صنعت خدمات و تلاش های امدادی در دنور — و چگونه شما می توانید کمک به

کلرادو رستوران ها و دیگر مواد غذایی-خدمات کسب و کار با هم متحد شدند برای اطمینان از کارگران صنعت نیست پشت سر گذاشت در طول coronavirus بحران است. با بسیاری از کارکنان از کار به دلیل سفارش به تمام کافه ها و رستوران ها به خانه مشتریان آن گذاشته نیاز به کمک به آن را از طریق یک زمان دشوار است.

در اینجا سازمان و کسب و کار پله تا به کمک در هر راه که آنها می توانید:

کلرادو وعده غذایی خانواده
کلرادو Bartenders صنفی فقط راه اندازی کلرادو وعده غذایی خانواده را فراهم خواهد کرد تا به سه وعده غذا دو بار در هفته به مدت هشت هفته برای کسانی که ثبت نام برای این برنامه است. وعده های غذایی در حال توزیع هر چهارشنبه و شنبه در Wynkoop دم شرکت (1634 18th Street) که در آن مواد غذایی است که آماده و بسته بندی شده با حداقل تعامل بین سازمان و کسانی که چیدن غذا. حامیان مالی ارسال می توانید در هر نقطه از $10 (که برای پرداخت سه وعده غذا) به 250 دلار از طریق انجمن حمایت صفحه در cobg.مربع است.سایت و خدمات و صنعت مهمان نوازی اعضای (شما لازم نیست به یک CoBG عضو) گرسنه برای کمک می توانید ثبت نام برای وعده های غذایی با استفاده از یک فرم در کلرادو Bartenders صنفی Instagram حساب (@cobartenderguild).

له پیتزا + شیر
له پیتزا + شیر مالک Jason McGovern اجرا پیتزا برنامه کمک مالی است که به یک پیتزا رایگان به کسی نیاز برای هر $25 کارت هدیه خریداری شده توسط مشتریان. شما می توانید تماس بگیرید رستوران در 720-619-3337 به سفارش یک کارت هدیه و آن را انتخاب کنید تا در 1200 غرب 38th خیابان. هدف او این است که به دور 100 کیک; در پنج شنبه, مارس 19 له تحویل هشت رایگان پیتزا و شش پوند از مخلوط سالاد سبزی برای ساکنان Del Norte جانباز آپارتمان.

دنور پیتزا Co.
دنور پیتزا Co. است دادن دور سی برش از پیتزا روزانه در هر یک از مکان های خود را. تماس های آینده به اجازه دهید آنها را می دانم که شما در آینده به شرکت در “تنظیم قطعه” برنامه سپس با توقف بین ساعت 11 صبح تا 1 بعد از ظهر تیم بپرسید که افرادی که “واقعا نیاز به کمک” قبول افتخاری پیتزا و خواهد بود محدود به یک تکه برای هر نفر. دو قدم تا پیتزا فروشی واقع در 309 غرب 11th, خیابان (720-475-1471 و 908 نیوجرسی خیابان (720-475-8601).

تغذیه کلرادو قهرمانان
رسمی و خشک بودن ارتباطات روابط عمومی شرکت که نشان دهنده بسیاری از طیف مقدم رستوران, شروع تغذیه کلرادو قهرمانان خواهد شد که ارائه وعده های غذایی برای بهداشت و درمان کارگران مبارزه با گسترش coronavirus. تغذیه کلرادو قهرمانان گرفتن کمک های مالی خواهد شد که استفاده می شود برای پرداخت هزینه رستوران برای دبستان وعده های غذایی برای تحویل به تیم پزشکی در استروژن و ICU مکان های بسیار سخت-ضربه رستوران بهره مند خواهد شد از کسب و کار در حالی که کمک به ارسال مواد غذایی به زحمتکش پزشکی حرفه ای. 100 دلار کمک مالی خواهد پرداخت هزینه برای مواد غذایی به اندازه کافی برای خدمت به دوازده نفر با توجه به سازمان; وجوه اهدا می در تغذیه کلرادو قهرمانان GoFundMe صفحه. رستوران مایل به ثبت نام و مدیران بیمارستان علاقه مند به دریافت وعده های غذایی می توانید با ثبت نام در [email protected] آنلاین فرم ثبت نام در آثار بنابراین نگه داشتن چشم در این سازمان Facebook صفحه برای به روز رسانی.

دوستان و خانواده غذا
دوستان و خانواده است, یک سازمان غیر انتفاعی ارائه فرصت های آموزشی و بهداشت و سلامتی طرح برای مواد غذایی و آشامیدنی کارکنان. سازمان تنظیم تا دوستان و خانواده وعده غذایی برنامه
در Zeppelin ایستگاه (3501 Wazee خیابان) به ارائه 150 رایگان انتخاب کنید تا وعده های غذایی دو بار در هفته از مواد غذایی سالن فروشندگان و رستوران دیگر به تازگی بیکار نوار و رستوران کارگران است. خدمات غذا در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای ظهر تا 2 بعد از ظهر سه شنبه ها و پنج شنبه ها شروع مری 24 تا زمانی که ممکن است 7. دوستان و خانواده است که به دنبال حامیان مالی به کمک تامین مالی عملیات: تماس با کوین Galaba در [email protected] یا Zeppelin ایستگاه در [email protected] برای جزئیات بیشتر در مورد چگونه برای اهدای. کسانی که مایل به انتخاب کنید تا مواد غذایی می توانید متن خود را به منظور 720-446-8731 قبل از 5 p. m. روز قبل از برنامه ریزی تا روز اولین و آخرین نام کارفرمای سابق و شماره تلفن و آدرس ایمیل کنونی. اول 150 نفر را دریافت متن تایید. سپس به ورودی مقابل از Zeppelin ایستگاه خود را تایید سفارش شماره و مواد غذایی خود را به شما به ارمغان آورد منظقه. بازدید از دوستان و خانواده Facebook صفحه برای جزئیات بیشتر.

چنگال خاموش کرونا
Austin مبتنی بر بازاریابی شرکت Topograph ایجاد #ForkOffCorona به عنوان یک راه برای ارائه کمک از طریق فروش تی شرت برای خدمات و صنعت, کارمندان از کار به دلیل coronavirus بحران است. آغاز چهار شنبه, مارس 25 Topograph میزبان یک سری از Facebook live, مصاحبه با سرآشپزها در سراسر کشور است. در کلرادو, Kevin Grossi منطقه ای در فورت کالینز, Paul C. Reilly از جانور و بطری و Coperta در دنور و لورا Greeney از Upslope دم شرکت در بولدر خواهد پرده کلرادو #forkoffcorona پیراهن و سازمان هایی که از پول خرید را به سمت. بازدید از ForkOffCorona Facebook صفحه رویداد برای جزئیات بیشتر. تی شرت فروش شروع در 25 آوریل ادامه خواهد داد و برای چند هفته زنده مصاحبه را در ادامه Facebook از طریق مارس 12.

جشن برشته Co.
جشن قهوه همکاری با چندین مواد غذایی محلی کسب و کار به ارائه وعده های غذایی و قهوه برای بهداشت و درمان کارگران مبارزه با گسترش coronavirus. قهوه شرکت (با مکان در 1452 کنتون در خیابان شفق و 1075 خیابان پارک غرب در دنور) راه اندازی یک فروشگاه آنلاین در jubileeroastingco.com/donations که در آن شما می توانید انتخاب کنید قهوه از جشن و یا مواد غذایی و آشامیدنی از آنت ابتدا به جدول سوم فرهنگ نانوایی قاچاق و ساندویچ های شرکت تند تند نوار. اگر شما فقط می خواهید برای اهدای بدون مشخص کردن مواد غذایی, شما می توانید انتخاب کنید “هر آنچه که مورد نیاز است” گزینه و جشن را با استفاده از پول به طور مساوی توزیع انواع به مکان نیاز دارند. در حال حاضر جشن در حال کار با داوطلبان در Anschutz پزشکی پردیس برای تعیین بهترین مکان برای ارائه مواد غذایی به حداقل خدمت کارگر در سه بيمارستان قرار دارد. اولین تحویل برنامه ریزی شده است جمعه, مارس 27.

حفظ آرامش و انجام
حکیم رستوران مفاهیم راه اندازی کرده است آرامش خود را حفظ و انجام آن اهدا $1 برای هر carryout منظور تغذیه امریکا یک سازمان کمک مواد غذایی محلی بانک ها در پاسخ به کوروناویروس. این برنامه در ابتدا برای اجرا حکیم رستوران شهری کشاورز Kachina و گوشه اتاق (که باید تثبیت بایگانی اطلاعات و خدمات تحویل و در حال حاضر در خدمت تمام منوها از Kachina در سال 1890 Wazee خیابان از ظهر تا 8 بعد از ظهر پنج شنبه تا یکشنبه) اما این شرکت با بهره گرفتن از سایر رستوران ها خارج از این گروه برای کمک به جمع آوری پول بیشتر. تا کنون بیش از 100 رستوران امضا کرده اند; دیدن لیست کامل در حفظ آرامش و انجام وب سایت که در آن رستوران همچنین می توانید پیدا کردن اطلاعات در مورد ثبت نام.

عملیات وعده غذایی خانواده
Avanti مواد غذایی & آشامیدنی و غذا (آشپزی مهمان نوازی توسعه و سلامتی) در حال همکاری برای عملیات وعده غذایی خانواده, یک سازمان غیر انتفاعی تشکیل شده برای کمک به مهمان نوازی و صنعت ساعتی کارکنان و خانواده های آنان با ارائه وعده های غذایی آماده و ارائه خدمات بهداشت روان. وعده غذایی انتخاب ارائه شده است و از ظهر تا 2 بعد از ظهر دوشنبه (اجتماعی فاصله به اجرا گذاشته خواهد شد). این سازمان می پرسد که شما فقط یک فرم شناسایی و اثبات گذشته رستوران/بار/مهمان نوازی اشتغال است. وعده های غذایی توزیع خواهد شد در اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده تا زمانی که آنها را اجرا کنید. مکان فعلی در Avanti F&B 3200 پیکس خیابان; Quiero Arepas, 1859 جنوبی خیابان مروارید; اولیویا 290 جنوبی خیابان داونینگ; Il Posto, 2601 Larimer خیابان; آمریکایی علم 4132 غرب خیابان 38; و اسلوان را ضربه بزنید و برگر (Sloan دریاچه), 1565 رالی خیابانی. بازدید از عملیات وعده غذایی خانواده و چو وب سایت برای جزئیات بیشتر و این گروه در Facebook صفحه رویداد برای کسب اطلاعات در این وعده غذایی انتخاب یو پی اس.

Postino WineCafe
Postino WineCafe با مکان در 2715 خیابان 17 و 145 برادوی, اهدای یک وعده غذایی به هیچ بچه ای گرسنه برای هر bruschetta هیئت مدیره به فروش می رسد برای بایگانی اطلاعات و یا تحویل. رستوران گروه نیز صرفه جویی در راهنمایی از تمام منظقه کسب و کار به تصویب همراه به Postino اعضای تیم در حال حاضر کار نمی کند.

عضو سافتا
عضو سافتا اسرائیل رستوران اجرا شده توسط Alon و امیلی شایا در 3330 برایتون بلوار داخل منبع هتل تبدیل شده است به یک مرکز امداد در همکاری با آشپز ادوارد لی و لی ابتکار. این برنامه جدید به نفع رستوران کارگران که گذاشته شده و یا تا به حال یک کاهش قابل توجه در ساعت و/یا پرداخت. با کمک اسپانسر ساز را علامت سافتا زمینه ارائه مواد غذایی و تجهیزات برای صنعت مردمی نیاز به بسته بندی 250 تا 300 به رفتن شام هر شب در اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده (با حد یک وعده غذا برای هر نفر). سافتا زمینه نیز خانواده و بهداشت شخصی لوازم در دست است همانطور که آنها در دسترس هستند. امداد برنامه اجرا خواهد شد در کنار سافتا زمینه موجود انتخاب کنید و تحویل ارائه شده از جمله طیف وسیعی از وعده غذایی خانواده, گزینه برای پرداخت مصرف کنندگان است. کسانی که دستورات را می توان در 720-408-2444 در [email protected] و یا در رستوران وب سایت. ابتکار ادامه خواهد داد به مدت دو هفته یا تا زمانی که آن را دیگر نمی تواند از نظر مالی پشتیبانی می کند. مواد غذایی انتخاب خواهد شد تا به عنوان یک درایو-از طریق در پارکینگ منبع هتل از 3 تا 5 بعد از ظهر روزانه. بازدید @eatwithsafta, @alonshaya, @pomhospitality و @thesourcedenver Instagram صفحات برای به روز رسانی.

ما را حفظ خواهد کرد اضافه کردن به لیست به عنوان برنامه های جدید پاپ تا. ارسال اطلاعات به [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>