تیراندازی اعتراضات آزمون آتلانتا در تصویر سیاه و رفاه

ماشین های پلیس در خیابان ها سوخته از آتلانتا به عنوان معترضان شکست ویندوز و اسپری-نقاشی گرافیتی خارج CNN ستاد. حتی در اعتراض ملی پلیس و خشونت نژادی و بی عدالتی Chassidy Evans تلاش برای درک اینکه چرا زادگاه او با میراث خود را از مقاومت صلح آمیز در حال فوران در هرج و مرج است.

سپس او را عمو Rayshard بروکس در یک سفید آتلانتا افسر پلیس پس از مبارزه با یک مستی رانندگی بازداشت و تلاش برای فرار. آشفته تظاهرات مشتعل توسط مه 25, پلیس, قتل یکی دیگر از سیاه جورج فلوید در مینیاپولیس به سختی پختند که بروکس کشته شد هفته گذشته است.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œWe ایستاده بود با آتلانتا اداره پلیس زمانی که آنها فقط پاره کردن شهر ما و گفت: این اتفاق در اینجا’� ایوانز گفت: از تظاهرات خشونت آمیز. صحبت کردن از طریق اشک در یک کنفرانس خبری این هفته او افزود: ‘œIt باعث می شود شما خوردن کلمات خود را.’�

بروکس’ قتل به زودی پس از آتشین تظاهرات و فلوید مرگ زیر زانو سفید, مینیاپولیس افسر باید بازیگران سخت ویژه بر ترک در آتلانتا شهرت برای توازن نژادی و رفاه. بروکس’ مرگ شعلهور تحول در خیابان هر چند آن را به عنوان مخرب است.

شعار خود را برای چند دهه به عنوان ” œthe شهرستان بیش از حد شلوغ به نفرت,’� آتلانتا تا به حال یک توالی ناگسستنی از شهرداران از سال 1973. آمریکایی های آفریقایی تبار خود را بیش از 176,000 کسب و کار در مترو آتلانتا با توجه به سرشماری بیش از هر متحده در منطقه شهری خارج از نیویورک است. پس از استخدام اولین سیاه افسران در سال 1948 آتلانتا اداره پلیس است که در حال حاضر 60 درصد سیاه, بالاتر حتی شهر با جمعیت 52%.

اما فعالان و دانشگاهیان می گویند کسانی که دهه پیشرفت نکرده پل یک خمیازه اجتماعی و اقتصادی تقسیم در جامعه است. سه نفر از چهار آتلانتا ساکنان در فقر زندگی سیاه و سفید هستند. بنابراین نه همه افرادی که کشته شده اند تحت پیگرد قانونی از سال 1997.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œThere هستند بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار هستند که به خوبی انجام می دهند اما تعداد زیادی از آنها که گفت:” جرالد Griggs یک آتلانتا فعال دادستان و معاون رئيس جمهور از شهر NAACP فصل. ‘œThat بخشی از دلیل شما شاهد این ناآرامی به خاطر آنها نادیده گرفته شده برای 40 سال.’�

آتلانتا رو لحظه ای تعیین کننده در سال 1968 هنگامی که مادری پسر مارتین لوتر کینگ جونیور ترور شد در ممفیس ، شورش هایش در سراسر ایالات متحده و هزاران نفر از گارد ملی نیروهای بسیج برای برقراری نظم در شهرستانها. آتلانتا خودداری از خشونت و جمعیت بی سر و صدا به صف ایستادند روز پادشاه تشییع جنازه به نگاه اجمالی قاطر رانده سبد کشیدن تابوت خود را – یک واکنش است که کمک به ساخت این شهر میراث مقاومت بدون خشونت.

پنج سال بعد مینارد جکسون انتخاب شد آتلانتا سیاه شهردار و اعتبار بود با اقدام مثبت سیاست هایی که به سیاه و سفید متعلق به شرکت سهم بیشتری از شهر قرارداد. جکسون همچنین متعهد به تعقیب افسران پلیس برای اعمال خشونت.

اما تنش های نژادی همچنان برای چندین دهه به عنوان آتلانتا رشد اقتصاد خود را – و آن مشخصات ملی – اغلب با چند منافع مستقیم به فقیر سیاه ساکنان گفت: Maurice روی ناچاری یک دانشگاه مورخ و نویسنده کتاب در مسابقه در آتلانتا به نام ” œThe افسانه سیاه مکه.’�

                                                                                                                                                                                                                       

آتلانتا فولتن-شهرستان استادیوم که در سال 1965 افتتاح شد و به خانه تبدیل شد بیس آتلانتا بریوز, تجاوز در محله. چند دهه بعد, تسهیلات نشانید بود برای ساخت یک ورزشگاه المپیک 1996, تابستان بازی ها باعث املاک و مستغلات راش سفید متعلق به کسب و کار و سرکوب و جنایت قبل از آتلانتا بود و محوری به کانون توجه بین المللی.

پادشاه میراث اغلب برانگیخته در ترویج همکاری بین شهرستان رهبران سیاه و سفید ایجاد کسب و کار روی ناچاری گفت.

‘œBecause این شاه وطن و حقوق مدنی مردم در اینجا زندگی می کنند آنها را سفید تجربه توده سیاه و سفید ساخته شده و آن را در مورد طبقه متوسط’� روی ناچاری گفت.

او همچنین اشاره کرد که تظاهرات خشونت آمیز را لرزاند آتلانتا حداقل شش بار از اواسط دهه 1960 بود. معترضان شکست فروشگاه ویندوز و پرتاب سنگ و بطری در سال 1992 پس از یک هیئت منصفه تبرئه سه لس آنجلس افسران پلیس در ضرب و شتم رادنی کینگ.

عصبانی تظاهرکنندگان در مواجهه با پلیس در سال 2006 پس از ماموران لباس شخصی در خدمت یک حکم گران به آتلانتا خانه از 92 سال کاترین جانسون و به ضرب گلوله او هنگامی که او بعد از یک تفنگ در آنها. سه افسر پلیس دریافت زندان فدرال محکوم شد.

Fulton County, دادستان منطقه پل هوارد می گوید دفتر خود را به محاکمه افسران در نه پس از قتل او در سال 1997. همه قربانیان بودند ،

در این روز پس از بروکس کشته شد, Howard اعلام کرده است به اتهام قتل, در برابر افسر آتش گشودند و رئیس پلیس اریکا سپر استعفا داد. شهردار Keisha لنس کف دستور داده است تا سیاست های جدید برای محدود کردن افسران استفاده از نیروی مرگبار در حالی که اعضای شورای شهر پیشنهاد بیشتر پلیس نظارت.

‘œ Keisha لنس کف و پاول هوارد به طور خاص می خواهید به نظر می رسد به پاسخگو با عمل بسیار به سرعت و نه پنهان شدن پشت یک طولانی بررسی دوره,’� گفت: Andra Gillespie, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه اموری.

کف منتخب در سال 2017 شده است از نزدیک تماشا به عنوان یک پتانسیل در حال اجرا همسر برای دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن. هوارد چهره اولیه انتخابات Aug. 11.

آتلانتا در تحولات اخیر بیش نژادی و بی عدالتی نشده در امان سیاه و کسب و کار.

پس از شانل شاهین تماشا ماشین پلیس سوزاندن در اخبار مه 29, او آموخته اوایل روز بعد که کسی تا به حال پرتاب یک آجر از طریق پنجره از محموله بوتیک.

زمان هاوک رسیده مغازه او متعلق به شش سال بیشتر از طراح لباس و کفش و کیف دزدیده شده است. بنابراین نقدی ثبت نام 100 دلار در داخل است.

‘œI درک آنها از جا در رفته و آنها نا امید و همه که’� گفت: Hawk که برآورد او از دست داد $100,000 در کالا به تنهایی. ‘œBut این است که یک کسب و کار متعلق به, و آنها می دانند که آن را به یک سیاه متعلق به کسب و کار. که من دیوانه.’�

او را در میان بیش از یک دوجین صاحبان به دنبال کمک از آتلانتا سیاه و سفید متعلق به کسب و کار امداد رسانی به یک گروه آغاز و پس از تظاهرات. این گروه مطرح است بیش از $200,000 برای کمک به آسیب و هدف برای $500,000 بنیانگذاران Khadeeja Rayner گفت.

‘œI نیستم قرار دادن پایین کسی که غارت,’� Rayner گفت. ‘œPeople احساس” من قصد دارم به انجام آنچه که من باید انجام دهید. آنها در حال کشتن ما به هر حال.”�

در ضمن آتلانتا در حال آماده سازی برای بروکس’ مراسم تشییع جنازه روز سه شنبه. بازیگر و فیلمساز Tyler Perry, تجسم, سیاه رفاه در آتلانتا و کمک به پرداخت صورتحساب.

خدمات برگزار خواهد شد Ebenezer کلیسای باپتیست که در آن پادشاه موعظه و بیش از 1000 سوگواری مرگ او پنج دهه پیش.

___

به bynum گزارش از ساوانا ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de