لس آنجلس (CBSLA) — به قطع طناب یا نه به قطع طناب?

با بیشتر جریان گزینه های در دسترس تر از همیشه قبل از این که این سوال در ذهن میلیون ها نفر از آمریکایی ها است. بسیاری از این گزینه ها با یک هزینه اما, و است که می تواند تصمیم گیری را حتی سخت تر را.

جنوبی پاسادنا ساکن راب کلاید مشترک است به هر دو ماهواره و کابل است. او در حال حاضر قطع طناب یک بار و در حال حاضر او را به عقب با کابل. اما حتی پس از گذراندن ماه انجام تحقیقات او هنوز مطمئن نیست که راه را برای رفتن.

“قیمت است که به عنوان ارزان به عنوان شما در ابتدا فکر می کردم” کلاید توضیح داد.

“من همان چیزی که از یک سال پیش و در حال حاضر من آن را انجام دوباره این سال است. واقعا تصمیم گیری سخت. من واقعا دوست دارم به 100 درصد جریان,” او گفت:.

هنوز هم هنگامی که آن پایین می آید به دلار و سنت و کلاید می گوید آن را پیچیده می شود.

“من فکر می کردم با رفتن با جریان های من می تواند به کاهش صورتحساب من شاید در نیم. وجود دارد Hulu, زنده, Netflix و آمازون نخست دیزنی+ … آنها 15 دلار اینجا و 12 دلار وجود دارد. و من نمی صرفه جویی در پول زیادی است که با آه من برش طناب,” او گفت:.

C-NET سردبیر ارشد اشلی اسقودا می گوید که مانند کلاید شما باید برای انجام تحقیقات خود را. جریان هزینه ها اضافه کنید و شما باید به شکل از آنچه شما نیاز دارید و آنچه شما می توانید بدون زندگی می کنند.

“وجود دارد خدمات بیشتر از من می تواند احتمالا لیست. اگر شما اشتراک همه این خدمات می تواند گاهی اوقات بیش کابل خود را لایحه” اسقودا توضیح داد.

“یکی از چیزهایی که مردم باید واقعا باید آگاه باشند که آنها در مورد به بند ناف-برش خود را از کانال های محلی. بنابراین برای مثال اگر من می خواستم برای ادامه به تماشای CBS در اینجا در L. A., من می خواهم به مطمئن شوید که اشتراک یا شامل یک محلی زندگی می کنند تلویزیون دسترسی و یا من می خواهم که برای عضویت در یک سرویس مانند CBS همه دسترسی و دیدن برنامه های زنده تلویزیونی که در راه” اسقودا توضیح داد.

شما همچنین نیاز به مطمئن شوید که شما به اینترنت است تا به سرعت به نگه دارید فیلم های خود را جریان. این نیز می تواند هزینه های اضافی.

پیکس شماره یک تکه از مشاوره ؟

“مایل به اجازه رفتن از چیزی است که شما کاملا نمی love,” او گفت:. “این نوع از همه شما می توانید خوردن بوفه. شما نمی خواهید به پرخوری اما اگر شما در کنار هم قرار معقول بشقاب پر از خوشمزه جریان گزینه های شما خواهد بود راضی در پایان روز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im