کلانتر می گوید نظارت تصویری نشان می دهد هیچ بازی ناپاک در مرگ مالکوم Harsch در ویکتورویل

ویکتور ویل (CBSLA) — مالکوم Harsch از 38 ساله سیاه یافت می شود حلق آویز از یک درخت در نزدیکی یک ویکتورویل کتابخانه در ماه گذشته درگذشت از یک خودکشی ظاهری سان برناردینو کلانتر در روز جمعه گفت.

در بیانیه این اداره گفت: آن را به حال به دست آمده نظارت تصویری که نشان داد هیچ بازی ناپاک در مه 31 مرگ است. این گروه همچنین گفت: کارآگاهان ملاقات با Harsch خانواده و شواهد جمع آوری شده از جمله این ویدئو.

“اگر چه هنوز هیچ نشانه ای از خباثت این آسیب شناس پزشکی قانونی در حال انتظار برای نتایج سم شناسی قبل از تعیین علت و نحوه مرگ” این گروه در بیانیه ای گفت.

با توجه به کلانتر یک زن به نام 911 در مه 31 در حدود 7:07 a. m. به گزارش که دوست پسر او تا به حال خود را به دار آویخته.

تماس گیرنده گفت که او و دوست پسر او را بعد از شناسایی به عنوان Harsch شده بود با هم در طول صبح بود اما او پس از بازگشت به چادر او برای یک دوره کوتاه از زمان. او گفت: دیگر در این اردوگاه به او گفت که Harsch داشت حلق آویز از یک درخت و قطع.

مردم ساکن در این اردوگاه بودند انجام CPR و تلاش برای احیای Harsch زمانی که نمایندگان وارد شده و در زمان بیش از. با وجود نجات بخش تلاش های امدادگران Harsch بود در صحنه مرده.

“یک تحقیق کامل انجام شد در صحنه برای بازیابی هر گونه شواهدی برای کمک به بررسی” بیانیه ای گفت:. “کلانتر پرسنل در صحنه از جمله پزشکی قانونی محقق نمی بازیابی هر گونه شواهد نشان می دهد بازی ناپاک است.”

Najee علی سخنگوی خانواده با صدور بیانیه ای جمعه شب که گفت:, در بخش:

“از طرف خانواده مالکوم Harsch متاسفانه به نظر می رسد او را به زندگی خود را. در ویکتورویل اداره پلیس مقامات جدید منتشر شواهد تصویری به اعضای خانواده. خانواده می خواهد به صمیمانه با تشکر از همه برای حمایت خود و نماز است.”

با توجه به بخش کلانتر جان مک ماهون شده است در تماس با وزارت دادگستری کالیفرنیا و همکاری با آنها به تحقیقات خود ادامه داد.

هر کسی با اطلاعات در مورد Harsch مرگ خواسته بود به تماس ویکتور ویل ایستگاه در 760-241-2911.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>