فروشگاه تجارت بحث را در دستور کار

یک پیشنهاد تازه به بند مقررات آزاد آدلاید فروشگاه تجارت ساعت قرار داده می شود به هنگامی که مجلس آن را بازگشت از تعطیلات زمستانی با یک تصمیم ساخته شده در یک راه یا دیگری توسط کریسمس.

خزانه دار راب لوکاس اعلام کرد که یک سری از موقت معاملات پسوند در اوج coronavirus نگرانی با استناد به توصیه های بهداشتی که ساعت بیشتر اجازه می دهد بهتر است فاصله.

با این حال که به پایان آورده بود این هفته به عنوان SA همچنان به سرکوب منحنی.

تحت SA فعلی فروشگاه تجارت قوانین دارای برچسب “دیوانه” و “کهنه” توسط دولت, معافیت داده می شود برای برخی از موارد خاص است. آقای لوکاس استفاده کرده است که قدرت اجازه می دهد تا حومه روز بوکس تجارت و فروش جمعه سیاه. این قوانین همچنین می گویند آن را نمی توان استفاده می شود که اغلب به تضعیف قصد داشتن محدودیت.

آقای لوکاس گفت: تبلیغ به COVID دوره و نظر سنجی ها نشان داد روشنی عمومی اشتها برای اطلاعات بیشتر خرید ساعت, و او را یک دوم کرک اصلاحات در این سال است.

فروشگاه تجارت ساعت زدایی بود امضا انتخابات تعهد از برتر استیون مارشال, اما گلوله را پس از آن توسط نیروی کار و بالا خانه crossbench.

آقای لوکاس گفت که COVID دادگاه تا به حال رد و ادعا می کند از مخالفان که “آسمان را از سقوط در” اگر مردم داده شد آزادی بیشتری به خرید بروید در شب و در تعطیلات آخر هفته.

او پرچم همه-یا-هیچ چیز پیشنهاد به عنوان رقیب احزاب خواهد بود خواست برای بازگشت کامل مقررات زدایی و کار ارائه به فقط اجازه 9 دهانه به جای ساعت 11 صبح روز یکشنبه خواهد بود را رد کرد.

Shoppers in Rundle Mall in June. Picture: Naomi Jellicoe
media_cameraخریداران در Rundle Mall در ماه ژوئن. تصویر: Naomi Jellicoe

“این گزاره ای است که زمانی در ماه سپتامبر یا اکتبر … برای تست آب دوباره” آقای لوکاس گفت. “ما در حال حرکت است. یک ساعت در اینجا و یا وجود ندارد که مردم واقعا چه می خواهید.

“آنها باید طعم ارزش بزرگ از قادر بودن به چهار ماه از انتخاب در شرایط معاملاتی ساعت. آسمان سقوط نمی کند به عنوان حزب کارگر مدعی آن خواهد بود.

“ما در واقع تا به حال برخی از مستقل سوپر مارکت تجارت تمدید ساعت.”

آقای لوکاس گفت که او “نگه داشتن نفس من” در مورد حمایت از آن عبور کند.

“به نظر ما خواهد بود برای تعیین آن یک راه یا دیگری قبل از پایان سال,” او گفت:.

SA خرده فروشان مستقل سخنگوی کالین برشی گفت: دوره اخیر از گسترش تجارت شده بود “فاجعه بار” برای فروشگاه های کوچک بودند که از دست دادن پول. او گفت: درآمد برای خرده فروشان کوچکتر بود 25 درصد در تعطیلات آخر هفته و 50 درصد در تعطیلات عمومی.

“این در واقع توجیه که مردم نمی خواهند به فروشگاه های اضافی آن ساعت” آقای قیچی گفت.

“این چیزی است که ما همیشه می گفت. اگر شما تنها باید 100 دلار به صرف شما نمی خواهید به صرف پول بیشتر هر از آنجا که مغازه ها باز هستند دیگر. آن را به اتفاق می افتد.

“بسیاری از فروشگاه ها بسته شود. “ما نمی budging در موقعیت ما است.”

رهبر مخالفان پیتر Malinauskas گفت: مغازه ها کوچکتر بوده و ضروری نقطه شروع برای یاد مارک های محلی مانند بهار خندقها و طلایی شمال به دریافت محصولات خود را در قفسه.

“همه شواهد می گوید که مجموع مقررات زدایی در راه است که تنها منافع duopoly تضعیف رشد مشاغل در کشور ما” آقای Malinauskas گفت.

“مستقل سوپرمارکت بخش استخدام افراد بیشتری را در هر دلار از طریق تا از Coles و Woolworths.”

آقای Malinauskas گفته است که این پیشنهاد را از اوایل یکشنبه دهانه به عنوان یک “سازش”.

او گفت: کارگران می تواند ساعت های طولانی زمانی که آنها در حال حاضر rostered برای ساعت 11 صبح روز یکشنبه اما بیشتر تعطیلات عمومی تجاری را انکار آنها و خانواده در یک روز کامل خاموش است.

مستقل MP جان darley مردانه سبز و SA بهترین می گویند آنها هنوز هم در مخالفت با تغییر. است که برگ های لیبرال به عنوان تنها حزب حمایت از مقررات زدایی و قادر به عبور از آن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de