امنیت تصویری منتشر شده در لانگ بیچ پارتی هالووین تیراندازی که کشته و 3 زخمی شدن 9


لانگ بیچ (CBSLA) – محققان جمعه منتشر امنیتی جدید در فیلم وحشتناک تیراندازی در یک مهمانی هالووین در ماه اکتبر گذشته که در سمت چپ سه نفر کشته و نه نفر دیگر زخمی شدند.

یک نمایش هوایی از یک ساحل طولانی خانه در Oct. 29, 2019, که در آن سه نفر کشته و نه تن دیگر زخمی شدند هنگامی که یک فرد مسلح آتش گشودند. (CBSLA)

بازداشت شده در این تیراندازی که در یک خانه در 2700 بلوک از 7 خیابان در شب Oct. 29, 2019.

سه نفر کشته و نه نفر دیگر از جمله هفت زن و دو مرد زخمی شدند.

با توجه به ساحل طولانی پلیس مظنون وارد شده از طریق یک متحد پشت خانه و یکسره شلیک به جمعیت 25 تا 30 نفر است.

در آن زمان تنها تیرانداز شرح داده شد توسط پلیس به عنوان “یک مرد با پوشیدن رنگ لباس با چهره خود را پنهان.”

بازداشت شده اند ساخته شده تا به امروز است. عکسبرداری ممکن است باند مربوط به پلیس گزارش داد روز جمعه اگر چه محققان هنوز انگیزه.

پلیس همچنین روز شنبه منتشر شد, نظارت, تصویری از سه Suv ها مربوط به این تیراندازی که سوار هم از شمال ساحل طولانی به 7th Street خانه در شب قتل.

امنیت تصویری از سه خودرو. (بلند, ساحل, PD)

“ما نیاز به کمک به شناسایی متهمان و خودرو شماره پلاک,” لانگ بیچ رئیس پلیس رابرت لونا گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه. “حتی مقدار کمی از اطلاعات قابل توجهی می تواند به ما کمک کند بررسی است.”

یک وسیله نقلیه است که به عنوان یک توصیف اواخر 1990s مدل رنگ سفید, تویوتا 4Runner با خاکستری تر و تمیز. دوم این است که به عنوان یک نقره 2000s مدل Chrysler PT Cruiser. سوم سفید در اواخر دهه 1990 و اوایل دهه 2000 Toyota RAV4.

پاداش تا $40,000 ارائه شده است و برای اطلاعاتی که منجر به بازداشت. هر کسی با اطلاعات می تواند به صورت ناشناس تماس 1-800-222-TIPS یا متن TIPLA در 274637.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net