رالی N. C. — اریکا Cassell ساخته شده بیشتر از هر فرصت در گذشته به طور منظم فصل بازی اصلی.

که فرصت شروع با یک نقطه در صف شروع ارشد, شب, و او در ادامه به ارسال یک فصل-بالا 12 امتیاز و یک فصل-بهترین مقید نه ریباند به عنوان شماره 8-رتبه ایالتی کارولینای شمالی ضرب و شتم سیراکیوز 69-60 پنج شنبه شب.

                                                                                                                                                                                                                       

N. C. دولت (24-4, 13-4 ACC) مسجل شماره 2 دانه برای ACC Tournament به سالمندان خود را تحویل داده و برخی از بهترین لحظات خود را از این فصل است. Aislinn Konig شکست 2 از 20 رکود از 3 نقطه محدوده را به سه 3-اشاره گرها و ضبط یک تیم بالا 13 امتیاز و پنج کمک می کند.

فضل شکارچی به ثمر رساند و 10 امتیاز در یک فصل-31 دقیقه. Kaila Ealey بازی فصل-بالا 30 دقیقه به رهبری این تیم با دو دزد و تحویل برخی از ballhandling در برابر سیراکیوز کامل-دادگاه مطبوعات. این همه اضافه شده تا پایان رضایت بخش برای یک گروه از سالمندان که 48 ACC برنده ترین برای ارشد هر کلاس در مدرسه تاریخ است.

‘œWe را به مقدار زیادی از غرور و افتخار در این واقعیت است که ما قادر به اینجا و ساخت این بازگشت به بالا-10, تیم,’� Konig گفت.

سیراکیوز (15-13, 9-8) وارد بازی داشتن برنده پنج نفر از آن شش, اما نمی تواند مطابقت Wolfpack در عزم و شن. نارنجی کردم 20 امتیاز از Kiara لوئیس و 10 از Maeva Djaldi-Tabdi شد اما outrebounded 46-29.

با اینحال سیراکیوز trailed فقط 42-40 در دقیقه سوم از سه ماهه سوم قبل از Konig سوار برای یک چپ دست لیآپ و گذشت به Kayla جونز برای 3-اشاره گر. در پایان سه ماهه سوم منجر شد 61-48 و N. C. دولت به خوبی در راه خود را به پیروزی.

                                                                                                                                                                                                                       

با یک بازی خانگی در برابر کالج بوستون و ACC مسابقات باقی مانده سیراکیوز مربی کوئنتین Hillsman همچنان امیدوار است که تیم او قادر خواهد بود برای تضمین یک NCAA Tournament پیشنهاد.

‘œObviously ما یک شانس برای رفتن پیروزی در خانه در روز یکشنبه و شما را به (ACC) مسابقات و برنده شدن در این مسابقات شما رو متفاوت مکالمه’� Hillsman گفت. ‘œYou دریافت پیشنهاد خودکار. ما باید بسیاری از بسکتبال باقی مانده است.’�

کاسل کالج بسکتبال روز به پایان خواهد آمد و پس از این فصل و چند هفته گذشته بوده است در خود را به عنوان به خوبی به عنوان N. C. دولت تیم. یک بار استارت که دچار پاره شده رباط زانو در فصل گذشته Cassell نشده بود در سه بازی گذشته قبل از پنج شنبه.

اما او و همکار سالمندان نیز در آغاز در برابر سیراکیوز و مربی وس مور نگه داشته و آنها را در بازی.

‘œTonight من یک مقدار زیادی از فرصت ها و من فقط حداکثر همه چیز من می تواند انجام دهد,’� Cassell گفت. ‘œIf که گرفتن یک تک به تک گرفتن یک سرقت گرفتن یک شات. هر آنچه که من می تواند انجام دهد برای تیم من مایل به. من می دانم که من شده اند دریافت به عنوان بسیاری از دقیقه اما من فقط می خواستم برای به حداکثر رساندن زمان من داده شد و آن را فوق العاده ویژه به دلیل آن را در ارشد شب.’�

                                                                                                                                                                                                                       

با گلزن برجسته الیسا Cunane محدود به هشت امتیاز در 11 دقیقه به دلیل ناپاک مشکل کاسل کمک های ضروری بود. تاریخ Kayla جونز کمک 12 امتیاز و 14 ریباند به عنوان N. C. دولت منعکس پس از از دست دادن سه تن از آن چهار بازی.

‘œI همیشه بگو: اگر شما در حال بازی من آن را به تنهایی ترک,’ ‘� مور گفت. ‘œI نشده بود برنامه ریزی شده در آنها بازی شاید به عنوان بسیاری از دقیقه به عنوان برخی از آنها انجام داد. اما آنها بازی می کردند و ما سوار با آن و ما مورد نیاز است. ما نیاز به یک برنده.’�

کلید آمار

N. C. دولت ساخته شده و هشت 3-اشاره گر پس از ساخت شش یا کمتر در آن پنج بازی قبلی. قبل از آن Wolfpack تا به حال ساخته شده حداقل 10 3-اشاره گرها در چهار مستقیم بازی.

سریع بازدید

سیراکیوز شات فقط 35.8% از این زمینه است. … Lewis تا به حال یک تیم بالا چهار کمک به رفتن با 20 امتیاز. … کای Crutchfield و Jakia قهوه ای-ترنر که معمولا در صف شروع برای N. C. دولت همچنین در ترکیب 16 دقیقه به عنوان سالمندان پا به یک نقش برجسته در گذشته خود را به طور منظم فصل بازی اصلی.

تصویر بزرگ

سیراکیوز: این یک شانس بزرگ برای نارنجی برای اضافه کردن به خود را NCAA Tournament رزومه در برابر یک تیم Wolfpack بود که وضعیتی وخیم. اما از دست دادن 25 امتیاز در سه ماهه اول برابر N. C. دولت شروع صف که غیر عادی بود چون از ارشد شب قرار داده سیراکیوز در پاشنه خود در اوایل این فرصت را میریزم دور.

N. C. دولت: هر برنده شده اند خوش آمدید موفقیت برای Wolfpack پس از سقوط سه بار در چهار بازی قبلی. برنده هنگامی که Cunane بازی فقط 11 دقیقه ساخته شده feat حتی بیشتر چشمگیر است.

بعدی

سیراکیوز: نقش میزبان را به کالج بوستون در روز یکشنبه.

N. C. دولت: بازديد ویرجینیا در روز یکشنبه.

___

بیشتر AP بسکتبال زنان: https://apnews.com/Womenscollegebasketball و https://twitter.com/AP_Top25

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im