شین بازدید در فلدمن اتهام

کوری فلدمن مستند برتر دارای طرفداران چپ دادند.

پس از چند سایت تصادفات و “نرم” ادعا می کند به معنای پرداخت بینندگان نمی تواند در واقع سازمان دیده بان جریان زنده از حقیقت من: تجاوز به دو Coreys آنلاین وحی که فلدمن اتهام بزرگ نام آزار دهنده بود که چارلی شین به حال کاربران توییتر سریع به نقطه ادعا می کند در واقع در برابر شین دو سال پیش.

فلدمن – که به مدت طولانی صحبت از یک “هالیوود کودک آزار حلقه” – اتهام شین raped اواخر co-star و دوست نزدیک Corey Haim در سال 1985 مجموعه ای از فیلم لوکاس.

در بیانیه منتشر شده از طریق یک روزنامه به اخبار.com.au, شین بصورتی پایدار و محکم را رد نماید.

“این بیمار پیچیده و عجیب و غریب اتهامات هرگز رخ داده است. دوره. من مصرانه از همه در نظر گرفتن منبع و خواندن آنچه مادرش جودی Haim می گویند” خود را خواند.

Corey Haim مادر جودی قبلا رد در موارد متعدد که شین پسرش بدرفتار.

شین همچنین رد این اتهامات زمانی که آنها برای اولین بار پدید آمده در سال 2017.

مرتبط با: Corey Feldman مدعی چارلی شین raped Corey Haim

مرتبط با: داستان ترسناک پشت کوری فلدمن در معرض سوء استفاده هالیوود

Corey Feldman responds to public backlash.
media_cameraکوری فلدمن در پاسخ به واکنش شدید عمومی.
Corey Feldman and Corey Haim in 1987. Picture: Getty.
media_cameraکوری فلدمن و Corey Haim در سال 1987. عکس: گتی.

از پنج باقی مانده چهره های هالیوود فلدمن ساخته اتهامات علیه در این فیلم مستند سه مرد بودند او قبلا متهم به سوء استفاده جنسی.

ادعا معتادان شامل Jon Grissom سابق خود دستیار که تا به حال نقش های کوچک در مجوز به درایو و Dream a Little Dreamصاحب نوشابه Club – 80s در کلوپ شبانه برای کودک زیر سن قانونی بازیگران – Alphy هافمن و سابق استعداد مدیر مارتی وایس.

Grissom و ویس را هر دو را رد اتهامات در گذشته در حالی که هافمن عمومی خطاب ادعا می کند در برابر او.

Alphy هافمن در اواخر مصاحبه مدیر پدر بابی هافمن یکی از نام های جدید از اتهام معتادان ذکر شده در این فیلم همراه با Dominick Brascia سابق بازیگر که درگذشت در سال 2018 که فلدمن ادعای آزار جنسی Haim.

Charlie Sheen and Corey Haim starred together in the 1986 movie <i>Lucas</i>. Picture: Supplied.
media_cameraچارلی شین و Corey Haim ستاره دار هم در سال 1986 فیلم لوکاس. تصویر: عرضه شده است.

به عنوان نام شروع به گردش در توییتر – داشتن نه پخش شد در جریان مستند به عنوان وعده داده شده – پیروان اظهار داشت که این خبر بیشتر بود ،

گیج فن واکنش می آید پس از فلدمن وعده داده شده از مواد منفجره فیلم خواهد “بود Harvey Weinstein همه را دوباره و دوباره”.

او گفت که او خواهد بود ادعا در برابر شش چهره های هالیوود از جمله یک نام است که “هر کس در این سیاره می داند” که معلوم بود شین.

در بالای این نا امید طرفداران که پرداخت کرده برای مشاهده این مستند چپ شد به طور مداوم طراوت صفحه با فلدمن بعد ادعا “هکرها” تا به حال قطع جریان.

“لطفا صبور باشید. هکرها در حال تلاش برای جلوگیری از جریان از پخش. این برنامه آغاز خواهد شد لحظه ای. ما از صبر و شکیبایی شما قدردانی و حمایت!,” یک پیام در وب سایت خود را به خواندن یک ساعت پس از اولین بار ذکر شده است.

Corey Feldman said his site was “hacked”. Picture: Supplied.
media_cameraکوری فلدمن گفت: سایت “هک”. تصویر: عرضه شده است.

یک روزنامه نگار بود که در زندگی غربالگری امی کافمن از رادیو فرداتایید کرد به اتهام آزار دهنده بود 54 ساله بازیگر چارلی شین روشن است که فلدمن نیست ادعا شین آزار او تنها Haim.

“در #MYTRUTHDOC, @Corey_Feldman مدعی است که Corey Haim به او گفت که او مورد تجاوز قرار گرفته توسط چارلی شین در سال 1985 مجموعه ای از “لوکاس.” شین را رد کرده است این ادعا قبلا می کند و موضوع جدید انکار در فیلم” Kaufman نوشت.

“در این فیلم فلدمن می گوید: Haim او گفته بود خم شد توسط شین در روز روشن بین دو تریلر و او تجاوز. Crisco نفت که گفته می شود به عنوان روان کننده استفاده می شود. داستان آمده از غربالگری — تنها جایی که فیلم اکران شد پس از جریان زندگی در سایت نمی,” او ادامه داد.

Feldman apparently asked the audience to vote on whether the screening should go ahead, given those who had paid to watch at home couldn’t see it. Picture: Instagram.
media_cameraفلدمن ظاهرا خواسته مخاطبان به رای گیری در مورد اینکه آیا غربالگری باید پیش بروید داده شده کسانی که تا به حال پرداخت شده به سازمان دیده بان در خانه نمی تواند آن را ببینید. تصویر: Instagram.

یکی از مردان در فلدمن لیست دومینیک Brascia شد و در واقع اولین بازیگر به بحث در مورد اتهامات علیه چارلی شین در سال 2017.

Brascia گفت: Haim به او گفت که قبل از او درگذشت که شین تا به حال او تجاوز او را زمانی که او 13 در مجموعه ای از 1986 Steven Spielberg فیلم Lucas.

شین 19 بود در آن زمان.

“Haim به من گفت که او تا به حال رابطه جنسی با شین زمانی که آنها فیلم برداری Lucas,” Brascia گفت: National Enquirer.

“او به من گفت که آنها دودی گلدان و رابطه جنسی داشته است. او گفت که آنها تا به حال رابطه جنسی مقعدی. Haim گفت: پس از آن اتفاق افتاد شین شد بسیار سرد و او را رد کرد. وقتی کوری می خواستم به احمق اطراف دوباره چارلی علاقه مند بود.”

بعد شین نمایندگان منتشر شد بیانیه به خبرنگار هالیوودگفت: “چارلی شین این اتهامات را قاطعانه رد می کند.”

در بیشتر پیچ و تاب و Haim مادر جودی طرفه با شین در طول یک ظاهر بر دکتر Oz نشان می دهدکه پخش دو روز پس از انتشار National Enquirer مقاله.

Charlie Sheen in 1986. Picture: Supplied.
media_cameraچارلی شین در سال 1986. تصویر: عرضه شده است.

در زندگینامه خود C oreyography: خاطرات, فلدمن همچنین دقیق Haim را به اتهام سوء استفاده در مجموعه ای از لوکاساما نام نمی شین.

“در برخی از نقطه در طول فیلمبرداری (از لوکاس Haim) توضیح داد که یک نر بالغ متقاعد او آن را کاملا طبیعی برای مردان مسن و پسران جوان در کسب و کار به روابط جنسی است که آن را “آنچه که همه بچه ها انجام” فلدمن نوشت.

“به طوری که آنها راه می رفت به یک منطقه منزوی بین دو تریلر در طول یک ناهار برای بازیگران و عوامل” ادامه داد فلدمن “و Haim, بی گناه و بلند پروازانه بود که به او اجازه داد خود را به او تجاوز.”

در اصل منتشر شین بازدید در فلدمن اتهام

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de