کوستا مسا (CBSLA) — پس از چند جابجایی در سراسر جنوب کالیفرنیا محکوم مجرم جنسی کری جی اسمیت بازگشت به کوستا مسا در روز چهارشنبه.

پلیس گفت: در یک جامعه مشورتی در اطراف 6:30 بعد از ظهر که از آنها آموخته اسمیت این است که ماندن در یک مرکز بهداشت و درمان در کوستا مسا.

او همچنین به طور موقت در این شهر روز زودتر و تا به حال علاوه بر متوقف در باغ بیشه, Santa Ana, تاج لیک ال سینور و مکان های دیگر در سراسر رودخانه سن دیگو و نارنجی شهرستانهای استان است.

معلوم نیست که در آن او را به طور دائم اقامت اما شده است وجود دارد مقدار منافع عمومی در مکان های خود را پس از بحث برانگیز خود را با انتشار از یک حالت روانی هفته گذشته در بیمارستان.

اسمیت برای اولین بار اعتراف کرد در سال 1999 پس از همسر خود را به مقامات نامه او گفت: او نوشت: جزئیات اعمال جنسی او رویا پردازی در مورد داشتن با 7 سال.

او نیاز به ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی پس از شفاعت گناه را به یک سال 1985 بزه جنسی جرم مربوط به یک کودک است. که ثبت نام مورد نیاز برداشته شد در سال 2005 به دلیلی نامعلوم باعث مقامات و مردم محلی به اصرار فرماندار به آن دوباره.

پلیس شده اند به این مکان به روز رسانی در مورد محل نگهداری او, اما همچنین می گویند او نیست که به طور رسمی تحت نظارت و یا محدود هیچ گونه محدودیت وجود مجرمانه خود گذشته است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de