دوم یخ کارمند در شفق مرکز آزمون مثبت برای COVID-19

دوم مهاجرت و گمرک کارمند در شفق بازداشتگاه دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به منابع در یخ.

کارکنان در آخرین روز کاری بود, مارس 13; کارمند شروع به توسعه علائم در مارس 15, می گویند این منبع که نخواست نامش فاش شود. یخ محلی مقامات بازگشت نیست یک درخواست برای نظر.

این نتیجه تست مثبت آمد امروز, مارس 27 دو روز پس از یکی دیگر از شفق قطبی یخ کارمند که ظاهرا تا به حال شده است در تماس با بازداشت شدگان دریافت نتیجه تست مثبت. هر دو کارمند هستند با یخ و اجرای عملیات حذف.

شفق قطبی دادگاه مهاجرت که بسته شد در 26 مارس به عنوان “یک اقدام احتیاطی” با توجه به وزارت دادگستری, توقیف باقی می ماند امروز.

دنور دادگاه مهاجرت غیر بازداشت شده دفتر ثبت دعاوی حقوقی بوده و در مکث از اواسط ماه مارس; دنور قاضی مهاجرت در حال حاضر در صفحه اصلی خود در قرنطینه پس از برگزاری نمایشگاه نشانه های سازگار با COVID-19.

و در مارس 12, ده تن از بازداشت شدگان در شفق تسهیلات قرار گرفتند به یک وکیل مهاجرت که ممکن است تا به حال COVID-19. یکی از این بازداشت شدگان پیوند می خورند در حالی که نه دیگران بودند قرنطینه هم جدا از دیگر زندانیان. آنها قرار بود منتشر شود از قرنطینه در مارس 26, با توجه به یک گزارش از کنگره Jason کلاغ ،

در حالی که کارکنان در شفق تسهیلات که تا به حال 687 تن از بازداشت شدگان که از 20 مارس در حال آزمایش مثبت تا کنون هیچ زندانیان آزمایش مثبت برای COVID-19, با توجه به یخ مقامات. در سراسر کشور, یخ گزارش می دهد که فقط دو تن از بازداشت شدگان هر دو آنها واقع در نیوجرسی تا کنون آزمایش مثبت است.

اما مهاجرت محلی وکلا در حال رشد به طور فزاینده ای نگران آن است که یخ نمی دادن آنها تصویر کامل در مورد آنچه اتفاق می افتد در داخل مرکز در رابطه با COVID-19.

“ما هرگز تجربه stonewalling در راه است که آنها در حال حاضر. من نمی تواند کمک کند اما آن را باور همه که از بالاتر یو پی اس و آن را به طور کامل از دست خود” لورا Lunn یک وکیل است که مدیریت Rocky Mountain مهاجر, حمایت شبکه برنامه بازداشت می گوید Westword.

Lunn و کارکنان خود شنیده ام از مشتریان در یکی از شفق قطبی تسهیلات غلاف که در خانه های ده ها تن از بازداشت شدگان است که آن را تحت قرنطینه و یک تعداد انگشت شماری از مردم است که در آن غلاف هستند برگزاری نمایشگاه COVID-19-علائم مانند.

یخ نیست جواب سوال در مورد که غلاف; یخ نیز کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات در مورد تست هر چند Tri-County وزارت بهداشت تایید می کند که آزمون در دسترس هستند برای هر دو بازداشت شدگان و کارکنان در مرکز.

یخ نیز کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات در مورد اینکه آیا تسهیلات paroling بازداشت شدگان در یک نرخ بالاتر از حد معمول است. در مارس 26, حدود ده زنانی که می خواهم زندگی می کنند در همان غلاف منتشر شد از این تسهیلات با توجه به سارا جکسون, مدیر اجرایی, Casa de Paz, یک سازمان است که میدارد بازداشت شدگان منتشر شده از مرکز. با COVID-19 پخش در سراسر کشور عفونی-بیماری متخصصان توصیه که مهاجر بازداشتگاه آزادی بازداشت شدگان که مسن تر هستند و یا سیستم ایمنی به خطر بیافتد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im