پوسته طول می کشد 22 میلیارد دلار رسید نفت و کاهش قیمت گاز

لندن-انرژی هلندی رویال شل هشدار داده سهشنبه آن را بریده بریده ارزش دارایی های خود را با 22 میلیارد دلار به حساب های پایین تر نفت و گاز قیمت در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

با شیوع ویروس صدمه زدن به چشم انداز بلند مدت اقتصاد جهانی این شرکت گفت: آن همچنان ادامه دارد ‘œto انطباق با اطمینان از کسب و کار باقی می ماند انعطاف پذیر’� در زمان به چالش کشیدن. در اوایل این ماه آن رقیب فشار خون نیز کاهش ارزش دارایی های خود را به $17.5 میلیارد دلار است.

                                                                                                                                                                                                                       

این بیماری همه گیر است و آمار گسترده تر انرژی صنعت به دلیل آن است قرار می گیرد طاقت فرسا محدودیت در کسب و کار سفر و زندگی عمومی است. وجود دارد کمی نیاز در حمل و نقل هوایی سوخت برای مثال از آنجا که اکثر هواپیماهای دارند.

عرضه نفت و گاز به خصوص در زمانی که شیوع شروع به ایجاد یک طوفان کامل برای این صنعت است. با امکانات ذخیره سازی پر کردن آمریکا قیمت نفت رفت زیر صفر در ماه آوریل برای اولین بار.

پوسته پیش بینی کرد قیمت نفت خام برنت بین المللی نفت معیار خواهد بود در $50 دلار در هر بشکه در سال 2022 داشتن زودتر پیش بینی کرد قیمت 60 دلار در هر بشکه رسید. در روز سه شنبه آن معامله شد و نزدیک به 41 دلار در هر بشکه رسید.

سهام این شرکت کاهش یافته است 2.5% در اخبار.

‘œIn جهان از کاهش تقاضای نفت و بزرگتر فشار به سمت انرژیهای تجدید پذیر این انرژی تیتان به طور فزاینده ای شبیه به موجودات دیگر از آن چیزی است که باید به سرمایه گذاران مکث برای فکر” گفت: Chris Beauchamp رئیس تحلیلگر بازار در IG.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œWhile نه شل و نه خون خواهد شد رفتن در هر نقطه به زودی اهمیت خود را به عنوان سود سهام دهندگان خواهد شد و به احتمال زیاد کاهش نسبت به دیگر بخش ها و عملکرد گرسنه سرمایه گذاران نیاز به آماده برای این رویداد.”

انگلیسی-هلندی شرکت گفت: سرمایه گذاران در ماه آوریل که در آن در نظر گرفته شده برای جلوگیری از اضافه کردن گازهای گلخانه ای به جو تا سال 2050. BP ساخته شده مشابه اعلام شده در ماه فوریه.

پوسته نیز گفت: آن در نظر گرفته شده برای تنظیم سختگیرانه تر به هدف کاهش خالص کربن از آن محصولات انرژی 30 درصد در سال 2030 از 20 ٪ در حال حاضر و هدف برای یک برش از 65 درصد تا سال 2050 از 50 ٪ در حال حاضر.

تولید گازهای گلخانه ای دی اکسید کربن و متان از استخراج و پالایش و سوزاندن سوخت های فسیلی یکی از رانندگان اصلی ساخته گرمایش جهانی.

                                                                                                                                                                                                                       

مایکل بنوا, استاد جهانی انرژی در وارویک مدرسه کسب و کار گفت: این بیماری همه گیر است مجبور به یک نقطه عطف از انواع برای سیاستگذاران و صنعت است. حتی به عنوان nvironmental گروه به دنبال حفظ پاریس توافق بر سر کاهش انتشار کربن از تبدیل شدن به یک قربانی از همه گیر برادشاو گفت: تقاضا برای نفت ممکن است هرگز قبلی خود بازگشت اوج.

سفر هوایی برای مثال ممکن است هرگز همان خواهد بود. ایضا رفتن به دفتر. همه از آن خواهد شد یک چالش بزرگ نفت است.

‘œAfter از سقوط مالی در سال 2008 وجود دارد واکنش سریع در استفاده از سوخت های فسیلی است. در عرض دو سال بازگشت ما به همان مسیر رو به رشد کربن تولید گازهای گلخانه ای ما شده اند در صورتی که بحران هرگز اتفاق افتاده است” برادشاو گفت.

‘œWorld رهبران تصمیم مشابه این زمان. آنها می تواند برای هدف دیگری سریع و کثیف بهبود و افزایش مصرف سوخت های فسیلی به اقتصاد در مسیر بازگشت و یا آنها می توانند دو را در وعده های پاک, سبز, رشد مشخص شده در توافق پاریس و درمان بهبود به عنوان یک فرصت برای decarbonize اقتصاد خود است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de