‘خرید در یک فروشگاه یک امتیاز است نه یک حق”: بیشتر خرده فروشان در سراسر کشور نیاز خریداران به پوشیدن ماسک

لس آنجلس (CBSLA) — بیشتر و بیشتر خرده فروشان و کسب و کار نیاز به پوشش صورت اما برخی از خریداران فقط نمی خواهید برای پوشش چهره خود را.

بهترین خرید این هفته اعلام کرد که آنها نیاز تمام مشتریان را پوشش چهره خود را در حالی که خرید در فروشگاه خود را. این سیاست جدید می رود به اثر بلافاصله و بهترین خرید را می گوید که می خواهد با ارائه یک ماسک به مشتریان که یکی نیست.

در سراسر کشور خرده فروشان الکترونیک در پیوستن به خارج, Kroger, Costco و استارباکس در سازماندهی اجباری ماسک در فروشگاه خود در سراسر کشور است.

حرکت در خط با فدراسیون ملی خرده فروشی که به نام پنج شنبه برای همه خرده فروشان به اتخاذ یک کشور سیاست است که نیاز مشتریان را به “محافظت از سلامت و رفاه مشتریان و همکاران و همکاران در طول coronavirus بیماری همه گیر.”

“خرید در یک فروشگاه یک امتیاز است نه یک حق” این گروه در بیانیه ای گفت:. “اگر یک مشتری حاضر به پایبندی به فروشگاه سیاست های آنها در حال قرار دادن کارکنان و مشتریان دیگر در بی خطر است.”

اما با وجود شواهد رو به رشد است که با پوشیدن ماسک صورت می تواند به قطع انتقال COVID-19 بسیاری از مردم به مقاومت در برابر پوشیدن ماسک صورت – گاهی اوقات با خشونت ، چهارشنبه Ralphs کارگر اسپری فلفل مردی که آماج خود را با یک سبد خرید به خاطر او خواسته او را به پوشیدن ماسک. در سراسر کشور مردم بوده است به ضرب گلوله کشته و بیش از اینکه مجبور به پوشیدن ماسک های صورت از جمله در یک فروشگاه مواد غذایی در گردنا در جولای 8.

اما مراکز خرید مانند بیشه باید آمد تا با یک راه حل خلاق برای تشویق خریداران به پوشیدن ماسک – چیزهای رایگان.

این مرکز خرید در فضای باز می گوید که آنها را متعجب تصادفی خریداران با جوایز مانند پارکینگ افتخاری, سرد, قهوه, یک شیرینی تازه یا یک Sprinkles نوعی کیک کوچک فقط برای پوشیدن ماسک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de