بیمار به عنوان F*ck: با صدای بلند ضربت زدن کامیون انداخت Coronavirus دوران رقص

چه چیزی شما را بکنید هنگامی که virus نیروهای شما را به انصراف از سکوت خود را, دیسکو, رویداد, اما شما هنوز هم می خواهید به ارائه برخی از نوع حزب برای افرادی که نیاز به ارواح برداشته است ؟ اگر شما با صدای بلند ضربت زدن کامیون خدمه شما میزبان یک زوم برای توده ها.

“ما واقعا تنگ گره جمعیت و عادلانه انگشت شماری از ما به ضعف سيستم ايمنی و یا بیمار پس از آن اهمیت زیادی برای هر کس که ما را از هر نوع قرنطینه به طور جدی, اما ما همچنین می دانستند که ما همه می خواهم به تنهایی سریع” توضیح می دهد که شرکت کنندگان Nici قهوه ای است.

“موسیقی بود dope; با صدای بلند ضربت زدن کامیون استعداد زیادی” او می افزاید. “ما قادر به تماشای هر یک از دیگر dance, چت با دیگران عملا لبخند و خنده در هر یک از دیگر — همه از راحتی و ایمنی از خانه ما. بیمار ضربان اما افراد بیمار و کسانی که بچه ها واقعا انداخت پایین. این یک راه حل مدرن برای یک مشکل قدیمی, و آن را قطعا برداشته همه ارواح!”

چگونه این همه می آیند ؟ Westword پرسید.

چگونه این ایده برای اولین بار آشکار ؟

Fonzie: شما گفت: “آشکار.” نوشیدنی!

مرکبات: شما فقط باز “آشکار” بازی آشامیدنی! هر بار که کسی می گوید: “آشکار” شما باید نوشیدن.

من به جرات شما را به سعی کنید از این در جشنواره است. بوجود می آیند و صوتی شکوفه برابر حالت افراطی.

فقط بن: بعد از دیدن بسیاری از حوادث می شود ما احساس مردم نیاز به یک راه به ماندن متصل شده و از آن لذت ببرید در حالی که مسئول بودن با سلامت فعلی بحران است.

مرکبات: این نیز تا حدی باعث لغو DJ خدمه نبرد که من و Fonzie قرار بود برای شرکت در Irishfest در مارس 13. ما به دنبال به جلو به امکان برنامه ریزی مجدد پایین جاده اما بدیهی است که آخرین چیزی که در بسیاری از ذهن ما در حال حاضر…

Asymptotic playing the "Sick As Fuck" event.گسترش

مجانبی بازی “بیمار به عنوان تماشا” رویداد.

با صدای بلند ضربت زدن کامیون

هنگامی که شما تصمیم می گیرید در واقع آن را انجام دهد ؟

مجانبی: تمام چیزی بود که نوع انجام شده بر روی هوی و هوس. ایده این بود که شناور نوع به عنوان یک شوخی و فقط در زمان خاموش از وجود دارد و در آن همه چیز برنامه ریزی شده و هماهنگ در عرض چند ساعت از روز قبل.

که به طور معمول چگونه با صدای بلند ضربت زدن کامیون همواره انجام می شود همه چیز. ما شروع با فقط یک شوخی خنده دار و یا یک “خواهد بود سرد اگر ما این” و معمولا ما فقط چفت بر روی آن اگر آن را یک ایده همه ما بود و ما قرار داده و ما تلاش جمعی با هم به فقط آن را اتفاق می افتد.

این هیچ تفاوتی ندارد. ما تا به حال ابزارهای فنی فراست و میل.

فقط بن: FRIDAY THE 13TH OOOOH شبح وار.

مرکبات: SPOOPY*

چه تجهیزات یا ابزار استفاده می کنید به مجموعه ای از همه چیز ،

مجانبی: Basic, وب کم, ویدئو کنفرانس نرم افزار بود که قطعا در نظر گرفته شده برای آنچه که ما از آن استفاده می شود و ما معمول تجهیزات ما در خانه های مربوطه. و ما فقط ارسال های صوتی و تصویری به فضا لوله.

Fonzie: در زمان برخی از finagling برای دریافت صدا با کیفیت بالا به مردن اما آن را بسیار دشوار است در دسترس نباشد.

که deejayed? آیا شما صحبت کردن در مورد چگونه شما می خواستم موسیقی/مجموعه را برای پیشرفت و یا شما بیشتر winging آن ؟

Fonzie: فقط بن مرکبات مجانبی شده و من قرار است به بازی اما متاسفانه آن را نمی تواند. خوشبختانه نوح عمیق بود قادر به پر کردن در. بچه ها ما همه تطبیق واقعا خوبی با هم موسیقی و فوق العاده با استعداد بنابراین ما هرگز واقعا به overthink مجموعه یا ترکیب.

مجانبی: ما بوده است انجام این کار برای مدت طولانی است که ما به طور طبیعی فقط به سقوط یک نوع جریان با ما مجموعه. بنابراین تا حد زیادی فقط winging آن…اما مانند هر موفق تاخت و تاز “winging آن” آن ساخته شده بود پس از سال ها و سال ها تجربه و آشنایی.

Just Ben playing the "Sick As Fuck" Zoom party.گسترش

فقط بازی بن “بیمار به عنوان تماشا” زوم ،

با صدای بلند ضربت زدن کامیون

چه نوع از لجستیکی اضافی را شما باید در نظر بگیرید با این فرمت رویداد ؟

فقط بن: بیشتر از آن فقط در آمد به جریان کیفیت و مدیریت پهنای باند. ما از هر کس بپرسید به قطع و استفاده از چت که نیست یک مشکل در همه. تنها کمی مشکل واقعا پایین آمد به فن آوری جریان است که ما همچنان برای تصحیح به ارائه بهترین تجربه ممکن است.

مجانبی: ما نیز به نوبه خود بسیاری از خوراک دوربین در حالی که ما Pagosa چشمه ساکن (که خواهد بود فقط بن) بود بنابراین به عنوان نه به سرکوب خود را آهسته کوه اینترنتی.

در مورد نیمه راه شب ما شروع به استفاده از یک ویژگی در این نرم افزار است که به ما اجازه ویژه افراد خاصی را کم اگر آنها تصمیم به پخش. Spotlighting قرار داده که خوراک ویدئویی به عنوان مرکز تمرکز برای هر شرکت است. این چیزی است که واقعا تمام شب گرد هم می آیند و احساس می کنم مثل یک تجربه اجتماعی است.

مردم شروع به انجام, برای, دوربین, امید به کانون توجه است. ما تا به حال برخی از سالم لحظات با مردم بازی با حیوانات خانگی خود را…

مرکبات: و دامگاه ژاپنی plushie, اسباب بازی, هاها!

مجانبی: …و برخی نه چندان سالم و بی خطر…

مرکبات: …اما بسیار سرگرم کننده…

مجانبی: …لحظه های کسی را در خانه های شخصی, کون. ما تا به حال برخی از کوتاه مضحک اجرای یک نمایش عروسکی درس پخت و پز حرفه ای, رویداد, با کیفیت لیزر نشان می دهد, رقص آف, لباس محلی, مسابقات, jugglers, hoopers و خیلی بیشتر.

مرکبات: آره واقعا در نوع خود به خود بدل به این دیوانه crowdsourced انواع نشان می دهد این برنامه شامل هر دو قدیمی, چهره های آشنا و برخی از عالی غریبه که باد از این رویداد. این یکی از به یاد ماندنی ترین “رویداد” تجربیات من تا به حال لذت به میزبان و یا شرکت در.

چگونه آن را متفاوت از یک رویداد زندگی می کنند و یا رادیو نشان می دهد ؟

مجانبی: این اساسا متفاوت از بسیاری از مجموعه من بازی کرده ام. من کمتر در رابطه با ساختمان و یا نگه داشتن یک سالن و بر خلاف پخش رادیو هنوز هم وجود دارد یک عنصر از “زنده” را به آن از دیدگاه من.

من به کمی بیشتر تجربی و بازی برخی از موسیقی من به طور معمول نمی بازی بدون ترس از موجب ترس سالن اما من هم احساس نمی راحت فقط مصرف آن جایی که من می خواستم موسیقی برای رفتن مانند یک نمایش رادیویی است. آن را عجیب و غریب در وسط زمین و صادقانه بود یکی از لذت بخش تجربه های من در پانزده سال به علاوه از پخش موسیقی برای مردم است.

فقط بن: آن نسبتا شبیه به یک اجرای زنده, صادقانه. اما جای بهبهان/برق چالش با اینترنت.

مرکبات: موسیقی صحبت کردن آن واقعا تغییر زیادی در راه من برنامه ریزی شده مجموعه من بود اما جالب تلاش به سنگ فرش با هم تمام تجهیزات از سال انباشته دنده که برخی از آنها نشسته است در استودیو جمع آوری گرد و غبار برای مدتی — من مک بوک است که من در حال غرق یک خیر من اوج توجه و کارت صدا های مختلف کابل و آداپتور.

آن را نیز یک چالش برای به دست آوردن همه چیز را به تناسب در روی میز کار من, بنابراین من می تواند نوع و چت با مردم ارتباط برقرار کردن با دوربین و هنوز هم کنترل من در مقابل من به بازی.

در پایان آن کار می کرد لعنتی خیلی خوبی است. مردم رو به تماشای آنچه که من انجام شده بود با کنترل من در حالی که بازی که جدید و سرگرم کننده تجربه برای من است.

چه نوع از پاسخ شما دریافت شده از مردم که با حضور?

Fonzie: پاسخ به نظر می رسد واقعا مثبت تا کنون! مردم قطعا به دنبال یک اجتماعی خروجی در حالی که تحت قرنطینه.

فقط بن: بسیار مثبت مردم به نظر می رسید داشتن یک تن از سرگرم کننده است.

مرکبات: هر کس آن را دوست داشتم. ما رو بدست تن از حمایت از مردم — و نه فقط در Facebook و Instagram posts اما حتی ایمیل ها و پیام های خصوصی. ما نیز تا به حال چند نفر دیگر و خدمه رسیدن به ما برای دیدن اگر ما می تواند کمک به آنها را کشف کردن چگونه به میزبان یک رویداد مشابه خودشان و ما خوشحال شده ملزم به با راهنمایی و مشاوره.

آیا شما یکی دیگر از این ؟ اگر چنین است, چگونه می تواند مردم را از پیوستن به ؟

مرکبات: بله! برنامه ریزی است و در حال حاضر در راه دیگر برای جریان رویداد روز شنبه, مارس 28. مردم باید با قرار دادن یک یادآوری در تقویم خود را برای آن تاریخ و به دنبال ما حساب های اجتماعی رسانه ای به ماندن با آخرین اخبار:

facebook.com/whomptruck
instagram.com/whomptruck

Citrus playing the "Sick As Fuck" event.گسترش

مرکبات بازی “بیمار به عنوان تماشا” رویداد.

با صدای بلند ضربت زدن کامیون

وجود دارد هر چیز دیگری شما فکر می کنم Westword خوانندگان/نوازندگان/دی جی/جهان به طور کلی باید بدانید ؟

مرکبات: بله چند چیز است:

ما یک جشنواره برنامه ریزی شده در این تابستان است که ما در حال میزبانی شرکت فقط با رویا, مادر زمین, سیستم های صوتی و کوه های راکی رزونانس. این جشنواره که به نام Circuitree جشنواره خواهد شد و این قسط دوم — آن را به عنوان مارک جشنواره ماه کامل در سال گذشته است. ترکیب و سطح تولید — چراغ دکور, هنر, تاسیسات, صدا, کمیت و کیفیت, طراحی صحنه ، — خواهد بود کاملا درجه یک مانند چیزی است که شما انتظار می رود برای دیدن جهان در یک کلاس جشنواره ده برابر اندازه, اما در صمیمی و زرق و برق دار, northern Colorado تنظیم.

در حال حاضر Circuitree جشنواره میله میله برای 17 جولای از طریق 20. ما البته عمیقا نگران وضعیت کنونی با توجه به COVID-19 بنابراین ما خواهد شد نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی چیزهایی که منجر به این رویداد. ما شماره یک اولویت خواهد بود حفظ سلامت و ایمنی از مهمانان ما به طوری که ما به جلو حرکت می کند بستگی دارد توصیه ها و دستورالعمل ها برای رویدادهای که در آن زمان. به عنوان رویداد است که هنوز چهار ماه دور ما هستند و امید برای بهترین. شما می توانید نگه داشتن یک چشم را در اینجا:

facebook.com/circuitreefestival
facebook.com/events/371421800413657

ما می خواهیم این را به اطراف به همین دلیل ما میزبانی این رویداد در وهله اول و چه و یا بیشتر به طور خاص که — را ممکن ساخته است.

این بود که برای و توسط جامعه. ما پر برکت برای رسیدن به رفتار و برخورد برخی از این سخاوتمندانه ترین, خلاق, نوع, و, زیبا, از مردم در جهان است که از طریق ما تمدید هنری جوامع که در آن ما عمیقا ریشه — نقاشان و طراحان گرافیک, نقاشی های دیواری, هنرمندان و نقاشان دیواری, VJs لیزر تکنسین های مضحک و قطب هنرمندان و نویسندگان و شاعران و عکاسان و رقصنده و مدل های, نوازندگان, طراحان مد سبک دی جی, خوانندگان, fabricators, صدا, مهندسین محل صاحبان…لیست در می رود.

ما با ارائه یک پلت فرم, اما آنها واقعا نشان می دهد. جهان خواهد بود خسته کننده فاک محل بدون این مردم در حال حاضر بسیاری از آنها درد و رنج رو اخراج یا furloughs با هیچ اطلاع قبلی و بدون کمک. هنر و موسیقی صحنه است و در مجموع shutdown. حتی اگر هنر و عملکرد خود نیست اصلی درآمد بسیاری از آنها بستگی به طرف کنسرتهایی در صنعت خدمات و به عنوان ما می دانیم که آن نیز به طور کامل یخ زده در لحظه.

ما نیاز بیشتر مردم درخواست نمی آنچه آنها می توانید ذخیره کردن اما آنچه می تواند به آنها بدهد. لطفا: اگر شما معنی آن را یک نقطه برای حمایت از این افراد است. خرید خود را از هنر و صنایع دستی, پیشنهاد کار, پیشنهاد, راهنمایی, پیشنهاد, مواد غذایی, هر آنچه شما می دهد.

من همچنین می خواهم برای یک لحظه به رسمیت شناختن مردم در خط مقدم: به اولین پاسخ دهندگان EMTs و آتش نشان و پرستاران و پزشکان و مراقبان و تمام بالینی کارکنان پشتیبانی. من مادر شده است یک پرستار برای بیش از سی سال است. من بسیاری از دوستان شما در حال حاضر در پرستاری.

به عنوان ترسناک به عنوان این است که برای همه ما این خواهد بود یک کل جهنم خیلی ترسناکتر بدون مردم مثل آنها به دنبال پس از ما. اگر شما می دانید که یکی از این افراد شاید شما می توانید درک دست اول فداکاری که آنها را به مراقبت از ما ساعت های طولانی ساعت های عجیب و غریب با حالات و فرسودگی شغلی همدلی تخلیه. فراتر از خطر فیزیکی آنها خود قرار داده و در هر روز مراقبت از بیمار و مجروح نیز وجود دارد که فوق العاده تلفات در سلامت روان خود را. آنها تحمل بار سنگین در حال حاضر و آن را بسیار بدتر از قبل از آن بهتر است. از آنها تشکر می کنم. حمایت از آنها. اجازه دهید آنها را می دانیم که آنها را دیده و قدردانی است. آنها در حال حمل مشعل برای ما.

مراقبت از هر یک از دیگر.

برگزار کننده توجه داشته باشید: یکی از اعضای خدمه که نوح عمیق فراهم می کند خدمات پشتیبانی به معلمان و دانشجویان پزشکی و پزشکان در دنور-منطقه دانشگاه پزشکی و یک پرستار در دنور-منطقه بیمارستان — آنها هر دو برخورد به طور مستقیم با خرید اینترنتی از COVID-19 و در نتیجه او بیش از حد شلوغ به کمک هر تفسیر.

با صدای بلند ضربت زدن کامیون بعدی آنلاین, حزب می گیرد در روز شنبه, مارس 28. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در با صدای بلند ضربت زدن کامیون Facebook و Instagram صفحات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de