سلنا گومز زیبایی نادر اعلام $100M صندوق برای سلامت روان منابع


لس آنجلس (CBSLA) — سلنا گومز آرایش شرکت زیبایی نادر چهارشنبه اعلام کرد که آن را راه اندازی یک صندوق با هدف افزایش 100 میلیون دلار در طول دهه آینده به تلاش برای افزایش دسترسی به سلامت روانی منابع است.

خواننده و بازیگر سلنا گومز, آرایش, شرکت زیبایی نادر چهارشنبه اعلام کرد که آن را راه اندازی یک صندوق به منظور بالا بردن $100 میلیون دلار برای سلامت روان منابع است. (عکس توسط والری مکن/AFP-Getty)

به گفته این شرکت, 1 ٪ از تمام زیبایی نادر فروش همراه با بودجه مطرح شده از همکاران خواهد بود اختصاص داده شده به نادر تاثیر صندوق است که انتظار می رود یکی از بزرگترین تلاش های بشردوستانه متمرکز بر سلامت روان در سراسر جهان است.

با توجه به اسکات فریدمن این شرکت اجرایی بودجه مطرح خواهد شد صرف افزایش دسترسی به خدمات بهداشت روانی به خصوص در جوامع محروم.

گومز که تاسیس این شرکت در فوریه سال صحبت کرده است به صراحت در گذشته در مورد مبارزات خود را با سلامت روان از جمله در آوریل گفتگو با بازیگر و خواننده مایلی سایرس در Instagram زندگی می کنند نشان می دهد “روشن فکر.” در این قسمت از سری آنلاین گومز صحبت در مورد او دو قطبی تشخیص و گفت: او تا به حال شده است برای درمان افسردگی و اضطراب است.

“پس از این برند آغاز به کار ما می خواستم برای پیدا کردن یک راه برای بازگشت به جامعه ما و حمایت بیشتر از افرادی که نیاز به دسترسی به خدمات بهداشت روانی که تاثیر عمیقی بر زندگی من” گومز در بیانیه ای گفت.

این شرکت همچنین گفت که آن را ایجاد کرده است نادر زیبایی سلامت روانی شورای متشکل از مشاوران متخصص از دانشگاه های پیشرو سازمان ها و شرکت های متمرکز بر بهداشت روان به راهنمای استراتژی شرکت.

جزئیات نادر زیبایی را Instagram پست در مورد نادر تاثیر صندوق زیر.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net