جمهوری خواهان مجلس سنا چشم کوتاه مدت تمدید مزایای بیکاری

واشنگتن — جمهوری خواهان مجلس سنا با توجه به کوتاه مدت گسترش , گسترش مزایای بیمه بیکاری که در حال تنظیم به پایان می رسد و روز به عنوان اعضای کنگره تقلا برای مذاکره بزرگتر coronavirus امداد لایحه.

مقامات کاخ سفید و رهبران کنگره باید ابراز امیدواری کرد که نمایندگان مجلس می تواند در رسیدن به توافق در قوانین قبل از کنگره معافیت برای آن اوت زنگ تفریح اما اگر اعضای باقی می ماند قفل شده است و در یک بن بست ایستگاهی راه حل برای مزایای بیکاری ممکن است لازم باشد سناتورها گفت.

“اگر ما می توانید آن را تمام انجام می شود هفته آینده ما می توانیم اجازه می دهد وجود دارد به یک صخره در بیمه بیکاری داده شده ما هنوز در حدود 11 درصد و نرخ بیکاری حدود 17 میلیون آمریکایی به” اوباما سناتور راب پورتمن به خبرنگاران گفت: در کنگره. عظیم 2 تریلیون دلار امداد تصویب در مارس شناخته شده به عنوان مراقبت در عمل ارائه شده از کار آمریکایی ها با اضافی $600 در هر هفته در بالای خود را به دولت بیمه بیکاری دستمزد.

از مزایای اضافی به دلیل اجرا در پایان ماه اما آنها اجرا آن در بسیاری از ایالت ها از این به بعد آخر هفته به دلیل فنی در تقویم.

در حالی که کمک های اضافی بسیار محبوب است برخی از جمهوری خواهان به نگرانی که اضافی $600 یک عامل بازدارنده برای آمریکایی ها برای بازگشت به کار پس از آنها ممکن است بیشتر در حالی که بیکار از آنها را در کم درآمد. اوباما سناتور بیل کسیدی گفت: این امر می تواند “معکوس” برای مردم برای کسب درآمد بیشتر از مزایای بیکاری از آنها را در محل کار.

پورتمن پیشنهاد جایزه می تواند در ابتدا کمتر از 600 دلار است که اگر آن توسعه یافته است که سناتور لیندزی گراهام نیز پیشنهاد شده است.

سناتور جمهوری خواه میت رامنی گفت که او به نفع گسترش مزایای بیمه بیکاری اما مخالف دور دیگری از پرداخت های مستقیم به افراد است. مراقبت عمل ارائه 1200 دلار در پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها تحت $75 ، 000 در هر سال بسیار محبوب ارائه لایحه.

کارشناسان می گویند که از دست دادن اضافی 600 $در هر هفته در بیکاری کمک می تواند فاجعه بار برای بسیاری از آمریکایی ها آن را غیر ممکن است برای آنها را به پرداخت اجاره و یا پرداخت هزینه نیازهای اساسی. چنین کاهش شدید در درآمد می تواند “فاجعه بار” برای بسیاری از خانواده ها که بستگی به مکمل کمک به نگه داشتن شناور گفت: میشل همیشه ارشد تحلیلگر سیاست ملی قانون استخدام پروژه.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع ملاقات با رهبران کنگره در روز دوشنبه و سه شنبه برای بحث در مورد پتانسیل لایحه. Mnuchin روز دوشنبه گفت که کاخ سفید می خواهم این لایحه به حمل یک برچسب قیمت در حدود $1 تریلیون.

اما رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفت: در یک سخنرانی در مجلس سنا کف دوشنبه که او unimpressed طرح جمهوریخواهان آغاز به شکل گرفتن.

“به نظر می رسد که توسعه جمهوری خواه پیشنهاد واقعا بعید است به دیدار با لحظه” شومر گفت.

آلن او کمک گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de