کمبود تجهیزات تناسب اندام منجر شیراز به ایجاد ایالات متحده آمریکا ساخته شده و وزن

سانتا آنا (CBSLA) — همراه با بسته شدن ورزشگاه coronavirus همه گیر نیز ناشی از کمبود برخی از تجهیزات تناسب اندام.

اعطای Broggi سابق دریایی کاپیتان مجبور شد برای به ورزشگاه در سراسر اورنج کانتی ماه پیش به عنوان COVID-19 موارد برای اولین بار شروع به ظاهر می شود.

به عنوان احتیاطی ادامه و مقامات نه آرام هشدار برای جلوگیری از تجمعات و تماس Broggi گفت: این تغییرات به نظر نمی رسد به اجازه.

“من فکر می کنم مردم متوجه می شوند در حال حاضر این است که یک چیز دراز مدت. وجود دارد مردم قرار دادن ورزشگاه در آشپزخانه خود را,” او گفت:.

با این هجوم افراد مشغول به کار در خارج از خانه به وجود می آید برخی از جدید عرضه تجهیزات سالن های بدنسازی آنها در حال حاضر نیاز است که مردم در سراسر کشور گزارش داده اند که سخت برای پیدا کردن هستند.

Broggi گفت که او برای اولین بار متوجه کمبود زمانی که او تلاش برای راه اندازی در خانه و ورزشگاه برای مشتریان خود در خانه اما بسیاری از محلی و فروشگاه های آنلاین بودند خارج از بورس.

خود را به نگه داشتن کسب و کار شناور و ارائه راه حل Broggi شروع به ساخت خود را در قفسه در اورنج کانتی و منابع ریخته گری در ویسکانسین به صفحات آهن.

“بیش از همه ملت ما این فروش در کانادا ما در حال حاضر به فروش می رسد این عاشق جعبه با برچسب ارسال می شود. این یک مصیبت بزرگ چون سنگین” Broggi گفت.

Broggi شرکت قدرت شرکت ، یکی از تنها شرکت هایی در کشور به فروش وزنه و قفسه های ساخته شده در ایالات متحده آمریکا

“اگر من یک چند بشقاب منظورم این است که اگر من آنها را قرار داده تا در سایت آن را فقط رفته فورا. مردم نمی توانند این را پیدا کنید در هر نقطه,” او گفت:.

همراه با فروش تجهیزات Broggi شرکت نیز ارائه می دهد آموزش از طریق زوم با مشتریان از سراسر جهان است.

“نوآوری و انطباق با پیروزی. این چیزی است که ما می توانید انجام دهید به عنوان یک کشور برای رسیدن به طرف دیگر و اجازه دهید وجود داشته باشد برخی از امید” Broggi گفت. “گفتن ما میخوایم این کار ما می توانیم آن را انجام دهد. که فقط به همه چیز در زندگی است. از آن گذشته می رود این بیماری همه گیر.”

Broggi گفت که او انتظار دارد خود را بزرگ بعدی حمل و نقل از وزن در هفته آینده. او در حال برنامه ریزی برای فروش آنها را از محلی سانتا آنا انبار و آنلاین. آنها خواهید بود در دسترس برای فروش در پایان ماه اوت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر