کلانتر هشدار LA County کاهش و از بین بردن تجاوز جنسی تحقیقات واحد

لس آنجلس (CBSLA) – کلانتر الکس بیانوبا برخی از وخیم هشدار درباره ایمنی عمومی به عنوان لس آنجلس آماده برای سراسر-هیئت مدیره کاهش بودجه.

در یک کنفرانس مطبوعاتی روز دوشنبه در سالن عدالت بیانوبا گفت: بیش از نیمی از شهرستان پیشنهاد اخراج خواهد شد از LASD و از 3200 موقعیت های خالی را حذف county گسترده 1,525 خواهد بود از کلانتر.

روز دوشنبه هیئت ناظران تایید $34.9 میلیارد بودجه تجدید نظر شده برای 2020-21 سال مالی که شامل 655 پتانسیل اخراج حدود 70 درصد از آن را تحت تاثیر کلانتر زندان عملیات و 20 درصد از این گروه است که کمک می کند تا پدر و مادر اجرای دستورات حمایت کودک.

این شهرستان را بالا اجرای قانون رسمی نیز تحت فشار قرار دادند پشت در پیشنهاد کاهش وجود دارد گفت: دیگر “استوارتر منابع” از بودجه است که باید هدفمند برای کاهش جای LASD.

“هیئت مدیره است که توانایی به صندوق در تمام شهرستان دولت عملیات و آنها نیاز به اولویت بندی ایمنی عمومی” گفت: Villanueva.

اما او هشدار داد حمایت از defunding طرح منجر به حذف چهار تحقیقی LASD ادارات از جمله ویژه قربانیان دفتر بررسی فیزیکی, سوء استفاده, سوء استفاده جنسی و تجاوز به عنف علیه زنان و کودکان است.

کالاباساس کالیفرنیا – ژانویه 27: Los Angeles County Sheriff الکس بیانوبا صحبت می کند در یک کنفرانس خبری. (عکس از جاش لفکوویتس/گتی ایماژ)

سه کارآگاه ادارات نیز قطع: عملیات ایمن خیابان است که به بررسی باند-کلیه جرائم مربوط به تقلب و جرایم اینترنتی دفتر است که به بررسی جنایات آنلاین و اشکال مختلف تقلب از جمله سرقت هویت و تقلب در املاک و مستغلات و تقلب سیم; و عمده جرایم دفتر که دارای تخصص در تحقیق آدم ربایی برای باج غیر قانونی, پزشکی, شیوه های اخاذی و جنایات دیگر.

“این بی وجدان” گفت: Villanueva. “این مهم کارآگاه واحد از کل گروه. آنها در خدمت کل شهرستان از لس آنجلس. آن چهار واحد و…این کرم محصول تحقیقی واحد در سراسر کشور و به عنوان بزرگترین شهرستان در کشور من نمی توانید ببینید که چگونه ما حرکت رو به جلو بدون این چهار واحد,” او گفت:.

شهرستان مدیر عامل Sachi Hamai گفت: به همین دلیل بخش کلانتر است که سخت ترین ضربه است زیرا امنیت عمومی ادارات هستند از طریق بودجه درآمد محلی از جمله ملک و خرید و فروش و مالیات و نه
از دولت فدرال و دولت دلار است.

ایستگاه های گشت در التادنا و مرینا دلم رعی را تعطیل شروع روز شنبه به منظور صرفه جویی در $12.2 میلیون نفر است.

کاهش – که همچنین به طور بالقوه شامل صدها اخراج در حمایت از کودکان بخش خدمات – در اختیار شهرستان مدیر عامل و هیئت ناظران.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de