“او در اینجا باید جشن’: صدها نفر در اعتراض در هالیوود به افتخار Breonna تیلور تولد

هالیوود (CBSLA) — برای تلفن های موبایل از شادی پر از هوا خارج یاد خنده کارخانه در هالیوود روز جمعه به عنوان صدها نفر جمع شده بودند برای رقص, آواز خواندن, در آغوش گرفتن و اتصال در طول یک تظاهرات مسالمت آمیز به جشن زندگی Breonna تیلور.

اعتبار: عدالت برای Breonna تیلور دادخواست

تیلور یک اورژانس پزشکی کارگر خوابیده بود در کنتاکی خانه درست پس از نیمه شب در مارس 13, زمانی که پلیس وارد با یک حکم جستجو در مبارزه با مواد مخدر بررسی و باز آتش او را به قتل.

جمعه شده اند که او 27th تولد.

“هدف این است که برای بزرگداشت Breonna تیلور در 27 تولد” گفت: این اعتراض را سازمان Sade فروشندگان. “او قاتلان هنوز دستگیر شده است, بنابراین ما پیام بسیار واضح است که برای دستگیری او شدند و او را به عدالت است.”

معترضان انجامید و چندین بلوک برگزاری علائم و پخش یک پیام از عشق به افتخار تیلور.

“خلق و خوی از اینجا خیلی صلح آمیز” فروشندگان گفت. “این خیلی دوست داشتنی است. هر کس فقط در اینجا به جشن Breonna…من نمی توانم بیان گرم و قلب من از دیدن همه آمده برای او است.”

خنده کارخانه به کمک فروشندگان در سازماندهی تظاهرات نور آن چراغ خیمه به عنوان خوانده شده “عدالت برای Breonna تیلور” و ارائه دستشویی و حمام تنقلات و بیشتر به جمعیت.

“از آنجا که آن را درست” گفت: خنده کارخانه VP, Enrique Salazar. “جیمی Masada بودن یک مهاجر…خودم که یک مهاجر… ما احساس ما را تعصبات در زندگی خود ما.”

در علاوه بر این به یک DJ جمع نیز میزبانی یک سفر کامیون به نام گفتگو کامیون که در سفر است به تظاهرات در سراسر شهرستان برای کمک به تقویت سیاه صداها و اجازه دهید مردم “داستان خود را. به خود صدمه دیده است بگویم درد خود را بگویید و خود را ناراحت کننده دیدگاه های سفید امتیاز است.”

کامیون اپراتور الهام گفت: او شده است در تظاهرات هر روز توزیع میکروفون برای کسانی که نیاز به یک صدا. در حالی که اعتراضات باقی مانده تا حد زیادی مسالمت آمیز در سراسر L. A. الهام گفت که جمع آوری به افتخار تیلور تابش های مختلف انرژی است.

“این کمی بیشتر نشاط بخشی, من می گویند که” او گفت:. “من شده است به هر اعتراض. هر روز ما را در اینجا است. این است که یک حرکت و شما می توانید آن را احساس کنید. آن قدرتمند است.”

تظاهر کنندگان گفت: آنها در آن برای مسافت های طولانی امید به ادامه اعتراض تا زمانی که آنها را تغییر واقعی.

“ما می دانیم که MLK ترور شد, آنها اعتراض برای 300 روز” گفت: عایشه مارشال.

در طول تظاهرات یادبود از گل رز و نشانه های ظهور در امتداد بلوار غروب به افتخار تیلور.

“من فکر می کنم آن را فقط وحشتناک برای دیدن این اتفاق می افتد به کسی گفت:” کسیدی Salvitt که سازمان یادبود. “چیزی است که باید انجام شود.”

فروشنده گفت که از آنجا که دیگر حکومت نظامی در L. A. شهرستان معترضین خواهد بود در گوشه ای از بلوار غروب و لورل Ave. تا زمانی که خورشید پایین می رود.

هدف آنها این است که به افتخار تیلور با ادامه مبارزه برای عدالت است.

“ما نیاز به عدالت و ما باید آن را در حال حاضر” او گفت:. “او می شده اند 27 امروز…او باید در اینجا جشن تولد او است و او نه. این یک امتیاز است بسیاری از ما را به جشن تولد ما. من هرگز برای اعطا جشن تولد دیگر در تمام زندگی من.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net