(CBS محلی/CBS بالتیمور)- به عنوان یکی دیگر از هفته بدون ورزش با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس ما به عنوان طرفداران ورزش در حال ساخت را با آنچه در دسترس است برای ما.

بیش از آخر هفته CBS پخش کلاسیک NCAA Tournament بازی شامل چندین اخیر قهرمانی matchups. ESPN به ارمغان آورد “این Ocho” در روز یکشنبه شامل یک آرایه وسیعی از عجیب ترین ورزش از سراسر جهان است. و در حال حاضر در این دوشنبه پس از آنچه شده اند که دو دور اول از مسابقات NCAA ما یک قهرمانی ملی رقابت با تشکر از مردمی که در Axios ورزشی.

این تیم در Axios زد طریق دور باز و شیرین 16/8 نخبگان در هفته گذشته با یک براکت بر مبنای نهایی bracketology بینی از جو Lunardi. آنها به پایان رسید تا با یک چهار نهایی دوک مریلند بیلور و Seton سالن. پس از شبیه سازی زد نهایی چهار Terps و خرس ایستاده مانده بود.

اعتبار: Axios ورزشی

برای Terps آن تنگ شد سه نقطه پیروزی بر شیاطین آبی. آنتونی کوان تا به حال 24 امتیاز و هشت ریباند به رهبری این برنامه را به اولین قهرمانی پس از بازی گری ویلیامز تیم ملی برنده تمام آن را در سال 2002.

در طرف دیگر از براکت کمی پایین تر به ثمر رساند امر دیدم اسکات درو خرس نگه کوین ویلارد را دزدان دریایی 71-64. جارد ساقی چراغ راه برای خرس با 16 امتیاز و هفت ریباند در مسابقه.

برای قهرمانی ملی ما با یک نبرد جذاب شامل دو تیم در 25 صفحه از هر دو تهاجمی و دفاعی بهره وری با توجه به KenPom اعتبار. هر دو تیم بازی در یک کندتر معنی است که ما می خواهیم اگر این سناریو در دنیای واقعی به احتمال زیاد در پایین به ثمر رساند عنوان بازی در این قالب از سال گذشته ویرجینیا در مقابل Texas Tech نهایی.

با که گفت, اگر این رقابت بودند را به ثمر کدام تیم خواهد بود که شما تا به حال ؟ مریلند و یا بیلور?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de