لس آنجلس (CBSLA) – دانش آموزان از یک شرمن اوکس مدرسه برگزار شد یک درایو در, تئاتر, سبک فارغ التحصیلی در وان Nuys شود پنج شنبه شب.

یک درایو در سبک مراسم فارغ التحصیلی برگزار شد در ون نویس برای شرمن اوکس مرکز برای غنی شده مطالعات. 11 ژوئن 2020. (CBSLA)

فارغ التحصیلی در کنار هم قرار شد برای سالمندان در شرمن اوکس مرکز برای غنی شده مطالعات یک 4-12 آهنربا مدرسه است که بخشی از لس آنجلس Unified School District.

300 خودرو به انتظارنشسته بودند تا برای شرکت در این مراسم که شامل یک ضبط فارغ التحصیلی بود که نمایش داده شده در صفحه نمایش.

نیز وجود دارد مواد غذایی کامیون و یک گروه در دست برای کمک به جشن نقطه عطف.

William S. هارت اتحادیه دبیرستان منطقه در سانتا کلاریتا برگزار شد یک سری از درایو-از طریق مراسم فارغ التحصیلی این ماه کامل با یک مرحله است. دانش آموزان پوشیدن چهره و پوشش راه می رفت در سراسر صحنه شنیده می شود نام خود را بخوانید و خود عکس های گرفته شده قبل از بازگشت به ماشین.

ماه گذشته لس آنجلس هیئت ناظران اعلام کرد که خودرو رژه اجازه داده می شود برای جشن فارغ التحصیلی, جشن های تولد و رویدادهای دیگر. اما آنها نمی تواند شامل وسایل نقلیه از قبیل دوچرخه و چرخ دستی گلف convertibles یا موتور سیکلت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de