“او واقعا یک قهرمان: شب زنده داری برگزار خارج ریورساید بیمارستان جامعه پس از دوم کارگر می میرد از COVID-19

ریورساید (CBSLA) — همکاران جمع خارج Riverside Community Hospital پنج شنبه شب به افتخار زندگی یک فصاد که فوت ژوئن 8 پس از عقد قرارداد COVID-19 — دوم بیمارستان کارمند به مرگ از بیماری است.

سالی لارا, 62, یک فصاد در ریورساید جامعه در بیمارستان درگذشت ژوئن 8 پس از عقد قرارداد COVID-19. (اعتبار: ونسا کامپوس)

“فقط دعا کنید به خدا هر روز و امیدوارم که هیچ کس شما می دانید” آلما لوپز, دستیار آزمایشگاه در بیمارستان گفت.

سالی لارا — به عنوان پر جنب و جوش 62 ساله با همسر, مادر, به سه و مادر بزرگ به هشت آمد از بازنشستگی به کار به عنوان یک فصاد در بیمارستان و مجبور شد برای حفظ و کمک به دیگران در طول بیماری همه گیر.

لارا دوستان گفت که او صدا زنگ در مورد عدم استفاده از تجهیزات حفاظت فردی در بیمارستان برای افرادی مانند خودش مشغول به کار در آزمایشگاه و دیگر مراقبان اما در ادامه انجام کار خود را.

“او بزرگترین حامی” جینت Kostial یک فصاد در بیمارستان گفت. “و در عین حال او پرداخت قیمت نهایی.

“سالی او ساخته شده آن را بسیار برای همه شناخته شده در آزمایشگاه که این درست نیست” Kostial ادامه داد. “ما نباید نیاز به استفاده مجدد ما PPE. این نا امن است.”

لارا دختر گفت او شروع به نشان دادن علائم در روز مادر. او گفت: پزشکان در نهایت قرار می گیرد مادرش را بر روی یک دستگاه تهویه و تهاجمی تلاش برای زندگی خود را نجات دهد اما او توسعه لخته شدن خون و عوارض دیگر است که بدن او نمی تواند مقاومت در برابر.

او گفت که او معتقد است اقدامات ایمنی اضافی می تواند مانع از مرگ مادر.

“من مادر خود را از دست داده زندگی در پیگیری کمک به دیگران و من به شدت معتقدم که اگر مناسب پیشگیری در محل این فاجعه می توانست اجتناب شده است” ونسا کامپوس لارا دختر گفت: در بیانیه منتشر شده توسط SEIU-UHW. “او است نه تعداد دیگری در مرگ و میر. او واقعا یک قهرمان که ایستاده بود و صحبت کردن در برابر بی عدالتی برای همه مردم است.”

Riverside Community بیمارستان در بیانیه ای گفت که آن را ویران و از دست دادن آن فراهم می کند که مناسب PPE در خط با راهنمایی از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

“این SEIU نتواند به رسمیت شناختن این واقعیت در تمام بیمارستان های سراسر کشور روبرو هستند که این بیماری همه گیر تیره و تار در سراسر جهان عرضه تجهیزات حفاظت فردی” در بیانیه ای گفت:.

نماینده اتحادیه Alejandra Aguilera گفت: اتحادیه آگاه بود در سراسر کشور کمبود, اما که در بیمارستان بود و هنوز هم مسئول نگه داشتن کارگران خود را امن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de