سن کلمنت (CBSLA) – با کالیفرنیا به دنبال در یک پتانسیل کمبود تخت بیمارستان در چهره COVID-19 گیر دولت است و با توجه به بازگشایی یک سان کلمنت بیمارستان.

اورنج کانتی هیئت ناظران Chairmwoman میشل جراحی گزارش روز دوشنبه که مقامات دولتی به دنبال بازگشایی 73-تخت Saddleback بیمارستان که بسته بود در سال 2016.

این شهر به مقابله با MemorialCare نظام سلامت در ژوئن 2019 که به MemorialCare یک سال و یا بازگشایی بیمارستان و یا فروش آن با توجه به جراحی.

“دوباره افتتاح این بیمارستان می تواند یک گام مثبت در مسیر درست و من مصرانه از دولت به عمل به سرعت به طوری که ما می توانید به عنوان بسیاری از منابع در اختیار ما برای صرفه جویی در زندگی” فولاد نوشت: در بیانیه ای.

روز دوشنبه کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت که دولت 75,000 تخت بیمارستان اما نیاز 50,000 بیشتر قادر به رسیدگی به شیوع کروناویروس. او درخواست بیمارستان های سراسر کشور برای اضافه کردن 30,000 تخت و می گوید دولت عرضه خواهد شد باقی مانده 20,000.

FEMA در حال حاضر کمک به راه اندازی 250-تخت همراه در بیمارستان در Riverside County Fairgrounds در حالی که 1000 تخت بیمارستان نیروی دریایی کشتی USNS Mercy در راه خود را به لس آنجلس است.

در ضمن 242 اتاق در سبک مبل سازی ساده وسبک Fairplex هتل در پومونا استفاده می شود به خانه coronavirus بیماران و یا کسانی که ممکن است در معرض ویروس و نیاز به از خود جدا کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im