مجلس سنای ایران طرح بعدی Coronavirus امداد لایحه به عنوان آخرین مهلت برای افزایش مزایای بیکاری نزدیک

واشنگتن — جمهوری خواهان مجلس سنا در روز دوشنبه مشخص چهارم خود در مرحله فدرال coronavirus پاسخ تلاش های نورد قانونی خود را بسته به افزایش مزایای بیکاری شروع به پایان می رسد برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها که از کار هستند و با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

پیشنهاد اوج مذاکرات میان کاخ سفید و جمهوری خواهان مجلس سنا و نشان دهنده باز پیشنهاد در مذاکرات با دموکرات کنگره که به تصویب یک از 3 تریلیون اندازه گیری است. این لایحه متن هنوز منتشر شود.

این پیشنهاد از مجلس سنا جمهوری خواهان به برآورد هزینه حدود $1 تریلیون شامل دور دیگری از 1 ، 200 $پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها با پشتیبانی های اضافی برای خانواده ها با وابستگان و میلیاردها دلار برای مدارس و کمک به بیکاری آمریکایی ها هر چند جمهوری خواهان را رد کرد گسترش 600 دلار افزایش مزایای بیکاری که منقضی خواهد شد در حدود 30 میلیون آمریکایی در این آخر هفته. متحده باید تا اکتبر برای تنظیم مزایای بیکاری به حدود 70 درصد از درآمد, از جمله بیمه بیکاری ایالت. تا پس از آن دولت فدرال را ارائه 200 $در هر فرد بیکار. این لایحه همچنین 70 میلیارد دلار برای K-12 مدرسه و 30 میلیارد دلار برای کالج.

این پیشنهاد هنوز به درهم را به طور کامل با دموکرات ها ،

“ما میخوایم کار بسیار سخت با هم در طول چند روز آینده” کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع به خبرنگاران گفت: روز شنبه پس از دیدار با مجلس سنا و نانسی پلوسی رهبر اقلیت چاک شومر. “قطعا ما بود فردا و بحث بیشتر در هر دو طرف کنگره”.

مک کانل گفت: این لایحه است که به نام بهبود می یابد, قانون, برای, سلامت, کمک های اقتصادی مسئولیت حفاظت و مدارس است و “طراحی شده و هدفمند پیش نویس که قطع خواهد شد حق را به قلب از سه متمایز بحران رو به کشور ما”: کودکان شغل و مراقبت های بهداشتی.

“ما باید یک پا در این بیماری همه گیر و یک پا در بازیابی” مک کانل گفت: در سخنان در طبقه سنا در روز دوشنبه. “مردم آمریکا نیاز به کمک بیشتر. آنها باید آن را به صورت جامع و آنها به آن نیاز به دقت طراحی شده برای این تقاطع”.

این سناتور از ایالت کنتاکی خواست خود را دموکراتیک همکاران برای آمدن به میز مذاکرات گفت که او امیدوار است ایران با پیشنهاد “به مناسبت یک پاسخ واقعی و نه حزبی ارزان عکس.” اما این طرح در حال حاضر در مواجهه با مخالفان از حزب دموکرات با شومر خواستار آن را “کاملا نامناسب” و “half-hearted, نیمه پخته پیشنهاد قانونی.”

به جای مراتع گفت: ABC “این هفته” در روز یکشنبه که جمهوری خواهان و کاخ سفید در حال آماده به ارائه مزایای بیکاری که به جای 70% از یک کارگر را قبل از دستمزد هر چند چهره های خاص برای مزایای بیکاری باقی می ماند در شار به ایران همچنان به دوشنبه.

“اصلی مزایای بیکاری در واقع مردم را به ماندن در خانه و در واقع بسیاری از مردم بیشتر پول در خانه ماندن از آنها را به بازگشت به کار” او گفت:. “بنابراین رئیس جمهور شده است بسیار روشن ما توافق شده است بسیار روشن ما قصد داریم به گسترش است که ارائه.”

لری Kudlow رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا مشاور اقتصادی روز یکشنبه اعلام کردند که این اقدام نیز شامل اعتبار مالیاتی برای کسب و کار کوچک و رستوران ها. آن ارائه خواهد شد مسئولیت برای حمایت از کسب و کار و دیگر نهادها و همچنین به عنوان کمک های بیشتر برای کسب و کارهای کوچک از طریق چک حفاظت از برنامه و برای coronavirus آزمایش و درمان مک کانل گفت.

این پیشنهاد همچنین شامل پول برای FBI ساختمان که مک کانل به نام برگ برنده دولت تقاضا است.

“با توجه به این که پیشنهاد بدیهی است که ما تا به حال به یک توافق با دولت به منظور آغاز شده و آنها باید برای پاسخ به این سوال که چرا آنها اصرار داشت که ارائه. شما باید به آنها را بپرسید که چرا آنها اصرار می شود که شامل” مک کانل گفت.

سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere ارائه یک بیانیه است.

“به عنوان رئیس جمهور تهمت است گفت: اف بی آی به شدت نیاز به یک ساختمان جدید و این اندازه گیری را فراهم می کند بحرانی بودجه برای این پروژه که در حفظ ساختمان مسئولانه در نزدیکی وزارت دادگستری” Deere گفت.

گزارش شکسته, بیش پیشنهاد, با برخی از بدن بیشتر اعضای محافظه کار گرفتن مسئله با آن $1 تریلیون قیمت….

در “چهره ملت” در روز یکشنبه حزب جمهوری خواه و سناتور تد کروز از تگزاس گفت: او نه در هیئت مدیره با بسته های قانونی و معتقد است که تمرکز باید بر روی بهبود اقتصادی برنامه ارائه می دهد که حقوق و دستمزد کاهش مالیات و کاهش مالیات و مقررات کسب و کارهای کوچک.

در حالی که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و پشتیبانی از جمله حقوق و دستمزد کاهش مالیات در لایحه, وزیر خزانه داری استیو Mnuchin در هفته گذشته گفت: آن را نمی خواهد در میان مقررات در آینده بسته است.

هر دو مراتع و Mnuchin پیشنهاد در طول جداگانه مصاحبه یکشنبه که کنگره ممکن است به تصویب باریک تر و هدفمند لایحه با هدف ارائه حمایت از بیکاران آمریکایی ها برای اولین بار و مذاکره جامع تر اندازه گیری در هفته های آینده.

اما پلوسی را رد کرده است در نظر گرفتن یک رویکرد تدریجی. گسترش و افزایش مزایای بیکاری به احتمال زیاد به یک نقطه چسبیده در مذاکرات و همچنین فدرال کمک به دولت های محلی و ایالتی که دموکرات ها اختصاص داده اند میلیاردها دلار برای.

روز دوشنبه پلوسی به نام ایران با رهبران کنگره و مقامات کاخ سفید برای ملاقات با او و شومر برای شروع مذاکره و “این کار انجام می شود.”

“ما ایستاده بود آماده مذاکره برای بیش از دو ماه است. متاسفانه آن هنوز نامشخص باقی مانده است, اگر خواهان تولید خواهد شد یک پیشنهاد امروز” پلوسی در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که “اگر جمهوری خواهان در مورد مراقبت از کار به خانواده ها این را نمی خواهد طولانی است.”

“زمان در حال اجرا است” او ادامه داد. “کنگره نمی تواند رفتن به خانه بدون یک توافق است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر