واشنگتن — ساعت پس از دقت هماهنگ بیانیه توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ارسال نظامی و ‘œdominate خیابان,’� شهرهای آمریکا فرا گرفته بودند در بیشتر خشونت و تخریب است که تحت الشعاع تظاهرات خواستار عدالت بعد از نسل از نژاد پرستی.

در شهر نیویورک عمدتا مسالمت آمیز تظاهرات مربوط توسط مردم فوق العاده نمای ویندوز در نزدیکی مرکز راکفلر و شکسته شدن درب به طبقه میسی store on 34th Street ترک عمده منهتن شاهراه آشغال با شیشه های شکسته. یک وسیله نقلیه کشت و زرع از طریق یک گروه از مأموران اجرای قانون در یک تظاهرات در بوفالو زخمی شدن حداقل دو.

                                                                                                                                                                                                                       

تظاهرات فوران از فیلادلفیا که در آن صدها نفر از معترضان ریخته بر روی یک بزرگراه در قلب این شهر به آتلانتا که در آن پلیس با شلیک گاز اشک آور در تظاهرات به نشویل که در آن بیش از 60 سربازان گارد ملی را سپر ضد شورش به درخواست مسالمت آمیز معترضان که جمع شده بودند در مقابل تنسی دولت کاپیتول به افتخار جورج فلوید.

اطرافیان شان جونز که تماشا به عنوان مردم غارت لوکس فروشگاه در منهتن شیک سوهو محله توضیح داد: تخریب این راه: ‘œPeople انجام این کار هستند بنابراین دفعه بعد قبل از آنها فکر می کنم در مورد تلاش برای کشتن یکی دیگر از سیاه و سفید, شخص, آنها در حال رفتن به مانند ‘لعنت به ما نمی خواهیم آنها را در اینجا انجام این … دوباره.”�

ناآرامی در مینیاپولیس به نظر می رسد برای ایجاد ثبات در همان روز که فلوید برادر یک درخواست مهیجی برای صلح در محل که در آن یک افسر پلیس قرار داده و زانو خود را بر روی دستبند را گردن تا او را متوقف تنفس هفته گذشته است.

شمار تلفات ناشی از ناآرامی ها شروع به کوه از جمله دو نفر در شیکاگو و حومه. رئیس پلیس در لوییویل اخراج شد و پس از یک معشوق صاحب رستوران بود کشته شده توسط نیروهای امنیتی در ناآرامی های اوایل روز دوشنبه.

                                                                                                                                                                                                                       

آخرین موج اعتراضها در روز است که نسبت ناروا به تصویر کشیده شده خود را به عنوان hard-nosed, قانون-و-دستور رئیس جمهور و پلیس فدرال تحت فرمان مجبور به عقب صلح آمیز تظاهرکنندگان با گاز اشک آور به طوری که او می تواند راه رفتن به نزدیکی یک کلیسا و مطرح با یک کتاب مقدس.

مغلوب ساختن پیشی جستن پدید آمده پس از دو روز از نمایش عمومی و تهدید در اظهارات کاخ سفید در باغ گل رز که او را اعزام ‘œthousands و هزاران نفر’� از نیروهای ایالات متحده. سپس او به یک پیاده روی را از طریق پارک لافایت به واشنگتن خانه از عبادت شناخته شده به عنوان ‘œThe کلیسا از رئیس جمهور� که دچار خسارت آتش سوزی در تظاهرات.

عکس op محکوم شد توسط اسقفی اسقف Mariann ادگار زمانی مشخص.

‘œThe رئیس جمهور فقط با استفاده از یک کتاب مقدس و یکی از کلیساها از اسقف نشین به عنوان یک پس زمینه برای یک پیام تضاد به تعالیم عیسی و همه چیز را که کلیسای ما می ایستد’� او گفت:.

ملت شده است roiled با خشونت بیش از مرگ فلوید برای نزدیک به یک هفته است. تظاهرات آمده پس از سالها به دنبال پلیس اصلاحات بیش از تکرار موارد از اقلیت های مرگ در بازداشت پلیس و در زمانی که کشور در حال حاضر در وضعیتی وخیم از شیوع کروناویروس و افسردگی-سطح بیکاری است.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œWe شده است نشستن در یک انبار باروت برای برخی از زمان و آن را به پشت سر هم,’� گفت: پلیس فیلادلفیا کمیسر دانیل یاغی که افسران ساخته شده اند صدها نفر از بازداشت.

رئیس جمهور به دنبال دوره دوم خود در دفتر خواستار پایان دادن به گرم تظاهرات در سخنان از باغ گل رز و متعهد به استفاده از نیروی بیشتری برای رسیدن به آن هدف.

اگر فرمانداران سراسر کشور انجام نمی استقرار گارد ملی در تعداد کافی برای ‘œdominate خیابان,’� مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ارتش ایالات متحده خواهد قدم به ‘œquickly حل این مشکل برای آنها.’�

‘œWe بزرگترین کشور در جهان’� رئیس جمهور اعلام کرد. ‘œWe در حال رفتن به نگه داشتن آن امن است.�

یک استقرار نظامی با مغلوب ساختن پیشی جستن به ایالات متحده را خیره کننده مداخله فدرال به ندرت دیده می شود در تاریخ آمریکای مدرن. آن را درو مقایسه به سال 1968 زمانی که ریچارد نیکسون زد به عنوان قانون و نظم نامزد پس از شورش پس از ترور مارتین لوتر کینگ جونیور

دقیقه قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به صحبت کردن پلیس و سربازان گارد ملی آغاز شد به شدت وادار به عقب صدها نفر از معترضان مسالمت آمیز که جمع شده بودند در پارک لافایت در سراسر خیابان را از کاخ سفید که در آن آنها شعار علیه خشونت پلیس و فلوید مرگ در مینیاپولیس. به عنوان تهمت صحبت کرد, پارگی کپسول های گاز می تواند صدای انفجار.

پنج ماه قبل از روز انتخابات, رئیس جمهور روشن ساخته است که او می خواهد سهام خود را از انتخاب مجدد تلاش بر متقاعد کردن رای دهندگان که خود را قوی بازو رویکرد موجه به سرکوب شدید ترین ناآرامی های مدنی پس از دهه 1960 است. او کمی تلاش به آدرس نارضایتی از آمریکایی ها و دیگران خشم فلوید مرگ و معضل خشونت پلیس را تضعیف میکند چه مبارزات انتخاباتی خود امیدوار خواهد بود افزایش درخواست تجدید نظر به رای دهندگان آمریکایی.

صحنه در داخل و اطراف کاخ سفید در روز دوشنبه شب به نظر می رسد به دقت هماهنگ شده. به عنوان جمعیت معترضان رشد دادستان کل ویلیام بار وارد در پارک لافایت به دنبال بیش در تظاهرات و ازدحام از اجرای قانون است.

تهمت که به ندرت در مراسم کلیسا برگزار شد تا کتاب مقدس و جمع آوری یک گروه از مشاوران – تمام سفید – ژست برای عکس در خانه های تاریخی ،

لحظه ای بود که به سرعت تقبیح با مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان با رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: رئیس جمهور ‘œused نظامی به فشار یک اعتراض مسالمت آمیز به طوری که او می تواند یک عکس op در یک کلیسا است.�

قانون فدرال مجوز رئیس جمهور برای اعزام ارتش به متحده برای سرکوب این قیام و یا اگر یک کشور هجوم قانون فدرال کارشناسان حقوقی گفت. اما مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات نیز راه اندازی فوری درگیری با مقامات در نیویورک و کشورهای دیگر که اظهار داشت که رئیس جمهور ندارد طرفه مناسب برای ارسال در نیروهای مقابل را از دولت های محلی.

اوایل روز دوشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ملت فرمانداران در یک ویدئو کنفرانس که آنها ‘œlook مثل احمق ها’� برای استقرار و حتی بیشتر سرباز گارد ملی. ‘œMost از شما ضعیف است,’� او گفت:.

وی افزود: ‘œYou رو به دستگیری مردم شما را به پیگیری مردم شما را مجبور به قرار دادن آنها را در زندان برای 10 سال و شما هرگز دیدن این مسائل دوباره.’�

واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee یک دموکرات را رد کرد و مغلوب ساختن پیشی جستن دیدگاه به عنوان ” œrantings از ناامن مرد در تلاش برای نگاه قوی بعد از ساختمان خود را در تمام فعالیت های سیاسی در نژاد پرستی.’�

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن دموکرات نامزد ریاست جمهوری قول داد به آدرس نژادپرستی نهادی در 100 روز اول در دفتر. او ملاقات حضوری با رهبران دلاور و همچنین در یک نشست مجازی با-شهر شهرداران.

بایدن گفت: نفرت پدیدار ‘œwhen شما باید کسی در قدرت است که تنفس اکسیژن به نفرت.’�

بیش از 5600 نفر در سراسر کشور بازداشت شده اند طی هفته گذشته برای ارتکاب به سرقت مسدود کردن بزرگراه ها و شکستن حکومت نظامی با توجه به تعداد توسط آسوشیتد پرس.

___

سالیوان و موریسون گزارش از مینیاپولیس. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر ایالات متحده کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de