سنا, کاخ سفید از توافق بر 2 تریلیون دلار Coronavirus بسته کمک

واشنگتن — کاخ سفید و رهبران سنا از هر دو طرف باید توافق در یک جارو 2 تریلیون دلار اندازه گیری به کمک کارگران, کسب و کار و یک سیستم مراقبت های بهداشتی تیره و تار با سرعت در حال گسترش شیوع کروناویروس.

ارشد کاخ سفید مشاور اریک Ueland اعلام کرد این توافق در کنگره راهرو مدت کوتاهی پس از نیمه شب.

توافق تاریخی پس از روز از اغلب شدید مذاکره و با فشار رو به رشد در همه طرف.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

رهبر اکثریت میچ مک کانل گفت: در طبقه سنا اوایل روز شنبه که اتاق را با تصویب این قانون بعد از آن در روز. سنا بود که با توجه به عقب در جلسه در ظهر.

بی سابقه اقتصادی بسته نجات می دهد پرداخت های مستقیم به اکثر آمریکایی ها گسترش مزایای بیکاری و ارائه $367 میلیارد برنامه برای کسب و کارهای کوچک برای نگه داشتن حقوق و دستمزد در حالی که کارگران مجبور به ماندن در خانه.

یکی از آخرین مسائل مربوط به حل و فصل درگیر چقدر نظارت وجود دارد خواهد بود در 500 میلیارد دلار در تضمین وام های یارانه ای به بزرگتر صنایع. به خصوص خاردار مسئله بود که چگونه سخاوتمندانه با شرکت های هواپیمایی. بیمارستان را کمک قابل توجهی به عنوان دولت های ایالتی و محلی.

“در گذشته ما یک معامله” مک کانل اعلام کرد. “پس از چند روز بحث شدید سنا رسیده است یک توافق دو حزبی در یک تاریخی بسته امداد برای این بیماری همه گیر.

“آن را با عجله منابع جدید بر روی خط مقدم از ملت ما مراقبت های بهداشتی و مبارزه با آن را تزریق تریلیون ها دلار پول به اقتصاد به عنوان سریع که ممکن است برای کمک به کارگران آمریکا, خانواده, کسب و کارهای کوچک و صنایع آن را از طریق این اختلال و ظهور در طرف دیگر آماده می کند.”

رهبر اقلیت چاک شومر گفت: “پس از پنج روز مذاکرات دشوار پس از خواب شب محروم و ماراتن مذاکره جلسات ما باید به یک توافق دو حزبی در بزرگترین بسته نجات در تاریخ آمریکا است. این است که یک لحظه از جشن اما یکی از ضرورت است. ما باید غم و اندوه از مردم آمریکا تعجب در مورد آینده خود را, سلامت, سلامت عزیزان خود و اقتصاد مستلزم ما را به انجام همه ما می توانیم برای کمک به آنها و کمک به کشور ما است.”

شومر گفت: این بسته شامل “یک طرح مارشال برای ما بیمارستان ها و نیازهای پزشکی” “جبران بیکاری در استروئیدها” “سخت نظارت و شفافیت و پاسخگویی از همه وام های ساخته شده برای شرکت های بزرگ امریکا” و “منابع واقعی برای دولت ما و دولت های محلی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de