کمبود روی ضد عفونی کننده دست در نزدیکی شما ؟ خود را

ضد عفونی کننده دست است پرواز کردن قفسه های فروشگاه در ایالات متحده آمریکا به عنوان افراد و کسب و کار انبار کردن لوازم برای محافظت از آنها در برابر عفونت کروناویروس.

کارشناسان بهداشت عمومی توصیه می کنند که تمیز کردن دست های خود را با هر آب و صابون و یا الکل مبتنی بر راه حل یکی از بهترین راه ها برای جلوگیری از عفونت — هدایت عمومی به نظر می رسد غذای. مصرف کننده تقاضا برای دست عفونی افزایش یافت 1,400% در هفته های اخیر با توجه به صنعت خرده فروشی داده است. برخی از فروشندگان در حال محدود کردن تعداد ظروف مشتریان می توانند با خرید هر بازدید در حالی که دیگران در حال سرقت تا قیمت های خود را در فروشگاه ها و آنلاین.

خوشبختانه کارشناسان به یک راه حل عملی برای مصرف کنندگان که می تواند به پیدا کردن شخصی مواد ضد عفونی کننده در فروشگاه: خود را.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

“خانه دست عفونی هستند فقط به عنوان موثر به عنوان آنچه که شما خرید زمانی که شما با استفاده از حق در صد الکل” ایسنا نویسندگان دکتر دیوید Agus گفت: CBS MoneyWatch. “این یک راه خوب برای دریافت در اطراف مردم قیمت-درآوردن برای Purell.”

آیا آن را به خودتان عفونی باید دارای حداقل 60% الکل توسط حجم به کار دکتر Agus گفت. ایزوپروپیل الکل (بهتر شناخته شده به عنوان الکل) و یا اتانول هر دو گونه های مناسب کارشناسان CBS گفت: MoneyWatch.

راه راست را به شستن دست های خود را

“اگر شما آن را به خوبی آن را در مورد به عنوان موثر به عنوان با استفاده از آب و صابون,” گفت: دکتر استفن مورس استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه کلمبیا در نیویورک است. “ما می دانیم که آن را با این نسخهها کار — فقط مطمئن شوید که آن را به اندازه کافی مصرف الکل در آن است.”

اضافه کردن آلوئه ورا نیز آن را آسان تر برای پوست و اضافه کردن ضخامت. و تکان دهنده در چند قطره از روغن های ضروری مانند اسطوخودوس را به مخلوط دل انگیز عطر بنابراین کاربران نمی مانند بوی الکل در اطراف خانه یا دفتر.

در اینجا یک لیست از مواد مورد نیاز خود را به ضد عفونی کننده دست:

  • 2/3 فنجان الکل
  • 1/3 فنجان ژل آلوئه ورا
  • 5-10 قطره از اسانس (اختیاری)
  • کاسه مخلوط
  • قاشق
  • قیف
  • دو اونس بطری اسپری یا صابون مایع ظرف
  • پوشش نوار و قلم و یا نشانگر برای برچسب ظرف (یا چسب برچسب)

جهت: ریختن الکل و ژل آلوئه ورا را در یک کاسه ریخته و هم بزنید تا مخلوط. اضافه کردن چند قطره از روغن های ضروری و هم بزنید و به کمک ماسک بوی الکل. با استفاده از قیف برای ریختن هشت اونس مخلوط را در ظروف سپس اضافه نمودن نوار مشخص شده نوار پوشش (یا چسب برچسب) برای شناسایی بطری مطالب.

ضد عفونی کننده دست نمی کشتن تمام ویروس ها اما از آن است که موثر در برابر coronavirus دکتر Agus توضیح داد. این ویروس محافظت شده توسط یک پوسته به نام “پاکت گلیکوپروتئین” که الکل شود. “هنگامی که شما را به دور حفاظتی بخشی از این ویروس در آن می میرد و خیلی سریع,” او گفت:.

چگونه ایالات متحده در حال آماده سازی مدارس برای شیوع کروناویروس?

در حالی که آب و صابون نیز موثر علیه ویروس, ضد عفونی کننده دست است که اغلب راحت تر است. “ما یک جامعه تنبل — هیچ کس می خواهد به نشستن در اطراف برای 20 ثانیه و شستن دست های خود را” دکتر Agus گفت.

به علاوه غرق معمولا در حمام و سرویس بهداشتی نیاز کاربران به لمس دستگیره در — و خطر تبدیل شدن به reinfected به خروج. در نهایت لازم مواد تشکیل دهنده ضد عفونی کننده دست می تواند در نهایت در تامین کوتاه مدت. تا آن زمان “رفع سریع عفونی انجام کار” به گفته دکتر Agus.

دکتر سانجی Maggirwar استاد میکروبیولوژی در دانشگاه جورج واشنگتن گفت: خانه عفونی می توانید آخرین هفته اگر آنها به درستی ذخیره شده در بطری در بسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im