کارگران جنسی خراب کردن چهره در میان ویروس, ترس, فاحشه تعطیلی

برلین-آن را 7 p. m. در شب جمعه زمانی که Aurel یوهانس مارکس سه اتاق فاحشه خانه در لبه برلین به طور معمول خواهد بود آماده شدن برای اولین مشتریان خود است. جنس برای فروش شده است به یک جزء اصلی بخشی از پایتخت آلمان را هرزگرد شب زنده داری. اما نگرانی بیش از کروناویروس جدید, حتی جهان ظاهرا قدیمی ترین حرفه ای است که درد و رنج یک رکود ناگهانی.

در “œLankwitzer 7’� زیبا با نرم آن نور قرمز و بی عفت نقاشی بر روی دیوار, ضد عفونی کننده اسپری نصب شده اند در کنار سرویس بهداشتی. مارکس می گویند او دستور داد کارکنان به داغ-شستن حوله و ملافه و باز کردن پنجره ها اغلب به اجازه دهید گرم و چسبنده هوا فرار کنند.

                                                                                                                                                                                                                       

هنوز هم مشتریان فقط در آینده دور کنه.

‘œOver هفته گذشته کسب و کار رفته توسط 50%,’� مارکس گفت: سرزنش کاهش در روز به طور کلی رها در شب زنده داری است که رخ داده است از آنجا که ویروس وارد برلین.

این شهرستان به ثبت رسیده 332 تایید موارد COVID-19 تا کنون. چند ده ها تن عفونت شده اند ترسیم به کافه ها و باشگاه ها.

سوزان Bleier Wilp, یک, آلمانی, سابق کارگر جنسی و سخنگوی انجمن, وابسته به عشق شهوانی و جنسی ارائه دهندگان خدمات و یا BESD گفت: این ویروس باعث شده است که ترس و عدم اطمینان در میان حدود 100,000 تا 200,000 کارگران جنسی در آلمان که در آن فحشا بود تا حد زیادی قانونی تقریبا 20 سال پیش.

‘œThere کسانی هستند که در حال خروج از کسب و کار به طور کامل در حال حاضر به دلایل ایمنی’� Bleier Wilp آسوشیتدپرس گفت. دیگران هستند که نیاز به ضد عفونی کردن مشتریان خود او افزود – اندازه گیری است که کارشناسان پزشکی می گویند بعید است که به طور موثر جلوگیری از گسترش این ویروس در طول نزدیک تماس فیزیکی.

برای اکثر افراد این ویروس باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. اما برای برخی به خصوص افراد مسن و کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

                                                                                                                                                                                                                       

اکثریت قریب به اتفاق کسانی که آلوده بازیابی از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

یک نگرانی این است که بسیاری از کارگران جنسی جوان هستند و ممکن است بیش از حد نگران عفونت در حالی که برخی از مشتریان بیش از 50 قرار دادن آنها در معرض خطر بیشتری از عوارض. بازسازی زنجیره ای از عفونت به عنوان مقامات در حال تلاش برای انجام زمانی که یک مورد تایید شده است – نیز می تواند روی حیله و تزویر. ‘œIn کسب و کار طبیعی است برای ارتباط برقرار کردن به صورت ناشناس و به استفاده از نام مستعار’� گفت Bleier Wilp. “این یک مشکل است.’�

مشکل دیگر این است که فحشا از نظر مالی به مخاطره انداخته است. بر خلاف منظم کارکنان, اکثر کارگران جنسی معتاد سود به طور مستقیم از نیم تریلیون یورو بسته وام دولت آلمان در حال ساخت در دسترس شرکت رو خراب کردن چون از شیوع کروناویروس.

‘œSex کارگران معمولا خود اشتغالی, نه, کارکنان,’� گفت Bleier Wilp. ‘œThat معنی آنها خرس تمام خطرات خود را’�

برخی از کارگران جنسی ممکن است قادر به تکیه بر پس انداز برای چند هفته او گفت:. “اما از آن سخت تر می شود اگر بحران به طول می انجامد ، پس از آن بسیاری از افراد به خصوص کسانی که آن وقت ممکن است به دنبال کمک.’�

                                                                                                                                                                                                                       

Bleier Wilp گفت: روزى در آلمان بیماری های عفونی حفاظت از قانون ممکن است اجازه می دهد خود اشتغالی کارگران جنسی برای درخواست جبران خسارت با توجه به از دست دادن درآمد. بند آزمایش شده است هرگز قبل از اما و کسانی که کار کرده اند در حاشیه حقوقی ممکن است تمایل به دنبال رسمی کمک: بر اساس برخی برآوردها بیش از دو سوم از کارگران جنسی نیست ثبت شده است.

توسط شنبه, مقامات در برلین دستور داده بود به طور موقت بسته و از تمام مکانهای تفریحی از جمله پذیرفت. آیا همه کارگران جنسی را توجه به آن سفارش و یا خود را در معرض خطر و مشتری خود را به سلامت به پایان می رسد دیدار مشخص نیست.

در هلند آمستردام مشهور منطقه نور قرمز به همین ضربه پس از دولت یکشنبه شب دستور تعطیلی مدارس, کافه ها و رستوران ها به مدت سه هفته و یک نقطه ذکر است که باشگاه های جنسی نیز تحت تاثیر قرار گرفتند.

یکشنبه شب به طور معمول بسته بندی کانال سمت خیابان و باریک cobbled کوچه که به طور معمول یک توریست آهنربا شد تا حد زیادی خالی است. روز دوشنبه ویندوز که در آن خسیسانه چادری کارگران جنسی مطرح برای جذب مشتریان تا حد زیادی خالی است. برخی از نشانه های ضبط شده به شیشه و گفت: ‘œThe دفتر بسته است’� با توجه به کروناویروس محدودیت.

یونان را به تعطیلی نیز تحت تاثیر پذیرفت در حالی که در لهستان که در آن فاحشه خانه ها رسما غیر قانونی “ماساژ” سرو قرار گرفتند خاموش کردن. ژنو که در آن U. N. اروپایی مرکزی واقع شده است و بسته های غیر ضروری فروشگاه ها و خدمات که از شنبه شب از جمله آرایشگران و ‘œprostitution فعالیت.’�

قبل از بسته شدن, برلین, فاحشه خانه صاحب مارکس اذعان کرد که این کار در او ایجاد شد و صدمه زدن به لحاظ مالی.

‘œEverybody می خواهد پول بیشتر نه کمتر. اما این وضعیت در حال حاضر آن را به سرعت در حال توسعه است.” “من می توانم هر چیزی را انجام دهید برای تغییر آن.

“در برخی از نقطه آن خواهد بود و هنگامی که آن را بیش از همه چیز کار خواهد کرد دوباره,” او اضافه شده است.

___

مایک Corder و پیتر Dejong در آمستردام النا Becatoros در آتن جیمی Keaten در ژنو و مونیکا Scislowska در ورشو کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im