنت از نظر هر دو در حمایت و در مخالفت با این پروژه گرفت.

Councilmember کریستال Murillo پشتیبانی از این پروژه است. “این مردم هستند” او می گوید: از مسیر شهروندان است. “اگر ما در حال حمایت از آنها و سامان دادن به ما و جامعه ما بالقوه کمک به مشکل مسکن از آنجا که ما می دانیم اگر شما یک [جنایی] ثبت است که آن را بی نهایت سخت تر برای به دست آوردن مسکن. ما می دانیم که یک شکاف و یک بخشی از سیستم ما اما اگر ما هیچ کاری برای رفع آن, که بدان معنی است که ما قصد داریم به بخشی از مشکل است.”

شورای شهر دقت رای به تصویب این پروژه که مورد نیاز تقریبا هیچ کمک مالی از شهر فقط 150.000 دلار مالیات جلو گیری — و آن را شکست زمین در ژانویه 2019.

Latif می گوید بودجه و سپس “رفت” با توجه به تعرفه و در سال 2017 لایحه مالیات که lowballed غیر انتفاعی در ارزش مسکن اعتبار مالیاتی. در زمان ساخت و ساز به پایان رسید و از آن زمان به ارائه آپارتمان شانس دوم مرکز از پول است. Latif تبدیل به دانا جنکینز شانس دوم مدیر عملیات که قرار دادن با هم یک “اتخاذ یک آپارتمان” کمپین یافت هتل آسپن و بدرد خوردن مایل به اهدای تشک و تخت و مطرح شده به اندازه کافی پول و تجهیزات برای تزیین شصت و اتاق خواب و یک منطقه رایج است.

در روز رئیس جمهور سال 2020 ده ها تن از داوطلبان در جامعه و مقامات محلی جمع آوری شده به هر واحد حرکت در آماده است. هر آپارتمان مجهز اصول و بیشتر — همه چیز را از دست حوله به کاغذ توالت به دوش پرده نقره — که مهم است که ساکنان جدید می رسند اغلب با چیزی جز آنچه که آنها می توانند حمل در کوله پشتی.

مستاجران کاربردی از طریق OneHome هماهنگ ورود به سیستم که با استفاده از آسیب پذیری شاخص خدمات اولویت بندی و تصمیم گیری کمک ابزار (VI-SPDAT) برای اولویت بندی متقاضیان در لیست انتظار بر اساس ارزیابی نیاز با اولویت بالاتر در این مورد رفتن به کسانی که بهره مندی از این خدمات به دلیل دخالت خود را با سیستم عدالت کیفری. چهارده نفر از ساکنان اولیه انتخاب شده در حال حاضر و یا مشتریان سابق از شانس دوم مرکز.

کارکنان امیدواریم که برخی از ساکنان تبدیل شده به اندازه کافی پایدار به حرکت از مسیر اگر آنها را انتخاب کنید, اما آنها قادر خواهد بود به ماندن به عنوان طولانی به عنوان آنها می خواهم به عنوان طولانی به عنوان آنها پرداخت اجاره خود را و چوب به برخی از پایه قوانین زمین. (مسیر باید تحمل صفر برای مواد مخدر یا خشونت به عنوان مثال.)

همه چیز در مورد محل طراحی شده است برای کمک به ساکنان موفقیت است. مسیر واقع شده است در نزدیکی شفق کتابخانه های عمومی نیمی از یک مایل از یک نور-راه آهن متوقف و درست پشت ارتفاع کلیسای مسیحی است که دعوت همه مردم به حضور در کلیسا. ساختمان وقار وسيع و روشن — هیچ متفاوت از آنچه شما می خواهم انتظار از هر آپارتمان جدید تنظیم غیر از چند آتیپیک امکانات رفاهی مانند یک منطقه مشترک زیادی را برای کلاس ها و جلسات یک آرایشگاه و یک شربت خانه مواد غذایی. هر واحد دارای پنجره های بزرگ است که چشم پوشی باغ که شانس دوم برنامه شروع به بالا در بهار.

قابلیت های کلیدی (علاوه بر قیمت) خواهد بود که افرادی که در اجرای ساختمان و برنامه های آنها در حال برنامه ریزی برای آوردن در. Latif می خواستم مسیر به کارکنان توسط افرادی که عمیقا آشنا با شانس دوم جامعه, فلسفه و جمعیت آن را در خدمت. واندا هریسون که قبلا ارشد مراقبت مدیر در احتمال دوم مرکز به عنوان مدیر ساکنان می زنیم تا این تیم است که با ارائه خدمات حمایتی و کارکنان ساختمان.

در حالی که در نهایت به دست آوردن مسکن است که تحقق یک رویا برای ساکنان Harrison, می داند, آن را همیشه آسان گذار. بسیاری از ساکنان در حال آمدن است به طور مستقیم از جایی که آنها با تمرکز 24/7 در بقا. در حال حاضر که آنها نیازهای اولیه خود را برآورده برخی از تلاش برای کشف کردن چه چیزی برای انجام با زمان خود باشد.

هریسون در مقایسه با انتقال به تطبیق با یک فرهنگ جدید. یک مرد او می گوید: هنوز هم حمل در اطراف یک کوله پشتی با تمام وسایل خواب پد نورد در پایین. او به او گفت که یک شب در هفته اول پس از حرکت در او بدست می خواهم آماده به خواب مانند او می خواهم انجام شده است برای سال ها قبل از او به یاد آورد که او تا به حال یک آپارتمان. یکی دیگر از ساکنان به طور مداوم به ارمغان می آورد اشیاء او در خیابان ها به جای خود و دیگر اغلب تماس امدادگران برای هیچ آشکار اضطراری است. در حالی که این ممکن است رفتارهای غیر معمول, Harrison, می داند که اعزام کارکنان به آنها بگویید برای متوقف کردن — که می تواند توهین شخصی استقلال, به عنوان آنها را به زندگی می کنند در آپارتمان خود را —نمی خواهید برای کمک به آنها در دراز مدت است. او با هدف شناسایی نیازهای برآورده نشده ساکنان شده است با پرداختن به مکانیسم های مقابله ای و برای دیدن چگونه شانس دوم مرکز می تواند کمک به آنها در تحقق آن نیاز دارد.

برای انجام این کار شانس دوم را ارائه دهد یک میزبان از روی سایت خدمات حمایتی همه اختیاری است اما در دسترس برای هر ساکن به صورت رایگان. مددکاران اجتماعی کمک خواهد کرد که ساکنان اتصال به منافع مالی مانند پزشکی SSI و مواد غذایی. پخت و پز مسائل انجام خواهد شد کلاس های آموزش ساکنان به طبخ سالم و متعادل برای وعده های غذایی خود را. احتمال دوم را تسهیل پدر و مادر’ گروهی که در دیدار هفتگی و وجود خواهد داشت یک بسته معتادان گمنام نشست هفتگی از ماه آینده آغاز کنیم. شفق قطبی سلامت روانی کارکنان خواهد آمد بر روی محل حداقل یک بار در هفته به ارائه سلامت روان قراضه و مشاوره و اتصال ساکنان به خدمات آن است. هریسون همچنین راه اندازی یک کمیته مشورتی از ساکنان که به بازخورد نیاز است که جامعه در ساختمان احساس می کند باید خطاب. خدمات کارکنان که آموزش دیده برای پاسخ به بحران در یک واقعه مطلع در راه خواهد بود در سایت 24/7. و همه ساکنان خوش آمدید به شرکت در برنامه نویسی در احتمال دوم ،

“ما می خواهیم آنها را به ماندن قرار دارد. ما نمی خواهیم آنها را برای رفتن به خارج وجود دارد و من فکر می کنم همه کارکنان در اینجا می شود که” هریسون می گوید. “آنها آسیب پذیر در خارج وجود دارد, آنها صدمه دیده است گرفتن وجود دارد خارج وجود دارد, آنها در مراقبت از سلامت خود را خارج وجود دارد.”

“مسکن اول” مدل اولویت مسکن به عنوان اولین گام برای افرادی که در حال مبارزه با زندگی در خیابان به جای مدل های سنتی که تقاضا که مردم متعهد به برنامه های خاص و یا نشان دادن آنها را تبدیل زندگی خود را در اطراف قبل از آنها “سزاوار” یا “می توانید مسئولیت رسیدگی به” مسکن. با توجه به مسکن-اول فلسفه هنگامی که مردم را ملاقات نیازهای اولیه مانند غذا و سرپناه و ایمنی آنها احتمال بیشتری برای پرداختن به مسائل دیگر در زندگی خود را.

که حلقه درست برای فرانک شریف که نقل مکان کرد و به مسیر پس از unhoused از او منتشر شد از نیمه راه خانه پس از زندان و چهار سال پیش. او تلاش برای نگه داشتن یک شغل در حالی که همچنین نگه داشتن قرار ملاقات برای مسکن مشاوره و خدمات حمایتی. اگر نه برای شانس دوم او می گوید: “من هنوز هم در خارج وجود دارد بی خانمان و بدبختی احتمالا غمگین و افسرده و مواد مخدر.”

برای Hampton, زندگی بدون یک خانه پایدار نیز عوارض خود را گرفته. در پناهگاه او می گوید: او در تلاش برای گرفتن به اندازه کافی استراحت با سخت حکومت و ثابت هرج و مرج و او دچار سوء تغذیه. او گاهی اوقات به دعوا کردم و بازداشت قرار دادن او را از طریق چرخه زندان و اضافه کردن یکی دیگر تیک را در سابقه خود را.

همتون در جریان بوده است به احتمال دوم مرکز پس از او به منطقه دنور. کارکنان وجود دارد به او کمک کرد تا پیدا کردن شغل مربی او را به اقامت در خارج از مشکل و ارائه یک جامعه قوی ارائه یک محل که در آن او می تواند هر دو به دنبال مشاوره و کمک به دیگران است. “احتمال دوم این است که خانواده من,” او می گوید. شاید مهم ترین کارکنان تحت فشار قرار دادند و او را به درخواست برای مسیر. هنگامی که او در بر داشت او را در گرفتن یک آپارتمان “من در حال اجرا در اطراف مانند” آه خدای من!’ بغل کردن و یا همه با همه دست” او به یاد می آورد. “آن فقط شما را در یک طرز فکر مختلف, دانستن که شما یک محل برای رفتن به یک مکان شما می توانید در خانه تماس بگیرید.”

داشتن خود جای همتون می گوید را نیز به او ثبات و انگیزه او نیاز به انجام رساندن اهداف دیگر که در نزدیکی غیر ممکن است در حالی که او بی خانمان مانند قفل کردن یک شغل پایدار و با دیدن پسر خود را به طور مداوم. “بیرون آمدن از زندان بود که طرح من. مسکن و سپس پس از آن ، کمک می کند تا شما را به اهداف خود در راستای بنابراین شما می توانید آنها را اجرا,” او می گوید.

شانس دوم مرکز برنامه ریزی شده بود یک دام برای راه باز کردن برای همه اعضای جامعه و همسایگان در مارس 20, اما به تعویق افتاد و آن را به یک نامشخص تاریخ به منظور حفاظت از شهروندان و خانواده ها و کارکنان از coronavirus گسترش یافته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im