Simi Valley, رسمی, LAPD نوشته های کهنه الگوی رفتاری تمسخر معترضان ماسک صورت

SIMI دره (CBSLA) – یک Simi دره شهر رسمی مواجه است خواستار استعفای خود را پس از پست های رسانه های اجتماعی که در آن او با اشاره به استفاده از شیلنگ معترضان به عنوان یک راه حل برای پایان دادن به شورش و ناآرامی در سراسر جنوب کالیفرنیا است.

شهردار Pro Tem Mike Judge ارسال شده در الگوی رفتاری خود را در Facebook صفحه: پنج شنبه که به عنوان خوانده شده “می خواهم جلوگیری از شورش? بسیج سپتیک تانک و کامیون ها قرار داده و فشار توپ در ’em و شلنگ ’em کردن. پایان.”

قاضی – که او نیز جانباز 30 ساله با پلیس لس آنجلس – گفت: الگوی رفتاری یک شوخی بود به معنای بهم زدن سرگرم کننده در این صورت بحث است.

او نوشت: یک عنوان در بالای الگوی رفتاری است که خواندن “این درخشان است. آن را نیز به اجرا درآوردن ماسک قانون است.”

“که من می خواستم انجام شد را سرگرم کننده از ماسک پوشیدن اما بدیهی است که مردم را ندارد آن که در راه” او گفت:. “من فکر نمی کنم من چیزی اشتباه به جز شاید پست یک شوخی است که در طعم بد است.”

Simi دره شهردار Pro Tem Mike Judge (اعتبار: CBS)

قاضی صفحات رسانه های اجتماعی شده اند و آب گرفتگی با نظرات مردم مهم از پست خود با یک فرد با اشاره به شیلنگ های مورد استفاده در سیاه معترضان در 60s که قاضی پاسخ داد: “آیا شما معادل این تظاهرات صلح آمیز از 60s با شورش و غارت از امروز؟”

یکی Simi ساکن که نمی خواست فاش شود گفت CBS2 را کریستین لازار او نگران بود که قاضی را پست می تواند قرار داده و معترضان در راه آسیب است.

“اگر یک عضو شورای شهر در حال رفتن به صحبت در مورد hosing کردن معترضان, چه بگویم که افرادی که به دنبال او می رویم به انجام همان چیزی ؟” او گفت:.

Simi دره Councilwoman اموزش Luevanos – که سال گذشته در مرکز یکی دیگر از لحاظ نژادی متهم جنجال پس از او با اشاره به مرز بازداشتگاه به عنوان “اردوگاه های کار اجباری” – نیز در مورد قاضی ،

“این واقعیت که او اشاره شیلنگ به توقف یک آمریکایی آفریقایی تبار در اعتراض نشان می دهد که او نمی داند هر چیزی در مورد حقوق مدنی در این کشور و نيز عدم توجه و یا همدلی برای ما آمریکایی آفریقایی جامعه” گفت: Luevanos.

قاضی – که رد هر گونه اتهامات که او یک نژادپرست و می گوید او احترام به حق اعتراض گفت: – گمان نمی سیمی ولی باید میزبان یک برنامه ریزی اعتراض این آخر هفته.

“ما بدست رپ بد به دلیل رادنی کینگ محاکمه و من فکر می کنم ما در یک مقطع و من فکر می کنم جلب توجه بیشتر به ما یک ایده خوب نیست,” او گفت:.

پلیس لس آنجلس تایید آنها آگاه بودند از قاضی پست ها و امور داخلی در حال بررسی آنها است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de