تیرانداز در اجرا پس از 1 نیوزیلند افسر کشته و 1 مجروح

ولینگتون, نیوزیلند — New Zealand police گفت: یک افسر کشته شد و, کشته و زخمی در پا در اوکلند در صبح روز جمعه زمانی که آنها را متوقف ، مشکوک شد و در اجرا.

پلیس گفت: ماموران بودند انجام یک روال ترافیک توقف زمانی که آنها کشیده بیش از یک ماشین حمل دو نفر است. یکی از آنها با استفاده از یک خمرهای شکل تفنگ شروع به شلیک ماموران قبل از اینکه ماشین به سرعت دور, پلیس گفت:. گفتند ماشین ضربه اطرافیان که او نیز مجروح شدند.

                                                                                                                                                                                                                       

کمیسر پلیس اندرو Coster گفت: هیچ چیز برای نشان دادن هر چیزی خارج از عادی زمانی که خودرو برای اولین بار طول کشیده.

او گفت: ماموران نبودند حمل اسلحه. New Zealand police نیست به طور معمول حمل اسلحه اما به طور معمول آنها را در دسترس در تنه وسایل نقلیه خود را.

‘œThis است تکان دهنده وضعیت” Coster گفت: رسانه ها است. ‘œIt بدترین اخبار پلیس و افسران پليس, خانواده همیشه می توانید دریافت خواهید کرد در این دوره از آنچه که ما انجام دهد.”

او گفت: افسر دوم در بیمارستان بستری شد با جدی پا آسیب در حالی که اطرافیان بود که در یک بیمارستان با جراحات جزئی.

هشت مدرسه در این منطقه قرار گرفتند به مستند Coster گفت: پلیس و راه اندازی جاده cordons. آنها به مردم توصیه می شود برای دور ماندن.

رسانه های محلی گزارش داد که پلیس به شدت مسلح بودند حمله کردند و حداقل یک خانه در نزدیکی محل تیراندازی. وجود دارد گزارش های ضد و نقیضی در مورد اینکه آیا کسی تا به حال شده است به زندان برده شد. پلیس بلافاصله ارائه اطلاعات بیشتر است.

                                                                                                                                                                                                                       

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت: این خبر از افسر مرگ ویرانگر بود.

‘œTo از دست دادن یک افسر پلیس است به از دست دادن کسی که کار برای همه ما, اما همچنین یک عضو خانواده کسی را دوست داشت و دوست” او در بیانیه ای گفت.

پلیس وزیر استوارت نش گفت: افسر ‘œwas یک مرد که اختصاصی کار خود را به نگه داشتن ما امن است.�

شاهد ایلین Taniela گفت نیوزیلند هرالد او در خانه بود زمانی که او شنیده ام صدای شلیک گلوله. او گفت: یکی از دوستان که در راه خود را به خانه او در آن زمان توضیح داده شده دیدن یک افسر در زمین تکان دادن.

آخرین بار نیوزیلند افسر پلیس کشته شد در خط وظیفه بود 11 سال پیش.

نیوزیلند در سال گذشته تصویب شده جدید, قوانین کنترل اسلحه ممنوع مرگبارترین انواع سلاح های نیمه اتوماتیک پس از تیراندازی و کشتار است که در آن یک فرد مسلح کشته و 51 نفر در دو Christchurch مساجد در هنگام نماز جمعه.

اوکلند نیوزیلند بزرگترین شهرستان با حدود 1.7 میلیون نفر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net